Ruby OvaflBdan Wilhelmus Mattheus Erwich 38 Ifamilieberichten woensdag 24 april 2013 (Il9nsenljnq.nl Kees Dieleman Rosalia Maria Godeliva de Klerk-Arends Maria de Klerk - Arends Wim Jan Reijerse En dan is er toch weer een zonnestraal. Wij zijn blij met de komst van Prachtig dochtertje van Margje en Ron Berkouwer Zusje van Fay Kleindochter van Margriet en Willem van Dam JL Zoals de dag uit de nacht treedt treedt het leven uit de dood er is liefde die niet sterft. Dankbaar voor een leven dat in het teken stond van goedheid, eenvoud en eerlijkheid, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze lieve vader en zeer trotse opa 15 oktober 1939 19 april 2013 Je leven hebben we los moeten laten, maar in onze harten leef je voor altijd voort. Leny Dieleman-Geijp Nicole Dieleman Marco de Smit Tyler Raven Burgemeester Stemerdinglaan 55 4388 JV Oost-Souburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Geen bezoek aan huis. Tot ons grote verdriet overleed plotseling onze jongste broer en oom Kees Dieleman Er valt een lege plaats in onze familie maar wij koesteren de herinneringen aan hem. Wij leven mee met Leny, haar kinderen en kleinkinderen. Goes: Joop en Anne Goes: Frans en Tiny Neven en nichten 19 April 2013 Een bijna 40-jarige vriendschap is met het overlijden van "Buurtje" Dina Baas-Breure abrupt beëindigd. Ondanks tegenslagen bleef ze optimistisch. Ze is nu weer herenigd met haar Jan. We zullen haar missen. Huib en Nicole Stevense Bruinisse Hoge tonen en lage tonen klonken in haar levenslied. 3 De echo's van haar mooiste liedjes steunen ons in ons verdriet. Rosalinda Op 22 april overleed onze lieve moeder, schoonmoeder en lieve oma - Maria - weduwe van Jacobus Petrus de Klerk t 1995 Geboren te Hontenisse op 16 februari 1925 Overleden te Kruiningen in de leeftijd van 88 jaar Ze heeft nu een plaats in ons hart André en Hèndrien de Klerk-Mol Rosalinda en Gerard Weezepoel-de Klerk Frank de Klerk en Truus de Jong Anne f 1977 Marieke en Fred Amber en Stefan Elma en Christopher Tim en Eline Rik en Elie Jorn Anja Kersbergen Hof Cruninghe, 22 april 2013 Correspondentieadres: Rosalinda Weezepoel-de Klerk, Calsstraat 32, 4463 XA Goes. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 25 april van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De plechtige uitvaartmis vindt plaats op zaterdag 27 april om 10.30 uur in de parochiekerk Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangen in de Kerklaan te Hansweert, waarna onze moeder en oma te ruste wordt gelegd naast haar man Ko op de begraafplaats te Hansweert. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in dorpshuis Kaj Munk. Koffietafel alleen voor genodigden. De mensen die onze moeder en oma verzorgd hebben in kleinschalig wonen in Hof Cruninghe en iedereen die haar aandacht en warmte heeft gegeven willen we heel hartelijk bedanken. Het heeft veel voor ons betekend. Zacht en kalm is van ons heengegaan onze lieve (schoon)zus en tante. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verlies van hun (schoon)moeder en oma. Tini en Willy neven en nichten Arends Zondag jl. kregen wij het droeve bericht dat onze zwager Marien Kastelein was overleden. Wolphaarstdijk: Koos Verstelle-Geelhoed Jaap Verstelle Colijnsplaat: Ary Geelhoed t Aartje Geelhoed-de Wild Veere: Adriaan Geelhoed Anna Geelhoed-Meulenberg Kortgene: Leen Geelhoed Koos Geelhoed-Zandee Wissenkerke: Marie Heistek-Geelhoed Marcus Heistek Wij wensen Nellie, de kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Kortgene, 23 april 2013 Jv. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze 14 november 1919 21 april 2013 Uit aller naam: Lia Erwich - Elsendoorn Jacqueline Erwich Dreef 22 2803 HB Gouda Wim is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Monuta, Aalberseplein 1 te Gouda, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 27 april om 14.00 uur in de aula van crematorium IJsselhof, Goejanverwelledijk 6 te Gouda. Na de plechtigheid is er gelegenheid de famlie te condoleren en informeel met elkaar samen te zijn in de ontvangkamer van voornoemd crematorium. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Adriaantje van de Vrie-Geluk (Sjaan) weduwe van Quinten van de Vrie in de leeftijd van 86 jaar. Dronteh: Goes: Bennekom: Biezelinge: Hoogvliet: Haren, 19 april 2013 M. van de Vrie M.L. van de Vrie-Weststrate W. van de Vrie (t) A. van de Vrie-de Lijser A. van de Vrie (t) A. van de Vrie-Servaas (t) P. van de Vrie (t) A. van de Vrie-Rottier M. van de Plassche-van de Vrie (t) C.J. van de Plassche Neven en nichten Met verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Nel Rouw-van Noort E. Rouw J.A. Rouw-Kole W.D. Rouw C.D. Rouw-Tolhoèk (in herinnering) H. Rouw-Konings Neven en nichten 21 april 2013 Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden echtgenoot van Geesje, onze gedreven coördinator Thuisadministratie Walcheren. Wij wensen Geesje en de familie veel sterkte bij het verwerken van dit onverwachte en grote verlies. Bestuur Humanitas afdeling Zeeland Vrijwilligers Thuisadministratie Walcheren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 36