P 42 Ifamilieberichten 0 (Densenlinq.nl Andrea Jacoba Ingelse Andrea Ingelse Andrea Ingelse Adri Volkers Adri Volkers Adri Volkers Adri Volkers Willem den Herder Willem den Herder woensdag 17 april 2013 "Ik heb mijn levenslessen geleerd en mag nu terug naar De Bron" Andrea Ondanks haar positieve instelling en enorme vechtlust heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Met veel verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve dochter, (schoon)zus en tante 16 mei 1963 Middelburg 15 april 2013 J.W. Ingelse-de Kam C.L. Ingelse - in liefdevolle herinnering Peter en Mady Mylene Celine en Jochem Coen en Melanie Fenna Jesper Correspondentieadres: Doornlaa„n 17 4334 BT Middelburg Wij nodigen u uit om samen met ons Andrea te herdenken op vrijdag 19 april a.s. om 14.00 uur in de Nieuwe Kerk aan de Groenmarkt 12 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de Wandelkerk. De crematie zal in familiekring plaatsvinden. Naar wens van Andrea is er de mogelijkheid een donatie te doen voor de Maag, Lever en Darmstichting. Hiervoor kunt u gebruik maken van de daartoe bestemde bussen bij het condoleanceregister. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief hebt ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Een maand voor haar 50e verjaardag is onze nicht rustig ingeslapen. Zij was een mensenmens en stond vöor iedereen klaar. Zij strijde tegen onrecht en vocht voor wat voor haar van waarde was. En gevochten heeft zij, tegen haar ziekte. Zij onderging vele chemokuren waar ze heel ziek van werd. Toch vond ze steeds weer de moed voor nieuwe uitdagingen om beter te worden. Het ontbrak haar op den duur aan kracht; haar lichaam liet haar in de steek. Zij wilde nog zoveel, had ondanks alles nog veel plannen. Maar ze kreeg de tijd er niet meer voor. In onze gedachten zal zij altijd bij ons zijn. Nieuwegein: Paula Hamberg-de Kam Hilbert Hamberg Utrecht: Sandra en Mare Christa en Jacco Megan, Caitlin Middelburg: Yvon de Kam Jo Dekker Grijpskerke: Alexander en Ellen Tiro, Lana Middelburg: Angela en Lex Jesse-James, Shadow, Raven Middelburg, 15 april 2013 "Juffie is nu een sterretje geworden" Andrea was een gewaardeerd vrijwilligster in onze peuterg roepen. Peuters, ouders, leidsters en bestuur van Peuterspeelzaal Madelief en het team en bestuur van de Vrije School Zeeland. Rectificatie "Gelukkig de doden die in de Heer sterven Met verdriet geven wij kennis, dat uit onze familiekring is weggenomen onze lieve zwager en oom Middelburg: Ko de Visser Lies de Visser-Klercq Middelburg: Johan de Visser Tina de Visser "In herinnering" Middelburg: Simon de Visser Nelie de Visser-Gorter Zaamslag: Lein de Visser Bonny de Visser-Gaemers De Bilt: Wim de Visser Marianne van Etten Neven en nichten Wij wensen Nel, kinderen en kleinkind heel veel sterkte toe. Middelburg, 14 april 2013 Verdrietig zijn we door het overlijden van onze vriend Na een jarenlange en mooie vriendschap moeten we afscheid nemen. We wensen Nel en de kinderen kracht en sterkte toe. David en Koos de Buck Jan en Joke Wisse We zijn verdrietig door het overlijden van onze goede vriend Wij zullen zijn vriendschap missen en wensen Nel en de kinderen voor de komende tijd veel sterkte toe. Jaap en Lies Kees en Betty Verdrietig zijn we door het overlijden van onze vriend en buurman Piet en Riet Dekker Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Adri Volkers Adri was een enthousiaste, sportieve petanque-speler binnen onze vereniging en daardoor zeer geliefd. Wij wensen Nel en naaste familieleden veel sterkte toe met dit verlies. Leden en Bestuur Club Jeu de Boules Middelburg Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze buurman Piet de Visser Paulien van den Broeke Ria Polderman "Zorg goed voor elkaar" Diepbedroefd maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, is na een periode van afnemende krachten, in volledige berusting vredig ingeslapen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame dappere mamma, oma, overoma en zuster Adriana Elizabeth de Vlieger echtgenote van Izak Cornells Hage 11 november 1930 15 april 2013 Izak Hage Sarien' Elizabeth en Joris Jan Roderick Anna en Sjoerd Charlotte Mariët en Henk Izak G errit Han de Vlieger Dalemhof 4 4691 ZCTholen Donderdag 18 april is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegen heid tot afscheid nemen en de familie persoonlijk te condoleren in het uitvaartcentrum, Prins Bemhardstraat 2 te Tholen. De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 19 april om 13.30 uur in Hervormde Kerk, Ring 5 te Oud-Vosse- meer. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaats-vin den op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het dorpshuis "de Vossenkuil", Bou Kooijmanstraat 48 te Oud-Vossemeer gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer Willem Frederik den Herder Oud-raadslid van de gemeente Goes gedurende een periode van 24 jaar. Wij wensen zijn partner, kinderen en kleinkinderen sterkte toe om dit verlies te dragen. Goes, 16 april 2013 Namens Gemeenteraad en Burgemeester Wethouders van Goes, de secretaris, drs. C.G.M. Maas de burgemeester, mr. L.J. Verhulst de griffier, drs. J.W. Scherpenzeel Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het, toch nog, plotselinge overlijden van ons erelid Tientallen jaren heeft de heer den Herder de publieke zaak in Goes gediend als VVD raadslid. Ook na zijn actieve politieke loopbaan heeft hij de WD met raad en daad bijgestaan om de liberale uitgangspunten in Goes voor het voetlicht te brengen. Met hem verliezen wij een liberaal pur sang. Wij wensen alle nabestaanden de kracht toe om dit verlies te dragen. WD afdeling Goes WD fractie gemeenteraad Goes Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer mede-oprichter van Stichting Goese Kaden Wij wensen zijn dierbaren veel sterkte met dit verlies. Bestuur Stichting Goese Kaden Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden ons lid Adri Volkers Wij wensen de familie sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van de Zeeuwse Ringrijders Vereniging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42