Colofon de emotie... familieberichten Wat blijft is [Denseniinq.nl donderdag 18 april 2013 familieberichten I 39 Rinus Meulblok Rinus Meulblok Rinus Meulblok Rinus Meulblok Rinus Meulblok Rinus Meulblok Adri Volkers De Ui tvaart Informatie Hulplijn Cf •Q"PP familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Altijd 53men, nooit alleen onafscheidelijk, altijd één. Verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan mijn lieve man, onze pa en lieve opa echtgenoot van Mattie Meulblok-Bal in de leeftijd van 59 jaar. Mattie Meulblok-Bal Barri (in liefdevolle herinnering) Johnyen Lindy Emy Natasja en Ron Romy Dylan 16 april 2015 Mezehof 14,4451 BX Heinkenszand. De uitvaartdienst wordt gehouden maandag 22 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Na de uitvaartdienst is er voor in de kerk tot 12.15 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend zal de crematieplechtigheid in familiekring plaatsvinden. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd door het overlijden van onze broer, zwager en oom Te vroeg gestorven, maar onvermijdelijk door een niet te overwinnen ziekte. Wij wensen Mattie, kinderen en klein kinderen heel veel sterkte toe. Wim en Joke Meulblok en kinderen Peteren Marja Meulblok en kinderen Danny en Digna de Jong en kinderen Johan en Marjo Meulblok en kinderen Johan en Corrie Steketee en kinderen Hilda Meulblok en kinderen Sjaak en Linda Meulblok en kinderen Bedroefd moeten we te vroeg afscheid nemen van onze zwager en.oom Wij wensen Mattie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Wolphaartsdijk: Huib en M^rja s-Heerenhoek: Arno en Joke Marit en Mieke Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega Vanaf 19B0 is Rinus werkzaam geweest bij de gemeente Borsele. Wij hebben Rinus gekend als een fijne collega. Zo zullen wij ons Rinus blijven herinneren. Wij wensen de familie veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Het gemeentebestuur en de medewerkers van de gemeente Borsele E.J.-(3elok, burgemeester J.P. van den Berge, secretaris Met verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega We zullen Rinus blijven herinneren als een betrokken en behulpzame collega. We zullen hem missen. Wij wensen de familie sterkte toe met dit verlies. Collega's afdeling Buitendienst gemeente Borsele Na een lange periode van ziek zijn, bleken zijn strijdlust en moed niet opgewassen tegen de slopende ziekte die hem heeft getroffen. Wij zijn dan ook geschokt en verdrietig door het overlijden van onze collega Medewerkers groenploeg Heinkenszand Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Adri Volkers Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerd lid. Wij wensen zijn vrouw Nel, zijn kinderen en verdere familie veel troost en sterkte toe in deze moeilijke periode. Namens het bestuur en de leden van Ringrijdersvereniging te Gapinge Dennis Willeboordse, voorzitter Peter Raats, secretaris Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van ons lid Met Adri verliezen wij een inspirerend lid en een warme vriend. We wensen Nel en hun kinderen veel sterkte toe. De leden van BSC De Heer'eule. Albert, Bram, Eric, Johan, Kees-Pieter, Koos, Lein, Peter, Reinier, Ruud, Saco. Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Waar kan ik terecht voor terminale zorg? Kan ik zelf een grafmonument maken? Hoe regel ik de voogdij over mijn kinderen? 0800 - 44 44 000 T I r info@scu.nu www.scu.nu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39