Wandel vierdaagse Marbella PZC Big Five in Afrika PZC ToMitikhet Deze prachtige reis is inclusief: pzc.nl/webwinkel Meer informatie en boeken 8-daagse All Inclusive reis inclusief startbewijs vierdaagse (10-13 oktober)! Het arrangement is inclusief: www.pzc.nl/webwinkel Hotel Cortijo Blanco*** Meer informatie en boeken 15-daagse verrassende rondreis Zuid-Afrika Mondial Tours 1 ADRES WEBWINKEL Lezersprijs per persoon per arrangement: Zuid-Afrika is een smeltkroes van culturen met fascinerende landschappen en een ongeëvenaarde rijke cultuur. Heeft u dit afwisselende land ook altijd al eens willen bezoeken? Wij bieden u een onvergetelijke rondreis langs de hoogtepunten van Zuid-Afrika; van het uiterste noordoosten tot aan Kaap de Goede Hoop. Vervolgens vliegt u van Johannesburg naar Port Elisabeth. U reist via de beroemde Garden Route en door de Kleine Karoo naar Paarl, het centrum van de Zuid-Afrikaanse wijn, om te eindigen in Kaapstad. Daar bezoekt u o.a. de Tafelberg en Kaap de Goede Hoop. Vlucht Amsterdam-Johannesburg-Amsterdam Binnenlandse vluchten volgens programma Rondreis per comfortabele touringcar 11 overnachtingen in prima 3- en 4-sterrenhotels in tweepersoonskamer met bad/wc en 1 overnachting in een Restcamp in het Krüger Park in een "rondaval" met douche/wc en airco 12 x Zuid-Afrikaans ontbijt, 11 x lunch en 12 x avondeten Safari in het Krüger Park Kabelbaan Tafelberg Alle entreegelden volgens programma Lokale reisleiding Nederlandse sprekende reisbegeleiding gedurende de hele reis categorie reizen rondreizen Reisperiode: 15 oktober t/m 29 oktober 2013 Lezersprijs per persoon 2.995,-* *Prijs o.b.v. tweepersoonskamer. Toeslag eenpersoonskamer 300,- Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagprogramma aan! U kunt contact opnemen met mondial-tours.nl, tel. (053) 484 25 26, maandag t/m vrijdag tussen 10.00 en 17.00 uur of per e-mail: lezersreizen@mondial-tours.com I POSTCODE I I PLAATS TELEFOON E-MAIL Stuur deze bon naar: Mondial Tours, Postbus 500,7500 AM Enschede De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Een uitdagende vierdaagse met pittige hellingen en genieten van prachtige wandelingen door de stad, de natuur en langs het strand? Dat kan van 10 t/m 13 oktober 2013 tijdens de vierdaagse van Marbella. Ontdek het mondaine Marbella, maar ook de onbekende plekjes onder het genot van herfst zon, wuivende palmen, en aangename wandeltemperaturen. Schrijf nu in, en kies tussen routes van 20 of 30 km. De rest van de week kunt u genieten van de lange, zonnige zandstranden en het prachtige historische centrum bezoeken. De prestigieuze jachthaven Puerto Banüs met haar miljoenen jachten, meer dan 13 golfbanen, de Europese jet-set en beroemdheden van over de hele wereld maken Marbella tot een bijzondere vakantiebestemming. Voor meer informatie over de vierdaagse, de routes en Marbella 4 days Fiesta kijkt u op www.marbella4dayswalking.com Retourvlucht naar Malaga perTransavia in de laagst beschikbare Economy Class Luchthavenbelasting en brandstofheffing 53,- p.p. Transfer van de luchthaven - hotel v.v. 7 overnachtingen in een superior kamer van hotel Cortijo Blanco Verblijf o.b.v. All Inclusive Welkomstdrankje bij aankomst 4x ochtendtransfer van het hotel naar het startpunt Nederlandssprekende reisleiding Startbewijs voor de vierdaagse van Marbella* inclusief toegang tot het openingsfeest Marbella 4 days Fiesta en medaille bij de finish. Let op: voor de startbewijzen gelden afwijkende annuleringsvoorwaarden. categorie reizen (zonvakanties) Geniet van een onbezorgde All Inclusive vakantie in het sfeer volle 3-sterrenhotel Cortijo Blanco. Het hotel is in Andalusische stijl gebouwd en ligt op 800 meter van het strand en op ca. 10 km van het centrum van Marbella en het startpunt van de vierdaagse. Op ca. 50 meter vindt u een bushalte. Voor meer informatie en boekingen zie webwinkel. U kunt ook bellen met Arke 0900-8847 (0,15 pm), of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener Wandel vierdaagse Marbella aanbieding. Op deze reis zijn de ANVR en SGR voorwaarden van toepassing. donderdag 11 april 2013 Bon LEZERSREIZEN - BIG FIVE IN AFRIKA Stuur vrijblijvend het Mondial Tours informatiepakket en boekingsformulier naar: VOORLETTERSVOORNAAM 1 NAAMO M O V Prijs is een vanafprijs o.b.v. een superiorkamer. Vertrek mogelijk op 6,7,8 en 9 oktober 2013. Prijs is exclusief: calamiteitenfonds 2,50 per boeking, eventuele vluchttoeslagen en reserveringskosten 20,- per online boeking; 29,50 per telefonische of reisbureauboeking. 0P=0P

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 12