WONEN 5 Kerkstraat 12 Hoedekenskerke €189.500 Van Kleffenslaan 201 Middelburg €189.000 VRIJDAG 12 APRIL 2013 in een modern jasje Huis (ca. 1900) op per ceel 330 m2 is gereno veerd met duurzame materialen. Begane grond: slaapkamer, woonkamer met serre, badkamer en grote woonkeuken. Oude vij genboom biedt gezelli ge schaduwplek. Boven: slaapkamer en ruimte voor wasmachine e.d. Ruime woning in rusti ge omgeving. Begane grond: berging, ruime L-vormige woonkamer met open keuken. Ver dieping: 3 flinke slaapka mers en badkamer. Gro tendeels voorzien van dubbelglas. Cv-verwar- ming (2009). Diepe ach tertuin op westen. Plat dak in 2004 vervangen. Hoe lang heeft de verbouwing ge duurd? „Ongeveer zeven maanden", ant woordt Martin. Wat viel er mee? „Dat het huis helemaal klaar en be woonbaar was binnen de geplande tijd. Dat leverde een hoop stress en hard werken op, maar toen we er een maal in konden was ik blij dat het ach ter de rug was." Wat was je grootste blunder? Martin lacht. „We hadden de badka mer zo goed als klaar. Ik wilde de was bak installeren en bedacht me opeens dat we geen rekening hadden gehou den met de afvoer. Ik was niet van plan de boel opnieuw open te breken, dus heb ik de afvoer gewoon aan de andere kant van de muur weggewerkt in onze slaapkamer. Eigenlijk nog han dig ook achteraf. Als er nu iets met de afvoer of leiding is, kan ik er makkelijk bij." Wat viel er tegen? „Dat het huis niet aangesloten was op de riolering." De woonkamer heeft nog steeds een jaren dertig sfeer. De keuken bevat veel nostalgische elementen. Een vitrinekast is één van de authentieke elementen in de woonkamer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 45