Ovsrls den Pieter Jacob Zandee Piet Zandee 42 I familieberichten woensdag 10 april 2013 0 (Hensenlinq.nl Pieter Willem Alewijnse Bertha Boeije-Duijsserinck Luutje Weijer Loek Met veel verdriet, maar ook met grote dankbaarheid voor alle liefde en zorg die hij aan ons gegeven heeft, moeten wij u meedelen dat mijn geliefde man, onze zorgzame vader, opa en oud-opa plotseling is overleden echtgenoot van Janneke Dekker Zaamslag, 2-5-1927 t Zaamslag, 8-4-2013 ZaamslagJ. Alewijnse-Dekker Zaamslag Daaf en Lilian Alewijnse-Verhoosel Chantal Vivian en Martin - Cas, Wouter Zaamslag Mieke en Kees Kempe-Alewijnse Hanneke en Ben - Job, Evi, Jasmijn Rieneke en Bart - Sophie, Bas Marieke en Roy - Luc, Jens Annelies Steenbergen Ans Kaptein-Alewijnse en Kees van Aart Harm Kaptein (in herinnering) Bert en Wendy Pieter Willem Axelsestraat 80 4543 CL Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 13 april om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Rank', Zaagstraat 2 te Zaamslag. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Leeg is haar plaats mooi zijn de herinneringen. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Verdrietig, maar dankbaar voor de goede herinneringen, laten wij u weten dat van ons is heen gegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma weduwe van Antoon Boeije *Biervliet, 5 maart 1925 t ÏJzendijke, 9 april 2013 Biervliet: Ria de Pré-Boeije Willy de Pré Nancy en Willy Lynn en Nick Marco en Cindy Twan ÏJzendijke: Clara de Putter-Boeije Jan de Putter Paul en Petra Daniëlie en Anouk, Michelle Peter en Sandra Eline en Lars ÏJzendijke, 9 april 2013 Correspondentieadres; Slijpstraat 22 4515 AH ÏJzendijke. De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van Woonzorg centrum "Huize Emmaus "voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve Oma van Pagee Marlinda en Tony Pieter, Maurits, Sanne, Rhodé Lenny en Jan-Kees Jorina, Jarijn Joanneke Chiel en Mariëlle Sarith, Rafaël Jan en Gerda Jordy, Rosaly Marijn en Marjoke Linsey, Milan Alieneke en Huib Ralf, Twan, Jurre Adriaan en Jolinda Matthieu Dirk en Annelies Hannah, Nathan, Lotte Lauwrens en Marije Nellie en Arjen Zara-Lynn Jacko en Gertine Willemieke en Christiaan Janique en André jorienke John en Natascha Miranda en Wilco Tessa, Manon Petra en Marcel Noah Loes en Rien Justin Emmy en Mark Jan-Willem Lauran Marjolein Johan en Mariska Jurian en Carolien Coen en Emma Krabbendijke, 8 april 2013 Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht Je trotseerde storm en golven alleen. ...Je had de wind niet mee. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan Agnes Rosalia Maria Putters Zij overleed in de leeftijd van 77 jaar. Kinderen en kleinkinderen Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van ter Schorre, afd. R 19 - A31, voor de liefdevolle opvang en verpleging. Terneuzen, 4 april 2013 Woon en zorgcentrum ter Schorre, Bachlaan 90 Correspondentieadres: R.W. Versteeg Kerkhofpad 3,4581 BX Vogelwaarde De begrafenis heeft inmiddels in besloten kring plaats gevonden op de algemene begraafplaats aan de Van de Maelstedeweg te Hulst. Elkaar na zoveel jaren moeten missen. Dat doet onbeschrijflijk veel pijn. De herinneringen zijn niet uit te wissen. Wat overblijft is de dankbaarheid voor ons samenzijn. Verdrietig laten wij u weten dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en schoonvader, onze opa Muntendam 20 april 1937 's-Heer Arendskerke 8 april 2013 Willy Weijer - Verton Kinderen Kleinkinderen Deestraat 2,4458 AJ 's-Heer Arendskerke Loek is opgebaard in de rouwkamer van zorgcentrum Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes. Daar is op zaterdag 13 april van 10:00 tot 10:30 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. Aansluitend zal omstreeks 11:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Vol van verdriet delen wij u mede dat vanmorgen heel onverwacht is overleden mijn liefste man, onze dierbare vader en opa 10-9-1937 t 8-4-2013 Corry Zandee-de Schipper Jan en Rianne Pirn, Jasmijn, Bart Niek en Yvonne Anouk. Remco Ferdy en Mariska Zoë, Dani Schimmelpenninckstraat4, 4481 AH Kloetinge We nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Piet op vrijdag 12 april om 13.30 uur in de 'Geerteskerk", aan het Geertesplein te Kloetinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemde kerk. Kom zoals je bent. Geen bloemen. Bedroefd zijn we door het plotseling overlijden van onze zwager en oom Wij wensen zijn vrouw Corry, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Henk en Nelleke de Schipper Jan en Dina de Schipper Wim en Liesbeth de Schipper Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 72