Maak kans op één van de vele oranje prijzen! KROONTJES DAGEN PZC 1 Ik geef 3 weken de krant cadeau KROONTJES J Craftsmanship since 1945 Onze aanstaande koning Willem Alexander is op 27 april jarig. Dit viert de PZC samen met u door een speciale loterij te organiseren voor alle abonnees. En uw eigen persoonlijke geboortedatum is uw lotnummer! U maakt hiermee kans op een luxe laptoptas van Castelijn Beerens t.w.v. 304,95 of één van de 25 e-readers. Ga naar www.pzc.nl/kroontjesdagen Selecteer de actie 'verjaardagsloterij' Inschrijven kan t/m 27 april 2013 Tussenvoegsel: Achternaam: woensdag 24 april 2013 Ik wil kans maken op één van de vele prijzen en geef de krant cadeau aan: Gegevens ontvanger Voorletters: Voornaam: Om Ov Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Plaats: Telefoon: Telefoon mobiel:(o.a. voor bezorgcontrole) E-mailadres: Mijn gegevens Voorletters: Voornaam: Om Ov Tussenvoegsel: Achternaam: Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Plaats: Telefoon: Telefoon mobiel: E-mailadres: Stuur deze hen naar; PZC, Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 54050, 5004 VB Tilburg (een postzegel is niet nodig) Wilt u meer mensen de krant cadeau doen? Ga naar www.pzc.nl/kroontjesdagen Deze aanbieding is geldig tot 9 mei 2013. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon en op de website van de krant treft u nadere informatie aan. www.pzc.nl/kroontjesdagen www.pzc.nl/kroontjesdagen Geef de krant 3 weken cadeau aan een vriend(in), kennis of buur en maak kans op een Princess kofferset, unieke barbecue, Nikon camera, Fatboy hangmat of een fiets! Het proefabonnement is geheel vrijblijvend en verplicht de ontvanger tot niets. Wilt u uw kansen vergroten? Geef de krant cadeau aan meerdere vrienden/kennissen. Vul bijgaande bon in of ga naar www.pzc.nl/kroontjesdagen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39