Ovsr\'d<]zn Arnold Charles Sutin Saar Lensen Henri van Haelst Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend. Plotseling uit ons leven verdwenen, blijf je in onze harten leven. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Emmy van Zeele geboren te Hoofdplaat op 5 mei 1942 overleden te Terneuzen op 14 april 2013 Hoofdplaat: Emmy Sutin-van Zeele W Hoofdplaat: Marloes en Peter van Houte-Sutin Terneuzen: Bianca en Rinaldo Stockman-Sutin Quincy Correspondentieadres: Pastoor van den Muijssenbergstraat 11 4513 AT Hoofdplaat De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 18 april om 10.00 uur in de St. Barbarakerk te Breskens. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats te Hoofdplaat. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer A.C. Sutin Wij zien terug op een periode van ruim 34 jaar, waarin hij, laatstelijk als agent van de aanlegplaats Breskens bij de Provinciale Stoombootdiensten, in provinciale dienst werkzaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Wij wensen de achterblijvenden veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. J.M.M. Polman voorzitter A.W. Smit secretaris-directeur Middelburg, 15 april 2013 Ons bereikte het droevige bericht dat zeer plotseling is overleden onze voorzitter A. Sutin Zijn inzet voor de bolbaan zal ons altijd bijblijven. Wij wensen de familie heel veel sterkte. Bestuur en leden Arjoan Bolbaan Breskens Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner me, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons en vele anderen heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn beste maatje, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder levenspartner van Kees Bareman in de leeftijd van 90 jaar. Kees Bareman Henk en Pia Alex en Monika - èukasz, Bartek Marleen en Paul Natasja en Fariborz - Fardin, Leyla f, Parisa Peter en Melanie - Chanel, Janey, Peter jr. Renate en Faramarz - Atousa, Joubin 14 april 2013 Kanaalkade 92 4571 CL Axel De crematiedienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 19 april om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Donderdag 18 april is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Wij zijn dankbaar voor de warme en goede zorgen van het personeel van De Vurssche, in het bijzonder de afd. Kiekuut en Sassing. Als het leven niet meer gaat zoals je had gewild. Als veel je wordt ontnomen, je moet toelaten dat een ander je verzorgt dan is het leven niet meer leven, dan komt de tijd dat je verlangt naar rust. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van echtgenoot van Trees Vereecken 27 mei 1927 f 14 april 2013 Zuiddorpe Trees van Haelst-Vereecken Den Haag Marlies Lukkes-van Haelst Jitze Lukkes Bart, Moniek, Rein AkerslootIngrid van Haelst Eric Bot Wouter, Jelle Axel Ter Duinenstraat 18 4574 PV Zuiddorpe Chris Vereecken-van Haelst Stan Vereecken Rian en Elmar, Karin De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 20 april om 10.30 uur in de kerk van de H. Maria Hemelvaart te Zuiddorpe, waarna de begrafenis volgt op het kerkhof aldaar. Na de begrafenis bent u welkom in Restaurant Onder de Linden, Dorpsplein 12 te Zuiddorpe, voor de condoleance en de koffiemaaltijd. Vrijdag 19 april is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op de begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. r Loslaten Er ruist een glimlach boven zee er klinkt een zacht vaarwel een meeuw vliegt naar de horizon de wind weet van de pijn een moeder is gestorven Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Johanna Florentina Hermans Anneke Ar Boschkapelle, 8 - 8 - 1929 t Hulst, 13 - 4 - 2013 weduwe van Hypolytus Leonardus Warrens Pol Hulst: Peter en Ineke Warrens-de Cock Paul Pieter en Mariska Hulst: Marian Warrens Nico Boussen Correspondentieadres: Liniestraat 18,4561 ZX Hulst. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 19 april 2013 om 10.30 uur in de kapel van De Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, waarna we haar begeleiden naar het crematorium aan de Bellamystraat 28c te Terneuzen. Afscheid nemen van Anneke is mogelijk donderdag 18 april van 19.00-20.00 uur in familie-kamer 2, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst in de kapel. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit beriGht als zodanig te beschouwen. De liefde van mijn leven. Prachtvrouw, veelzijdig en creatief, sociaal voelend, maatschappelijk betrokken Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze allerliefste mama, oma, zus en schoonzus Maria Christina Alice Willy van Geelen - van de Wiele Christianne echtgenote van Albert Anton Arthur van Geelen Hulst, 12 december 1958 t Hulst, 13 april 2013 Hulst: Bart van Geelen Terhole: Nico t en Ester Yari, Jennifer Stekene: Edgar Stekene: Sophie Zwijndrecht: Bart en Sandra Nikki Zwijndrecht: Denny Familie van Geelen Familie van de Wiele Familie Legemaat Vestdijkstraat 6,4561 AG Hulst Afscheid nemen van Christianne in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 17 april van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 18 april om 11.00 uur in de basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de crematieplechtigheid in besloten familie kring volgt. In de kerk is gelegenheid tot schriftelijk condoleren en in Restaurant De Ster, Overdamstraat 7 te Hulst, is een ieder welkom na de kerk en kan vanaf 13.30 uur Bart, kinderen en familie persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 62