Hampshire Hotel - Zuid-Drenthe PZC ad PZC Magisch Ierland Hampshire Ierland 28 Rust en ruimte: weids uitzicht in het prachtige Zuid-Drenthe Het hotel Inhoud arrangement pzc.nl/webwinkel 8-daagse autorondreis Ierland inclusief vlucht en autohuur Speciale lezersaanbieding Dagelijks vertrek in de periode 1 mei - 31 oktober. (i> REIZEN pzc.nl/webwinkel zaterdag 13 april 2013 Waterford Wexford Als u van rust, ruimte, comfort en een prachtig uitzicht houdt, bent u hier in Zuid-Drenthe aan het juiste adres. Hampshire Hotel - Zuid-Drenthe, gelegen in de natuurlijke omgeving van het Amsterdamsche Veld en in de buurt van Emmen, heeft alles in huis om van uw weekendje Drenthe iets bijzonders te maken. Niet alleen Hampshire Hotel - Zuid-Drenthe zelf heeft veel te bieden, maar ook de directe omgeving van het hotel. Zo kunt u fantastische wandelingen en fietstochten maken in het nabij gelegen natuurgebied Bargerveen. Dit gebied is onderdeel van Natuurpark Bourtanger Moor, dat voor een groot deel in Duitsland ligt. Direct naast het hotel bevindt zich een prachtige 9-holes golfbaan en is gelegen op een uitloper van de Drentse Hondsrug, wat maakt dat het landschap licht glooiend is en de baan uitdagend. Maar het allerfijnst is dat u hier kunt doen waar u zin in hebt en er even helemaal tussenuit bent. Een bijzonder hotel op een bijzondere plek. Dit superduurzame viersterrenhotel heeft fantastische faciliteiten zoals een compleet wellnesscentrum en toprestaurant. Vanuit alle kamers kijkt u uit over het prachtige weidse Drentse landschap. In het restaurant kunt u genieten van heerlijke gerechten. De chef-kok werkt veel met biologische producten en producten uit de regio. De verse kruiden die uw gerecht net dat beetje extra geven, worden verbouwd in de eigen kruidentuin van de chef. Meer informatie en/of boeken Ga naar onze webwinkel of reserveer direct bij Hampshire Hotel - Zuid-Drenthe 'o.v.v. Wegener via 0591 - 324 466 of reception@greenmeets.nl. Adviesprijs Lezersprijs 169 per persoon 119 per persoon Prijs is op basis van twee personen. Exclusief gemeentelijke heffing. In april, mei en juni geldt een toeslag van 10 p.p.. Dit arrangement is geldig t/m eind augustus 2013 m.u.v. feestdagen, op basis van beschikbaarheid. 2 x overnachtfng 2 x uitgebreid ontbijtbuffet lx3-gangendiner Een dag gratis gebruik van het prachtige wellness centrum HOTEL - ZUID-DRENTHE Green Meef*s G*tf WeUness categorie reizen hotelovernachtingen Tijdens deze magische reis bezoekt u vele hoogtepunten, zoals de bekende kustroute Ring of Kerry, de indrukwekkende Cliffs of Moher, The Burren, de prachtige Wicklow Mountains en uiteraard Dublin. U verblijft naar keuze in B&B's, Inns of hotels. Dag 1: U vliegt vanaf Amsterdam naar Dublin. U haalt uw huurauto op en rijdt naar uw eerste overnachting in County Dublin. Heeft u nog tijd over, verken dan de bruisende hoofstad Dublin. Vrijwel alle bezienswaardighe den liggen op loopafstand van elkaar. Ga bijvoorbeeld naar Trinity College met het bekende 'Book of Kells', Dublin Castle en de wijk Temple Bar met hippe barretjes, cafés en restaurants. Ca. 55 km. Dag 2: Via de prachtige Wicklow Mountains met de Glendalough vallei en Powerscourt House Gardens rijdt u naar uw overnachtingsadres in County Wexford. Ca. 200 km. Dag 3: U rijdt via Waterford, waar u een bezoek kunt brengen aan het Waterford Crystal Visitor Centre, door naar Cahir. Hier kunt u Cahir Castle bezoeken. Vervolgens naar het dorp Blarney met Blarney Castle en de Blarney Stone. Volgens de legende ontvangt degene die de steen kust, de gave van welsprekendheid. U rijdt door naar uw overnachting in County Cork. Ca. 240 km. Dag 4: Cork ligt aan de rivier de Lee. Het stadscentrum is een aaneen schakeling van historische gebouwen en bezienswaardigheden. De St. Fin Barr's kathedraal en de "Butter Exchange" mag u niet missen. U vervolgt uw reis via een prachtige route langs de kust naar de Bantry Bay. U kunt hettuineneiland Garinish Island bezoeken. De ferry (tegen betaling) ver trekt vanuit het plaatsje Glengarriff. Door het Killarney National Park rijdt u naar Killarney, waar u 2 nachten verblijft. Ca. 205 km. Dag 5: Vandaag maakt u een schitterende autotocht langs de Ring of Kerry, de bekendste kustroute van Ierland die u door groene dalen, indruk wekkende bergen, een afwisselende kust en charmante vissersdorpjes leidt. Een absolute aanrader! Dag 6: U rijdt naar Tarbert voor de oversteek over de rivier de Shannon naar Killimer (tegen betaling). Via Kilkee rijdt u naar de spectaculaire Cliffs of Moher en het bijzondere maanlandschap The Burren. U overnacht in County Clare. Ca. 240 km. Dag 7: Bezoek het middeleeuwse stadje Kilkenny en het gelijknamige kasteel. Vervolgens reist u door naar County Dublin voor de overnachting. Heeft u Dublin nog niet kunnen bezoeken, dan kunt u dit alsnog doen. Sluit 2 personen o.b.v. verblijf in B&B's vanaf €539, -p.p. 2 personen o.b.v. verblijf in Inns vanaf 589,- p.p. 2 personen o.b.v. verblijf in hotels vanaf 599,- p.p. Toeslagen andere types autohuur en ander aantal personen op aanvraag v uw magische reis afin een traditionele Ierse pub om naar typisch Ierse muziek te luisteren onder het genot van een pint Guinness of een echte Irish Coffee! Ca. 300 km. Dag 8: U rijdt naar de luchthaven van Dublin, levert uw huurauto in en vliegt terug naar Amsterdam. N.B. Wij reserveren uw accommodatie in de bij de reis genoemde plaatsen of in de omgeving (op max. 40 km) afstand. Inclusief: Retourvlucht Amsterdam-Dublin metAer Lingus inclusief luchthavenbelasting 59 en brandstof-en veiligheidsheffingen 56, 8 dagen autohuur categorie B Ford Fiësta (of gelijkwaardig), 7 overnachtingen in B&B's, Inns of hotels op basis van logies en Iers ontbijt, per boeking 1 Capitool reisgids Ierland t.w.v. 26,99. Exclusief: Calamiteitenfonds 2,50 per boeking), administratiekosten, reserveringskosten, reis- en/of annuleringsverzekering. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Ga naar uw ANVR-reisbureau of bel 0900-8482 0,15 p.m.). Vermeld bij reservering het reisnummer LRIE15 Ga voor meer informatie en voorwaarden over de €50,- kortingsweken naar de webwinkel. Ga mee in het ritme categorie reizen autorondreizen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 68