Sasse travestieshow verovert de wereld de heiftjcadeau Bij SSK... BEVELANDEN en THOLEN 27 Miele Alle jurken zijn met de hand gemaakt. De naaister van La Vie en Rose werkt ook voor het Lido in Parijs. Miele geeft! Kloost^rweg 6 Kapelle 7-57V KEUKENSTUDIO www.ssk-keukenstudio.nl ivii DONDERDAG 18 APRIL 2013 Enkele sterren van La Vie en Rose in hun showtenue: vlnr Pamela en Ginger, onder Liz', Christel en La Plume, foto La Vie en Rose door Sheila van Doorsselaer SAS VAN GENT - Nederland, Frank rijk, België, voorheen Duitsland, nu Tenerife; travestieshow La Vie en Rose met thuisbasis Sas van Gent is al bijna vijftien jaar een kweekvijver voor lokaal talent. Je hebt travestietenshows en tra vestieshows. Allebei hebben ze als doel het publiek te vermaken en bij beide is de ster 'een man in een jurk', maar bij de laatste ligt het niveau wel heel wat treetjes hoger. La Vie en Rose brengt al ja ren klassieke travestie op de plan ken en distantieert zich van ordi nair vermaak. Zo telt de stal van La Vie en Rose vijftien artiesten, zowel mannen in travestie als 'ge wone' zangers en zangeressen, die in wisselende formatie op het podium staan, al naar gelang de wens van degene die de show boekt of de samenstelling van het publiek. Wie er ook op de plan ken staan, de zaal gaat plat. Peter Kienhuis (6o) is al sinds het prille begin manager van La Vie en Rose. Zelf staat hij niet op de planken, maar regelt hij minuti eus de boel achter de schermen. Hij verzorgt de boekingen, stelt de show samen en zorgt, indien nodig, voor de benodigde appara tuur. Zijn partner, Richard Nagt- egaal (49), is al net zo lang de ve dette van de show. Nagtegaals al- ter-ego Liz' Richards zingt altijd live tijdens optredens en zet ook een geloofwaardige Edith Piaf en Liza Minnelli neer. Daarnaast zingt hij nummers van zijn, in middels drie, eigen cd's. Kienhuis: „La Vie en Rose brengt, zoals de Duitsers het zo prachtig zeggen: Die Kunst der Verwand- lung, oftewel de kunst van de me tamorfose. Het is een vak, geen hobby." Dat vak wordt zeer se rieus opgevat. Zo dragen Liz' Ri chards, la Plume, Ginger en Pame la, die in travestie optreden, alle maal op maat en met de hand ge naaide jurken die minimaal twee duizend euro per stuk kosten. Na- gtegaal: „Geen troep uit Taiwan. Onze vaste naaister werkt ook voor het Lido in Parijs." De heren in travestie delen tij dens (dinner)shows het toneel met artiesten als zangeres Chris tel, de Oostburgse Jacco Ricardo en het Terneuzense duo De Maf- fooos. De agenda staat vol optre dens in Nederland, België, Frank rijk en zelfs een tour door Teneri fe. Overal zijn ze te zien, van ca fés en theaters tot zorgcentra en openluchtfeesten en overal gaat het dak eraf. Toch merken Kien huis en Nagtegaal soms nog hui ver. „Er zijn mensen die denken dat het allemaal een een platte be doening is. We kunnen alleen maar zeggen: Kom kijken!" La Vie en Rose bouwt, samen met Christel en De Maffooos dinsdagavond 30 april van 18.00 uur tot 21.00 uur een feestje op de Markt in Terneuzen. er is geen betere Staat u op het punt een nieuwe keuken aan te schaffen? Of is uw huidige keuken toe aan nieuwe inbouwapparaten? Dan kunt u nu tijdelijk gebruik maken van een uniek aanbod. Besluit u namelijk in de periode van 1 maart t/m 31 mei 2013 minimaal vijf Miele- inbouwapparaten, waaronder een combimagnetron, aan te schaffen, dan krijgt u de combimagnetron* voor de helft van de prijs! actie alleen geldig voor de modellen H 5040 BM en H 5080 BM Ook voor keukenrenovatie. Nu 6% BTW op montage en installatie! Nu ook exclusieve kortingen op o.a. Keiler keukens en MIELE apparatuur! industrieterrein 'De Smokkelhoek' Tel. 0113 - 33 00 04 Geopend: maandag t/m donderdag 9.30 tot 17.30 uur vrijdag 9.30 tot 21.00 uur koopavond! zaterdag 9.30 tot 16.00 uur compleet OW f'kfn< van Piëtro Sicilia. aeea net 111 viji, mei izu-zy.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 63