Klassieker uit de Bordeaux PZC Bon 17 Klassieker uit de Bordeaux PZC kijk voor meer aanbiedingen op WEBWIN KEL pzc.nl/webwinkel Bereik uw doelgroep Chateau les Granges de Civrac Medoc AC Cru Bourgeois 2010 MEDOC C*7wxwawS We hebben een waanzinnige superstunt voor u bemachtigd: Chateau Blaignan Médoc Cru Bourgeois. Deze klassieke topwijn staat internationaal zeer hoog aangeschreven. Deze prachtige uitgestrekte wijngaard, opgericht in de 17e eeuw door de Familie Roland, is gelegen in het noordelijke gedeelte van Medoc, tussen Lesparre-Medoc en de Gironde. Het heeft een oppervlakte van dertig hectare waarvan er vijft ien zijn gewijd aan de wijnstokken. De plantage bestaat uit de druiven Cabernet Sauvignon en Merlot die zijn aangeplant op een klei-kalksteen grond. Chateau les Granges de Civrac Medoc AC Cru Bourgeois 2010 Krachtige klassieke rode wijn. Mooi donkerrood van kleur met een lichtbruine zweem die kenmerkend is voor houtrijping. Geurige indrukken van donker fruit zoals cassis en bessen, toast en iets kruidigs. Elegante en volle smaak van rijp rood fruit, karamel en geconfijtfruit. Deze wijn kent een houtlagering van 15 maanden op eikenhouten vaten en Mis en Bouteille au Chateau. Serveren op 17-18°C bij rood en wit vlees, lam en di verse kazen. Nu al heerlijk om van te genieten. Betalen en bezorging De levertijd bij bestelling met de onderstaande bon is 10 werkda gen. Levertijd bij bestelling via onze webwinkel is 5 werkdagen. Bij vragen over uw bestelling kunt u bellen met de Klanten-service op telefoonummer: 0900 - 2021352(€ 0,45 per gesprek). Het is he- laas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per e-mail door te geven. Sjjggp Hierbij bestel ik: aantal x 6 flessen Chateau les Granges de Civrac Medoc AC Cru Bourgeois 2010 8,99 p/fles.* Gratis verzending vanaf 4 dozen. Bij minder dan 4 dozen draagt u 5,95 bij. Voorletters: Voornaam: Achternaam: m O v O Plaats: Postcode: I Telefoon: E-Mail: Ik machtig Buckaroo Payment Bankrekening: Services in opdracht van Wegener- Media éénmalig het verschuldigde I 11 11 11 11 11 11 11 11 I bedrag te incasseren van: 11111111111111111j Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, Postbus 1090, Handtekening: 5004 BB Tilburg. PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.PZC.nl treft u nadere informatie aan. Met de PZC bereikt u maar liefst meer dan 165.000 lezers in Zeeland. Gecombineerd met online plaatsingen op onze nieuws sites is dit bereik zelfs meer dan 265.000 personen!* PZC biedt u als ondernemer of opleidingscentrum met het katern Wonen een geweldige omgeving om uw doelgroep te bereiken. Dit kan op diverse manieren afhankelijk van üw behoefte en uw doel. Wilt u meer informatie? Maak geheel vrijblijvend een afspraak met uw accountmanager of neem contact op met Direct Sales regio Zuid 088 - 0139995 of mail naar adverteren.zeeland@wegenermedia.nl Bron: NOM-STIR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 66