Colofon de emotie... familieberichten Wat blijft is H1enseniinq.nl Jacobus Kroon Van der Hooft Uitvaartzorg Pietèr Tonis Jonker Jozina Bijl - Vroegop Leny Boot - Stols familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant vrijdag 12 april 2013 I 39 Enige en algemene kennisgeving. Op zondag 7 april 2013 is, in de leeftijd van 83 jaar, overleden sinds 12 januari 2003 weduwnaar van Catharina Kroon-de Ridder Hij is weer samen met zijn geliefde Cathrien, waarnaar hij zo verlangde. Kloetinge: Martin en Anita, Melissa De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden Als leven lijden wordt, is sterven een verlossing. Dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven geven wij u kennis dat is overleden onze oom Hubrecht van 't Westeinde - Ube- A- Hoedekenskerke, 17 maart 1927 -1 Goes, 10 april 2013 Neven en nichten Als familie willen wij het verzorgend personeel van 'Het Gasthuiste Goes hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging van Oom Ube. Correspondentieadres: Familie de Jonge Schellepad 14434 NN Kwadendamme De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden maandag 15 april om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 10.50 uur aanwezig te zijn. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er in het crema torium gelegenheid om afscheid van Ube te nemen. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot .condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij hebben veel van je geleerd, je leerde ons alleen niet, wat het is om je te moeten missen. Intens verdrietig, maar vervuld met liefde, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van Josephine Gerritsen-Schoonis onze Fie - Terneuzen, 5 juni 1956 Nijmegen, 9 april 2013 .Wijchen: Jan Willem Gerritsen Jacqueline, Tim Familie Schoonis Familie Gerritsen Everardusplein 6 6602 EP Wijchen Op zaterdag 13 april om 13.30 uur nemen wij afscheid van Fie in de grote aula van crematorium "Rijk van Nijmegen", Schoenaker 12 te Beuningen. Fie is in het uitvaartcentrum alwaar geen bezoek. Na het afscheid bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium. In plaats van bloemen vragen wij u voor Fie een onverpakte roos mee te brengen. C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8 b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding De warme belangstelling en de vele blijken van vriendschap en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van Piet hebben ons veel goed gedaan. Het was overweldigend om te mogen ervaren dat zovelen met ons meeleefden. Wij betuigen hiervoor onze oprechte dank. Joke Jonker-Kooman Nicole Jonker Dick Kolijn - in liefdevolle herinnering Patrizio, Julius, Kevin Marcel Jonker Monique Lievense Max, Lars Wilfra Deurloo-Jonker Jan Deurloo Scharendijke, april 2013 Voor uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden Van onze zorgzame moeder en oma betuigen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Kinderen en kleinkinderen April 2013 Voor de vele blijken van medeleven en warme belangstelling die wij hebben ondervonden na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en oud-oma zijn wij u erg dankbaar. Ineke van Langeraad-Boot Kees van Langeraad Jos Boot Petra Boot-Matthijsse kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, april 2013 Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39