3 o I familieberichten Il1ensenlinq.nl Pieter de Visser Piet de Visser Piet de Visser Adriaan Jan Volkers Adri Volkers Adri Volkers dinsdag 16 april 2013 Bedroefd om de leegte die hij achterlaat, maar met dierbare herinneringen aan zijn liefde en zorg voor mij, geef ik u kennis dat de Heere van mij heeft weggenomen, na een periode van afnemende krachten, mijn innig geliefde man in de leeftijd van 82 jaar. Serooskerke M. de Visser-Meijers Met dank aan de huisartsen voor de medische begeleiding en aan de medewerkers van Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging. 15 april 2013 Wilgenlaan 18 4353 AN Serooskerke Op woensdag 17 april is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 19.45 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. In deze kerk zal ook de rouwdienst gehouden worden óp D.V. donderdag 18 april om 13.15 uur. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Serooskerke. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Geen bloemen Bedroefd zijn wij dat de Heere na een zorgvol leven uit ons midden wegnam onze lieve broer, zwager en oom Pieter de Visser echtgenoot van Maatje de Visser-Meijers in de leeftijd van 82 jaar. Wij bidden onze schoonzus en tante kracht en sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen en bedanken haar voor alle liefde en zorgen waarmee ze haar man en onze broer, zwager en oom heeft verzorgd, en heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Aagtekerke: Aagtekerke: Westkapelle: Westkapelle: Westkapelle: Westkapelle: C.C. Melse-de Visser J. de Visser-de Visser L. de Visser Joh. de Visser A. de Visser E.J. de Visser-de Visser de Visser M.A. Houmes-de Visser A. Houmes Neven en nichten 15 april 2013 Tot onze droefheid heeft de Heere van ons weggenomen onze geliefde, onvergetelijke zwager en oom echtgenoot van Maatje Meijers Sterke de Heere (tante) Maatje in dit zware verlies. P. van de Bosse P. van de Bosse-Meijers Adrie en Marja Peter en Evelien Kees en Marlies Dea en André Johan Marja en Marcel Marcel en Francien achterneven en -nichten Serooskerke, 15 april 2013 Bedroefd zijn we om het overlijden van onze lieve, meelevende oom Sterke de Heere tante Maatje in dit zware verlies. Marcel, Marja, Tamara, Larissa, Jordie en Marnick Harthoorn Je bent je weg gegaan In wind en tegenwind In licht en donker In voor- en tegenspoed Zo hebben we elkaar ontmoet En nu draagt God je in de palm van Zijn hand. Bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een korte ziekte van ons is heengegaan mijn liefhebbende man, onze zorgzame vader en trotse opa, in de leeftijd van 70 jaar. Serooskerke: Nel Volkers-de Visser Wouw: André en Jacqueline Stijn Middelburg: Marian Göteborg (S): Riny en Sona 14 april 2013 Gapingsedreef 1 4353 SK Serooskerke Adri is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 18 april van 18:00 tot 20:00. De uitvaartdienst zal gehouden worden zaterdag 20 april om 10:30 uur in de Petruskerk Ds. van Wouwestraat 41 te Serooskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Serooskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden onze lieve broer, zwager en oom Wij wensen Nel, kinderen en kleinkind veel kracht en sterkte toe met dit verlies. Amemuidèn C. de Buck-Volkers A. de Buck Middelburg Ankie en Jaap en kinderen Lewedorp Wilma en kinderen Doom Veere Jacqueline en Peter en kinderen Dries en Lourien en kinderen Amemuiden, 15 april 2013 "Gelukkig de doden die in de Heer sterven Met verdriet geven wij kennis, dat uit onze familiekring is weggenomen onze lieve zwager en oom Middelburg: Ko de Visser Lies de Visser-Klercq Middelburg: Johan de Visser Tina de Visser "In herinnering Middelburg: Simon de Visser Nelie de Visser-Gorter Zaamslag: Lein de Visser Bonny de Visser-Gaemers De Bilt: Wim de Visser Marianne van Etten Neven en nichten Wij wensen Nel, kinderen en kleinkind heel veel sterkte toe. Middelburg, 14 april 2013 Nooit vragend, nooit klagend Haar pijnen in stilte dragend Haar handen hebben voor ons gewerkt Haar hart heeft voor ons geklopt Haar ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Verdrietig, maar dankbaar voor de goede herinneringen, laten we u weten dat van ons is heengegaan, onze lieve zorgzame moeder en oma Doortje Franse-van Heugten weduwe van Johannes Franse in de leeftijd van 78 jaar Nuenen: Lewedorp: Kwadendamme: Goes: Goes: Kees Franse en Marian Hesen Gilles en Eva, Jochem, Chiel, Inge Marietje en Peter Vermeulen-Franse Serge, Ludo, Marije Joep en Trees Franse-Vermeulen Jurgen, Arieke Corry Franse en Jan de Quaasteniet Björn en Angela, Jorick Johan en Aimée Franse-de Clercq Sammy, Berbel Wilhelminadorp: Adrie en Jacqueline Franse-Blok Kwadendamme: Henny Franse Lize en Patrick Goes: Wim Franse en Cora Capello lohan, Dana en Koen Goes: Antoinette en Aart-Jan Franse-den Boer Marit Kwadendamme: Frank en Silvia Franse-Kolfschoten Donna, Iban Heinkenszand: Lonny Franse en Jaap Fossen Hanna, Sara, Kaj, Freya Lewedorp: Heieen en Danny van Dijk-Franse fens 13 april 2013 Correspondentieadres: Lindenberghstraat 13,4475 AT Wilhelminadorp. De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 20 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.30 tot 10.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in Rouw- centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gra venpolder. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'De Burcht', te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Groot was oma's liefde Groot het verdriet Mooi de herinneringen Die oma achterliet. Oma Doortje De kleinkinderen: Gilles, Jochem, Chiel, Inge, Serge, Ludo, Marije, Jurgen, Arieke, Björn, Jorick, Sammy, Berbel, Lize, Johan, Dana, Marit, Donna, Iban, Hanna, Sara, Kaj, Freya, Jens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 30