38 Ifamilieberichten fT1ensenllnq.nL Maria Francina Ie Grand - Risseeuw Dirk Mookhoek Maatje Donze-Overdulve Jacoba Janse-de Wolf Clasina Johanna Corbijivvan den Dool Joop Castel Adriaan (Adri) van den Berge Kimmo Pankow Pie Provoost - de Pagter Janny Wisse Helena van 't Westeinde - van Gessel Catharina Bakker - Brouwer Nel Bareman-Labrujere ir plony 33 raamse- Oele zaterdag 13 april 2013 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven, liefde en warmte die we hebben ontvangen na het overlijden van onze zeer geliefde moeder en (over) grootmoeder Liedewij de Pagter-van der Kam Namens de familie de Pagter Middelburg, april 2013 Bij het onverwachte overlijden van Leon de Boeij Hebben zo ontzettend veel mensen hun warme medeleven betuigd, dat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom spreken wij op deze manier onze welgemeende dank uit voor uw medeleven in de vorm van brieven, bemoedigde woorden en uw aan wezigheid bij de uitvaart. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Dialysecentrum ZorgSaam en van Thuiszorg afdeling Kloosterzande voor de goede verzorging. Het heeft ons het gevoel gegevens het verlies van Leon niet alleen te hoeven dragen. Annie de Schepper Kinderen en kleinkinderen De vele blijken van belangstelling en medeleven betoond na het overlijden van waren voor ons een grote steun. Voor uw aanwezigheid bij de begrafenis,kaarten,brieven of persoonlijk,contact betuigen wij onze welgemeende dank. Zuidzande, april 2013 De kinderen,kleinkinderen en achterkleinkinderen Daar de hoeveelheid warme reacties, naar aanleiding van het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa overweldigend waren, zijn wij niet in staat u allen persoonlijk te bedanken. Uw lieve woorden van troost hebben ons enorm gesteund, waarvoor onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen April 2013 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Een speciaal woord van dank gaat uit naar 'De Molenhof', afdeling Hooghe Heule voor hun inzet en goede zorg. J.P. Donze Jan en Marinka Donze Jordy en Amanda Kiki en Bow Zaamslag, april 2013. Het heeft ons bijzonder goed gedaan dat zo velen met ons meeleefden, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Koos Onze hartelijke dank voor alle kaarten, uw aanwezigheid bij de afscheidsdienst, de troostende woorden, de welgemeende handdruk en armen om ons heen. Theunis Janse kinderen en kleinkinderen Middelburg, april 2013 Dankbetuiging Wij willen u hartelijk dankzeggen voor uw meeleven en uw belangstelling na het overlijden en bij de begrafenis van onze innig geliefde moeder, oma en overgrootmoeder Het heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, april 2013 Voor uw medeleven en belangstelling aan ons betoond na het overlijden van Rinus Stokman willen wij u hartelijk dankzeggen. Het heeft ons goed gedaan. Familie Bardolf Wissenkerke, april 2013 Voor de vele hartelijke blijken van medeleven na het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Betuigen wij onze oprechte dank. Adri Castel-Maranus Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, april 2013 Het verdriet en gemis blijft, maar wij zijn ontroerd door de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen, tijdens het ziekbed en na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Hiervoor onze hartelijke dank. W. C. van den Berge - Barentsen, kinderen en kleinkinderen Veere, april 2013 Het nog niet kunnen geloven, nog zoveel verdriet. Wij willen iedereen bedanken voor de omhelzingen en kussen, liefdevolle brieven, kaarten en bloemen bij het afscheid van onze iTeve zoon en allerliefste papa. Wij ervaren dat velen een plaatsje in hun hart hebben voor onze zoon en dat het altijd zo blijft is ons tot steun. Nico Pankow Lucie Pankow-Hofman zijn kindjes Luca en Zoë Heinkenszand, 13 april 2013 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw belangstelling en uw medeleven -door uw aanwezigheid, kaarten, bloemen en telefoontjes- tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van mijn grote liefde en onze lieve moedèr, oma en overgrootoma Dat heeft ons erg goed gedaan! Bram Provoost kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Westkapelle, april 2013 Speciale dank aan de familie Heijmans, mevrouw van Eede en de medewerkers van Zorgstroom. In plaats van kaarten De vele kaarten, brieven, telefoontjes, bloemen en de grote belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van hebben ons steun gegeven in ons verdriet. Het doet ons beseffen dat ze ook voor anderen veel heeft betekend. Krijn Schippers Annetje en Bart, Martijn, Floris en Fleur, Kiki en Stijn Ze leeft voort in onze harten. De warme belangstelling bij het overlijden en de afscheidsdienst van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder: heeft ons diep getroffen. Zij was tot het laatste toe het middelpunt van onze families. Velen hebben ons geholpen bij de verzorging van een passende, waardige afscheidsdienst voor haar. Anderen toonden persoonlijk of schriftelijk hun medeleven en waardering. Wij zijn u dankbaar voor uw aanwezigheid, voor uw steun en uw medeleven. De kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 'Van 't Westeinde' en hun partners. Groede april 2013 Voor uw belangstelling en het medeleven na het overlijden en de begrafenis van onze lieve moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed dat zo velen aan ons denken en met ons meeleven. Kinderen en kleinkinderen Middelburg, april 2013 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve vader en opa Willem Francois van Gilst zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenpolder, april 2013 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder zeggen wij u hartelijk dank. Temeuzen, april 2013 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Leeg is de plaats, mooi zijn de herinneringen We willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling na het overlijden van Het doet ons goed zoveel kaarten, bemoedigende woorden, een kus, een luisterend oor of een handdruk te hebben ontvangen. Cees Braamse Ineke en Aart klein- en achterkleinkinderen Heinkenszand, maart 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38