mI O (11enseniinq.nl Johannes Jacobus Baarends Johan -\ familieberichten I 37 Niek Markusse Niek Markusse Waarom al dat vechten waarom al die pijn. Je wilde hier niet weg je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij ons achterlaat, geven wij u kennis dat na een tragisch ongeval veel te vroeg van ons is heengegaan onze lieve zoon, broer en vriend Niek Markusse vriend van Evelien Voerman A Oostburg 30 mei 1991 St-Niklaas 11 april 2013 Eede: Jan en Annemie Markusse-Rammelaere Sander Sluis: Evelien Voerman Eede: Eugene en Lydie Rammelaere-Standaert Terneuzen: Jan f en Maria t Markusse-Hoogenboom Eede: Sonja en Luc Laureyns-Rammelaere Angelo, Brechtje Mike en Alina, Guste Angelique en Valentijn Terneuzen: André en Miranda Markusse-van Waas Koewacht: Elly en Hans Lucasse-Markusse Raimon Esmée Terneuzen: Hans en Rachel Markusse-Niewelink Orlando Terneuzen: Marc en Joyce Markusse-de Maat Mikai Luca Eede, 4529 GM Schoolstraat 2 De uitvaartviering waarvoor u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op woensdag 17 april 2013 om 10:30 u in de RK parochiekerk, Weststraat 80 te Aardenburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op begraaf plaats "De Verrijzenishof'te Eede. Gelieve geen bezoek aan huis. Gelieve enkel schriftelijk condoleren. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. zaterdag 13 april 2013 Nooit meer, Je nooit meer over het erf zien lopen lachen met je om gekke filmpjes en gekke belevenissen Nooit meer je vriendelijke lach en je dankbaarheid Je beleefdheid en enthousiasme Nooit meer samen op vrijdag een pilsje drinken Met veel verdriet in ons-hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve werknemer, collega en vriend Werknemer van Vincent Verhuur bv Wij wensen Evelien, zijn ouders, broer en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Hoek: Eddy en Inge Vincent Stijn* Nieck Loek Lisanne Anouk Hoek: Pieter, Marcia, Sam, Richard, Ronald» Paul, Ruud, Joris, Arie, Frits, Michael, Martijn, Annie, Ad, Jan Johan, Freddy, Marijn, Jos, Remie, Peter, Donny, Adri, Martin 17-04-2013 Zal ons bedrijf de hele dag gesloten zijn Rectificatie Heden overleed, de echtgenoot van onze zus Janny, onze markante zwager en oom Dirk Kik P.J. Klompe-de Jonge L.J.A. Klompe W.G. de Jonge (in herinnering) M.T. de Jonge-v.d. Slikke J. de Jonge (in herinnering) H. v.d. Berg-de Jonge W. v.d. Berg (in herinnering) N.M. de Mulder-de Jonge D. Mulder Nicht en neven Terneuzen, 9 april 2013 mml JHHK-. Wt Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van Theo Serrarens Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Joop en Anniek, Emardo, Manon, Samantha Arthur en Nancy Anita de Neijs Plotseling uit ons leven verdreven, blijf je in onze harten leven. Ge heel onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader en opa sinds 27 december 2007 weduwnaar van Jacoba Baarends-Braam *7 juni 1925 1 12 april 2013 Kortgene: Olda Baarends Kloetinge: Johan en Evelien Goes: Danielle Goes: Piet Baarends Wemeldinge: Coby en Sjaak Ketting-Baarends Goes: Frank Baarends en Linda de Poorter Correspondentieadres: Breitnerstraat 31, 4462 SK Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 16 april van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal pfaatsvinden op woensdag 17 april 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in de condoléanceruimte van het crematorium. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Niek is de zoon van onze collega Annemie en de vriend van onze collega Evelien. Onze gedachten zijn bij Annemie, Jan, Sander, Evelien en hun familie en vrienden. Collega's Thuiszorg Rayon West ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Langs deze weg willen wij u allen bedanken voor de kaarten en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van Joop Colpaart Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Door de overweldigende belangstelling is het voor ons niet mogelijk eenieder persoonlijk te bedanken. L. Colpaart-Reijns zijn broers en zussen neven, nichten, achterneven en -nichten Kloosterzande, april 2013 Een kaart, een bloem een lieve groet Het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van onze pa, opa en overgrootvader Cerillus Burm Onze hartelijke dank hiervoor. Een speciaal woord van dank aan ome Willy en tante Henny die ons gesteund hebben tijdens zijn ziekte, na zijn overlijden en tijdens de uitvaart en voor de goede zorgen gegeven door de dames van Priva-zorg en personeel van de Korte Bellingstraat. Miranda Brasser- Picavet van Dela bedankt voor de mooie dienst en de goede begeleiding. Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Bedankt voor de grote belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en oud-oma. Wij zullen haar blijven missen en haar in onze herinnering houden als iemand die bij velen geliefd was. Julienne Pauline Segers-Wijne Philippine, april 2013 familie Segers Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn zus, onze tante en schoonzus Annie Raas zeggen wij u hartelijk dank. Riet Marlies Annemiek Clementine Gerard IJzendijke, 13-04-2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37