38 Ifamilieberichten [Hensenlinq.nl Linda van Damme Linda van Damme - Stevens Theo de Letter Rosalia Maria Godeliva de Klerk-Arends - Maria - Johannes Eugène de Clerck Johan woensdag 24 april 2013 V v Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, ma, schoonma en oma Linda Maria van Damme-Stevens echtgenote van Eduardus Petrus Leonie van Damme Zij overleed in de leeftijd van 56 jaar. Terhole: Eddy van Damme Lore Jill Amsterdam: Winny en Christie van Damme-Vermeulen Daan 19 april 2013 Havendijk 16,4583 RW Terhole U kunt afscheid nemen van Linda in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 26 april van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 27 april om 13.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Linda als vriendin zal ik je missen iedere dag de leuke dingen en je bijzondere lach je zorgsaam karakter om een ieder die je kent en dan is er dat vreselijke moment een ziekte, waardoor je niet verder mocht leven en ik kan je geen vriendschap meer geven een leeg plekje in mijn hart, dat doet pijn Linda, bedankt dat jij mijn vriendin mocht zijn. Marion Wij wensen Eddy en familie veel sterkte Hulst Sjaak en Marion Sandra en Isman Tom en Cilla Jan en Sandy Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega, directielid en echtgenote van Eddy Linda was als directielid nog nauw betrokken bij het bedrijf. Wij wensen Eddy en de familie heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Installatiebedrijf van Damme van de Vijver Hulst Theo de Letter De zuster met de snor Rustig en altijd dezelfde Alles komt goed zei je altijd Wat zal het stil worden zonder jou Niet omdat je zo druk was, maar omdat je ons boeide met je verhalen Over verpleegkundige handelingen en inzichten Maar vooral ook je verhalen vol passie over het vlas We kunnen niet geloven dat we het werk voortaan zonder ons maatje moeten doen. Wat zullen we je missen lieve Theo! Je collega's van afdeling Bossenblie Zorgcentrum De Vurssche Axel Zo plotseling ben je van ons I daar heeft niemand ooit bij Wat in onze herinnering blijft is je lach, je genoot van het leven. Bedankt voor alles wat je ons hebt gegeven. voorstelbare pijn in ons hart moeten wij u laten weten dat Theo George Valentine zijn leven niet I met ons Ran delen. 18 juni 1957 Koewacht 22 april 2013 Ingrid de Letter-d'Hert Christian en Loïs Ma nu e la de Letter d'Hert Dei gehouden op chiekerk H.H. Philippus en J de begrafenis volgt op het I nt uitgenodigd, wordt 10.30 uur in de para te Koewacht, waarna aldaar. Vrijdag 26 april is er van 19.00 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuariurn op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingefte Axel. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Alleen schriftelijke condoleance. Hij was er altijd voor iedereen, nog zoveel te doen, nog zoveel te geven, nog lang niet klaar in dit leven. Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze collega Theo de Letter We hebben Theo leren kennen als een uitermate betrokken en bevlogen collega. We denken met waardering aan alles wat hij voor cliënten en medewerkers van De Vurssche heeft betekend. We wensen zijn vrouw en kinderen alle mogelijke sterkte toe. Namens cliënten en medewerkers SVRZ, Cobie Maas, locatiemanager De Vurssche Rien Heijboer, directie SVRZ Hoge tonen en lage tonen klonken in haar levenslied. De echo's van haar mooiste liedjes steunen ons in ons verdriet. Rosalinda Op 22 april overleed onze lieve moeder, schoonmoeder en lieve oma weduwe van Jacobus Petrus de Klerk t 1995 Geboren te Hontenisse op 16 februari 1925 Overleden te Kruiningen in de leeftijd van 88 jaar Ze heeft nu een plaats in ons hart André en Hèndrien de Klerk-Mol Rosalinda en Gerard Weezepoel-de Klerk Frank de Klerk en Truus de Jong Anne t 1977 Marieke en Fred Amber en Stefan Elma en Christopher Tim en Eline Rik en Elie Jorn An ja Kersbergen Hof Cruninghe, 22 april 2013 Correspondentieadres: Rosalinda Weezepoel-de Klerk, Calsstraat 32, 4463 XA Goes. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 25 april van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De plechtige uitvaartmis vindt plaats op zaterdag 27 april om 10.30 uur in de parochiekerk Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangen in de Kerklaan te Hansweert, waarna onze moeder en oma te ruste wordt gelegd naast haar man Ko op de begraafplaats te Hansweert. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in dorpshuis Kaj Munk. Koffietafel alleen voor genodigden. De mensen die onze moeder en oma verzorgd hebben in kleinschalig wonen in Hof Cruninghe en iedereen die haar aandacht en warmte heeft gegeven willen we heel hartelijk bedanken. Het heeft veel voor ons betekend. Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver was je wil Nu heb je rust met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij betekend heeft, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en opi echtgenoot van Lena Martina de Meij Oostburg, f Aardenburg. 24 februari 1936 22 april 2013 Aardenburg: L.M. de Clerck-de Meij Philippine: Rudi en Patricia Breskens: Ingrid en Alex Jeroen Marloes - Mirre Adegem: Jolanda en Daniël Ivana Alessio Correspondentieadres L.M. de Clerck-de Meij Peurssensstraat 24 4527 BL Aardenburg Het afscheid zal plaatsvinden op zaterdag 27 april om 13.45 uur in het crematorium, Zeelaan 2 te Brugge. U bent na afloop in de gelegenheid om de familie te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 64