De Ford C-MAX met EcoBoost Technologie Betsie Schut staat haar mannetje tussen renners Arrow 34 SPORT Slechts 20% bijtelling, óók als 7-zitter. Goes: Auto Adria B.V., 0113 - 22 04 40. Oostburg: Van de Ree Oostburg B.V., 0117 - 38 32 30. Terneuzen: Van Putten Zn. B.V., 0115 - 61 38 57. Vlissingen: Autobedrijf Joosse, 0118 - 41 94 20. Zierikzee: Auto Adria Zierikzee B.V., 0111 - 41 72 16. Meiveld wint ZK voor zaalvoetballers 31E WIM HENDRIKS TROFEE FORD C-MAX EcoBoost Normaal v.a. 21.650,- Inclusief 2.500,- inruilpremie nu tijdelijk v.a. 19.150,- Netto bijtelling vanaf 152,- p.mnd.* 20% bijtelling Oranjemuidenloop in trek bij lopers Inschrijving voor Stadsloop geopend Drieschouwen Nieuwe Molen Koewacht Zuiddorpe NEDERLAND VLISSINCEN door Mitchell Minnaard CLINCE - Betsie Schut legt elk week einde de wielrenners van het Ar row Cycling Team en hun familiele den in de watten. Ze zorgt bij de bevoorrading voor goede voedsel- pakketen, regelt dat de renners op de juiste tijd op de juiste plaats zijn, trekt rond een koersdag op met de vriendinnen van de cou reurs en maakt foto's voor de Face- book-pagina van de wielerploeg. Het zijn veel werkzaamheden, maar ze doet het graag. „Ik steek per week zo'n tien tot vijftien uur van mijn vrije tijd in het Arrow Cycling Team", zegt de dochter van hoofdsponsor en se cretaris Willem, en zus van ren ner Elroy Schut. „We hebben nu ruim drie maan den een elite/belofteploeg en dat bevalt ons uitstekend. Maar dat kost wel meer tijd dan afgelopen jaren. We bestaan nu zo'n vier jaar als Arrow. Toentertijd werd er wat gemakkelijker over het koersen gedacht. De renners re den op vrijwillige basis en kon den gemakkelijk afzeggen voor een koers." Vandaag de dag is het niet meer zo vrijblijvend als voorgaande ja ren. Dat komt door het niveau en de categorie waar ze nu in rijden. Haar broertje Elroy gaf ruim een jaar geleden aan dat hij door wil de groeien naar de elite/beloftes. „Wielervereniging Zeeuws-Vlaan deren kon geen ploeg op de been brengen. Mijn broertje besloot op zoek te gaan naar een andere ploeg in de buurt, maar die was er niet. Samen met andere'ren ners zijn we toen op zoek gegaan naar sponsoren om zelf een elite/belofteteam te vormen en de sponsoren die we vonden waren zo enthousiast dat we eind janua ri al aan de start konden verschij nen", kijkt Betsie Schut terug op de laatste drie maanden. De ploeg bestaat uit zestien ren ners en is een hechte vrienden groep. „Zo is het team ook ont staan. Renners namen vrienden mee naar trainingen en die jon gens wilden dan weer lid worden van Arrow. Daar zijn wij die jon gens ook erg dankbaar voor." Wielervereniging Zeeuws-Vlaan- deren had de mogelijkheden dus niet om zo'n team in competitie te brengen, de exacte reden waar om het Arrow wél is gelukt kan Schut niet geven. Ze weet alleen welke voordelen het rijden voor Arrow heeft. „Door ons sponsor budget kunnen wij een koersfiets en een kledingpakket aanbieden. Daarnaast is het die kameraad schappelijke sfeer die de renners misschien tot ons aantrekt. Door deze voordelen zijn renners mis schien sneller bereid om voor ons te komen rijden." Zondag staan er zes renners van Arrow aan de start van de Wim Hendriks Trofee in Koewacht. Schut zal zelf niet aanwezig zijn bij de tweede Zeeuwse wedstrijd voor de clubkampioenschappen. „Voorzitter Gunther Adriaens zal de Nederlandse renners zondag begeleiden. Zelf ga ik met de ze ven renners uit België mee naar het provinciaal kampioenschap. Zij moeten daar verplicht rijden, omdat ze allemaal uit Oost-Vlaan deren komen." Ze vindt het geen probleem dat ze zelf niet aanwe zig kan zijn bij de 'thuiswed strijd'. „Als je de ploeg als een team ziet, maakt het niet uit wel ke renners je begeleidt. Zolang ie mand van de ploeg die begelei ding op zich neemt, is het goed." infographic Felix Binicewicz Elite, Koewacht - Koewacht (165 km)zondag 29 april De renners rijden eerst een ronde Koewacht-Koewacht, vervolgens twee rondes rond Axel en daarna vijf rondes ten westen van Koewacht. De wedstrijd begint om 13:00 uur. De verwachte aankomst is 16:40 uur. één ronde twee rondes vijf rondes Uw nieuwe auto moet aan de ene kant meer prestaties en ruimte bieden en aan de andere kant minder verbruiken en kosten. Dat alles biedt de Ford C-MAX EcoBoost. Met z'n bekroonde één liter EcoBoost motor, door geen enkele andere benzinemotor in zijn klasse geëvenaard, heeft u innovatie in uw handen. En door deze technologie valt de C-MAX, ook als 7-zitter, in de 20% bijtellingscategorie. Dit maakt hem de aantrekkelijkste auto in z'n klasse, van welke kant u hem ook bekijkt. Kom nu kennismaken en ervaar deze auto in een proefrit bij de Ford dealer. Alle bedragen in euro's. Prijzen zijn incl. BTW/BPM, excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage, tenzij anders aangegeven. Wijzigingen voorbehouden. Zie voor kosten en voorwaarden ford.nl/verkoopvoorwaarden. Afgebeelde auto's kunnen afwijken van standaardspecificaties. *Netto bijtelling o.b.v. belastingschijf van 42%. Gemiddeld brandstofverbruik en C02-uitstoot: km/liter: 15,6 - 23,3; liter/100 km: 4,3 - 6,4C02 gr/km: 112 -149. De Walcherse zaalvoetbal ploeg Meiveld is woensdaga vond Zeeuws kampioen ge worden. In sporthal Baskens- burg in Vlissingen wonnen zij alledrie de duels en lie ten zij IJtema net onder zich, door in een onderling duel met 5-4 van de Schouw- se ploeg te winnen. TenceZa- man.nl werd bekerwinnaar bij de Zeeuws kampioen schappen. Zij hadden het beste doelsaldo. MIDDELBURG In Arnemuiden wordt vrij dagavond voor de tweede keer de Oranjemuidenloop gehouden. De hardloopwed strijd is het begin van de fes tiviteiten rond Koninginne dag. Er hebben zich al twee honderd atleten ingeschre ven. De deelnemers kunnen kiezen uit drie afstanden: 2,3,4,6 en 9,2 kilometer. De start is bij de Zuidwal. De jeugd begint om 19.15 uur, de volwassenen een kwar tier later. MIDDELBURG Op vrijdagavond 17 mei wordt voor de dertiende keer de ZLM-Don Stadsloop in Middelburg gehouden. De inschrijving voor het sterk bezette hardloopevene ment is inmiddels geopend. Naast de individuele wed strijd is er ook weer een be- drijvenloop. De afstand is 7.5 kilometer. Nieuw dit jaar is een Gezinsloop. De scholie renloop is geschrapt. Aan melden kan via www.in- schrijven.nl. Meer info op www.dynamica-sport.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 34