Wethouder overleeft motie van wantrouwen WALCHEREN 25 Water knooppunt Kloveniersiijn Middelburg2015 ca te Kijk voor het laatste nieuws ook op: www.pzc.nl ZEELflnD - d Acaciahof wint schoolvoetbal Meisjes Lonneboot en Schute de besten Concert harmonie en basisschool Jongen beroofd van koptelefoon Debatavond over onderwijsvrijheid □CM Uw droomhuis vindt u bij _iL_ VRIJDAG 12 APRIL 2013 juist veel bieden De initiatiefnemers van Sprong hebben hun 'waterknooppunt' op en bij het Kanaal door Walcheren verbeeld in een 'metroplatte grond' met verschillende lijnen. Op de plattegrond zijn met cirkel tjes de haltes van de watertaxi's aangegeven. Ook wordt verwezen naar musea, bezienswaardigheden, andere vaar- verbindingen en trein-, bus- en fietsverbindingen. Veereiijn Kanaallijn 1 Meermanlijn museum door Maurits Sep VLISSINGEN - Wethouder Marin de Zwarte van Vlissingen heeft don derdagavond een motie van wan trouwen overleefd die was inge diend door de SP. Spannend werd het echter niet voor De Zwarte: al leen de SP zelf en GroenLinks steunden de motie. Zij verweten De Zwarte dat hij ernstig tekortschiet in drie belang rijke dossiers: Orionis Walcheren, de toekomst van het ziekenhuis en de tarieven voor verhuur van sportaccommodaties. Volgens de SP heeft De Zwarte de raad onvol ledig, onjuist, niet tijdig en slecht geïnformeerd, en onvoldoende oog getoond voor 'de menselijke kant' in deze dossiers. Directe aanleiding voor de motie van wantrouwen waren antwoor den van De Zwarte op vragen van de SP over de problemen bij Orio nis Walcheren. „Hij geeft nu schoorvoetend toe wat wij eerder al beweerden over wat er mis is aldus Sem Stroosnijder. Op Groen Links na spraken alle andere par tijen 1 hun vertrouwen uit in de wethouder. Zij deelden de zorgen over de ontwikkelingen bij Orio nis, maar toonden begrip voor de complexiteit van dat dossier. info@zeelandplant.nl I www.zeelandplant.nl g MIDDELBURG De Acaciahof aan de Zuidsin gel in Middelburg heeft het schoolvoetbal in Middel burg gewonnen. De school versloeg in de finale de Dol- fïjnenburch, die in het begin van het toernooi nog te sterk was. De Acaciahof doet nu mee aan het Zeeuws Kampioenschap in Bruinisse op 15 mei. WESTKAPELLE De Lonneboot uit Nieuw en Sint Joosland en De Schu te uit Biggekerke hebben de beste voetballende meisjes van alle dorpen op Walche ren. De Lonneboot ging met de winst aan de haal bij de groepen 5/6, De Schute bij de groepen 7/8. Aan het meisjes voetbal toernooi de den 43 teams mee. KOUDEKERKE Harmonie Voorwaarts uit Koudekerke geeft zaterdag haar jaarlijkse uitvoering. Kinderen van basisschool Het Klinket uit Koudekerke treden deze avond op met de harmonie. De concert avond begint om 19.30 uur en wordt gehouden in de Couburg aan de Duinstraat in Koudekerke. MIDDELBURG Een 14-jarige jongen uit Mid delburg is woensdagavond rond half negen in zijn woonplaats beroofd van zijn hoofdtelefoon. Het slachtof fer fietste op de Dauwendae- Iselaan toen hij werd aange sproken door een 16- tot 18-jarige jongen. Deze be dreigde de jongen en pakte zijn hoofdtelefoon af. ARNEMUIDEN De Walcherse jongerenafde ling van de SGP houdt van avond een debat over de vrij heid van onderwijs. Dat vindt om 20.00 uur plaats in de Hersteld Hervormde Kerk Arnemuiden. De debat avond is er één in een reeks. De debatten zijn bedoeld om met name jongeren te betrekken bij de plaatselijke en landelijke politiek. natuur lijke plantenvoeding STEEN DIJK makelaar taxateur o. 0113-219445 06-53863250

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 25