Colofon de emotie.. "Q "LP familieberichten Wat blijft is Voor betaalbare kwalitêt amilieberichten fI1ensenljhq.nl familieberichten I 39 Vina de Visser-Wisse Jan Hendrik Bruikman M.P. Heijnsdijk-de Groote Adriana de Bruine-Lous Marie van de Kerkhove - de Ruijsscher amómm Loes Idelenburg - Gesman ALAIN 40 De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde websj ULtyaartverzo fa mi lieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant zaterdag 13 april 2013 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, (schoon)moeder en (over)oma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. P. de Visser Kinderen en (achter)kleinkinderen Middelburg, april 2013 Na het overlijden van mijn dierbare man en onze lieve vader en opa ontvingen wij zeer veel blijken van medeleven. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. D.M. Bruikman Vlissingen, april 2013 In plaats van kaarten Hartverwarmend was het dat zovelen na het overlijden van mevrouw met ons meeleefden. Onze hartelijke dank daarvoor. Jaspert en Ineke Lies en Leo i.p.v. kaartjes Ontroerd en getroffen waren we door de vele blijken van medeleven voor en na het overlijden van onze geliefde moeder, lieve oma en oma-oma Het heeft ons bijzonder goed gedaan. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Onze dank gaat ook uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Eben-Haezer voor jullie betrokkenheid ook naar ons toe als kinderen en de liefdevolle verzorging voor onze moeder gedurende de 9 jaar dat zij bij jullie mocht wonen. W.J. Ritmeester-de Bruine C. Ritmeester C. de Bruine E. de Bruine-Verzandvoort C.M. de Bruine-de Bruine A. de Bruine L.L. de Bruine S. de Bruine-Reuben klein- en achterkleinkinderen Middelburg, april 2013 Dies zal altijd in onze herinnering blijven. Wij willen u hartelijk danken voor de vele lieve, mooie en warme reacties, zowel persoonlijk als schriftelijk, die wij mochten ontvangen voor en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overopa Dies Minnaard Het heeft ons veel troost gegeven. Corrie Minnaard-Verlare, Foort en Tilly Joke en Jaap Mark en Tanja, Summer, Tijn Stefan en Daniëlle Anja en Jan Dennis Ronnie en Manon Annemarie en Johan Ko en Jolanda Dies Anne Yerseke, april 2013 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Met dankbaarheid kijken wij als familie terug op de mooie en waardige crematieplechtigheid. Het is voor ons een troostrijke gedachte dat Marie in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. H. van de Kerkhove kinderen en kleinkinderen Oostburg, april 2013. In liefdevolle herinnering 14 april 2008 14 april 2013 Het is alweer vijf jaar geleden dat wij afscheid namen van onze lieve vrouw, moeder en oma. We missen haar nog iedere dag. Marius Idelenburg Rico en Sanja Julia Iwan 13-4-1973 25-11-1996 nog steeds onbegrijpelijk Ma -ÉL Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl SN**

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39