d1ensenlinq.nl familieberichten I 41 «e- üy-jrlailsi] Johan Paulus Bertus van de Wijnkei - Johan van de Wijnkei Maria Leuntje Dekker-Roelse Adriana Johanna Maria van der Weele - Onderdijk Adriaan Willem Dingemanse -Adrie- echtgenoot van Ria Verwei Suzanne Marie van Westen-Van Den Bossche woensdag 17 april 2013 Gods liefde is als een hand die wij kunnen vasthouden, als een licht, dat schijnt in de nacht en ons de weg wijst. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve man, onze pa, schoonvader en opa Echtgenoot van Ewalda Verhoosel 28 juni 1940 te IJzendijke 15 april 2013 te IJzendijke IJzendijke E. S. van de Wijnkei - Verhoosel IJzendijke Mario van de Wijnkei IJzendijke Natascha en Andre Goense - van de Wijnkei Tom Kaitlin Correspondentieadres: Laurijnstraat 27 4515 EE IJzendijke De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 20 april om 13.00 uur in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend gelegenheid tot condoleren. Afscheid nemen is met dankbare handen weemoedig meedragen al wat waard is om nooit vergeten te worden. Onze broer en schoonbroer is overleden. Guust Bertha en Fred Paula en Robert Ria en Freddy Anneke IJzendijke, 15 april 2013 Wie in mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven. Johannes 11, vers 25 Met dankbaarheid omdat we haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat van ons is heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Sinds 31 juli 1985 weduwe van Jacobus Dekker Hontenisse 30 maart 1913 Waterlandkerkje: IJzendijke: Schoondijke: Ede: Breskens: IJzendijke 15 april 2013 Christina in herinnering Willem en Nelly Dekker- de Putter Henk en Suzie Dekker-Moelaart Sarie en Piet Dieleman-Dekker Leen en Jenny Dekker-Moens Klein en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Scheldekade 31-301 4511AW Breskens De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 19 april om 14.00 uur in de PKN kerk te Schoondijke, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van woonzorgcentrum Huize Emmaus. Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver zo was je wil Nu heb je rust met lichaam en geest Vaak zullen wij denken aan wat is geweest Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma sinds 1988 weduwe van Gerard Pieter van der Weele Sirjansland, 30 september 1921 t Colijnsplaat, 15 april 2013 Colijnsplaat: Rini en Lia van der Weele - de Winter Geert en Janine, S? Suzanne en Laurens Sydney Colijnsplaat: Ad van der Weele Ellemeet: Marieke en Johan van der Slikke - van der Weele Marjolein en Marijn, S? Guust Ilse Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Cleijenborch voor hun liefdevolle verzorging. 15 april 2013 Correspondentieadres: Colijnsplaatseweg 36,4486 PT Colijnsplaat Op vrijdag 19 april begeleiden wij onze moeder en oma, in besloten familiekring, naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Vanaf 15.30 uur is er gelegenheid tot condoleren in zaal De Ontmoeting, achter de Dorpskerk te Colijnsplaat. Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt. Zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Na moeizame laatste jaren nemen we nu definitief afscheid van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Bergen op Zoom, 29 november 1945 t Vlissingen, 16 april 2013 Vlissingen: Ria Dingemanse-Verwei Soest: Ilona Dingemanse en Ariën Prins Annika Redmar Lennard Kamperland: Erwin en Jessica Dingemanse Ayden Wij bedanken de medewerkers van Ter Reede woning 6 voor de liefdevolle verzorging. Anna Blamanlaan 40 4385 KK Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 22 april om 9.45 uur in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 11.00 uur op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Arion, Boulevard Bankert 266 te Vlissingen. Indien u geen kaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. het is goed zo rust nu moar uit. Bijna 4 maanden na het overlijden van onze pa en opa, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve ma en oma echtgenoot van Marinus van Westen Knokke, 10-2-1933 Axel, 16-4-2013 Terneuzen Jos en Ria Judith en Arthur Ruurd Eline VogelfortEvelyn en Piet Beer Nimo «ir correspondentieadressen: Wolverineslaan 7, 4533 AH Terneuzen Vogelfort 9, 4585 PM Hengstdijk De crematieplechtigheid waarvoor u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op zaterdag 20 april om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar Dr. J. Hoefman en het team van de thuiszorg voor hun inzet en goede zorg. Nog maar korte tijd na het overlijden van haar man Rinus van Westen, is heengegaan onze dierbare schoonzus en tante Susan Van Den Bossche Rotterdam: Mien van Westen-Schout Borssele: Adrie van Westen-Nieuwenhuijse Goes: Janny van Westen-de Krijger Nisse: Piet en Koos van Westen-Krijger Goes: Francien van Westen-Walhout Neven en Nichten In herinnering: Hoogeveen: Kees en Maps Francke-van Westen Axel: Rinus van Westen Rotterdam: Jan van Westen Borssele: Nous van Westen Goes: Toob van Westen Appelscha: Vincent en Riny Kramers van Westen Roel Sneyder Goes: Jaap van Westen Nisse, 16 april 2013 Na een leven dat gekenmerkt werd door hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve ma en oma Gerarda Odula Leonia Hemelaar-Martinet Gerda weduwe van Jo Hemelaar Heikant, 11 februari 1936 t Hulst, 15 april 2013 Hulst: Frank Hemelaar Nijmegen: Anique Hemelaar en Luuk Hilbrands Maurits, Anne Van der Maelstedeweg 2 g, 4561 GT Hulst U kunt afscheid nemen van Gerda in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 18 april van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 19 april om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in bovengenoemd uitvaart centrum. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 73