Truida van Eenenaam-Wisse 42 I familieberichten fT1ensenl1nq.nl In haar nieuwe thuis is kort na het vieren van haar 90e verjaardag onverwacht maar rustig en vreedzaam ingeslapen sinds 2005 weduwe van Ben van Eenenaam Sinds oktober 2012 verbleef zij in Zorgcentrum Maria-Oord. Een verandering die op haar leeftijd niet eenvoudig was. Toch ging ze zich met de dag meer op haar gemak voelen. Ze verbleef graag tussen de overige bewoners in de warme huiskamer. Wij danken het personeel van Maria-Oord voor de professionele en liefdevolle opvang. Lewedorp: Willem en Jolanda van Eenenaam Trudy en Cor Adina Kees van Eenenaam (in herinnering) Ella en Eddy Westveer Hansweert: Goes: 8 april 2013 Correspondentieadres: Attleestede 20 4463 EW Goes Vrijdag 12 april gedenken wij haar leven ïn een dienst van Woord en Gebed die paste bij haar levensopvattingen. U wordt uitgenodigd bij deze dienst aanwezig te zijn om 10.00 in de Protestantse Kerk, Dijkstraat 12 te Hansweert. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats in Hansweert. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in dorpshuis Kaj Munk in Hansweert. woensdag 10 april 2013 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van de heer Mare Piron Senior beleidsspecialist P&O bij het werkveld Services van de provincie Zeeland. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij gedurende 21 jaar werkzaamheden in dienst van de provincie Zeeland heeft verricht. Wij herinneren Mare als een deskundige en betrokken collega. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en overige familie leden veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland, Han Polman, voorzitter Ab Smit, secretaris Middelburg, 9 april 2013 Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve Oma van Pagee Marlinda en Tony Pieter, Maurits, Sanne, Rhodé Lenny en Jan-Kees Jorina, Jarijn Joanneke Chiel en Mariëlle Sarith, Rafaël Jan en Gerda Jordy, Rosaly Marijn en Marjoke Linsey, Milan Alieneke en Huib Ralf, Twan, Jurre Adriaan en Jolinda Matthieu Dirk en Annelies Hannah, Nathan, Lotte Lauwrens en Marije Nellie en Arjen Zara-Lynn Jacko en Gertine Willemieke en Christiaan Janique en André Jorienke John en Natascha Miranda en Wilco Tessa, Manon Petra en Marcel Noah Loes en Rien Justin Emmy en Mark Jan-Willem Lauran Marjolein Johan en Mariska Jurian en Carolien Coen en Emma Krabbendijke, 8 april 2013 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Ron van der Wijk Hij heeft veel betekend voor onze vereniging. Zijn enthou siasme en vriendschap zullen we missen. Marius Vonk, Ton de Hulster en Cor Helmendach Bestuur Kanoclub Zeeland 'Leer mij de weg van Uw regels begrijpen en ik zal uw wonderen overdenken. Mijn ziel schreit van verdriet, richt mij op zoals U hebt beloofd. De Here heeft plotseling van zijn aardse taken ontheven onze schoonzoon, zwager en oom Bernard van Hulst We bidden Gods onmisbare kracht en troost toe voor Mieke, onze lieve dochter, zus en tante en haar kinderen en kleinkinderen met de woorden uit 2 Kor. 12:9: 'Je hebt niet meer dan mijn genade nodig.. Vrouwenpolder L.A. de Rijke Vrouwenpolder Wim en Ada de Rijke-de Bruijne Rotterdam Kees en Suus de Rijke-Flipse Amstenrade Martje en Bram Dees-de Rijke Neven en nichten 8 april 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42