O H1ensenlinq.nl familieberichten41 as Wisse Ronnie Berkouwer Ron Berkouwer Bert Caljouw Riejaa Dekker Lien Francke-Snoodijk Pieternella Dijke-Haartsen Oma Dijke Kornelis Dingemanse woensdag 10 april 2013 Dolgelukkig zijn we met de geboorte p* zoontje en bn geboren op 5 april 2013 René en Betty Wisse Jarno en Lourens Steengrachtsweg 1A 4364 RB Grijpskerke We zijn geschokt door het plotseling overlijden van speler van W Arendskerke 3 We wensen Margje, Fay en familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en leden van W Arendskerke 's-Heer Arendskerke, april 2013 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ron Berkouwer echtgenoot van onze gewaardeerde collega Margje en vader van Fay. Wij wensen Margje, Fay en familie heel veel sterkte toe met het dragen van dit grote verlies. Directie en collega's Kibeo Soms heb je tranen aan de binnenkant Soms heb je tranen aan de buitenkant Soms lacht je mond en huilt je buik Alle tranen zijn ik-hou-zo-veel-van-jou-tranen Vorige week kregen we het droevige bericht dat de papa van Fay uit groep 1-2 bij een onwerkelijk en vreselijk ongeval om het leven is gekomen. We wensen Fay, Margje, familie en vrienden veel sterkte toe bij dit moeilijke verlies. Fays klasgenootjes van groep 1-2 Juffen, meesters, ouders, OR, MR, OBS De Achthoek Bestuur Openbaar Onderwijs Nobego Wolphaartsdijk, april 2013 Soms is er zoveel wat we voelen maarzo weinig wat we kunnen zeggen... Wij wensen onze lieve collega Margje, Fay en familie veel sterkte toe. Suzanne, Joyce, Joke, Marijke, NehSaskia, Monique Zijn laatste reis... 16-09-1950 05-04-2013 Dag lieve Bert, we zullen je missen Anneke, Michael, Clementa, Michael jr., Rachelle, Ally, Bep, Riet, Wim, Rinus, Annelies, Joop, Anneke, Pa Buijs, Sjaan, Nico, Conny, Bep, Wannes, Vince, Monny, Rudi, Lilian De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op zaterdag 13 april om 13.45 uur in de aula van De Nieuwe Ooster, Kruislaan 126, 1097 GA Amsterdam. Correspondentieadres: J.F. van Hengelstraat 741019 DC Amsterdam Ze was een echte bikkel, Bij deze ziekte had ze geen enkele kans, Deze bijzondere (schoon)zus, tante is niet meer. Riejaa Dekker-Walrave Jos - Rina Walrave Joyce - Robert Sharon, Danny en Melissa Elles - Vincent Roy Lieve Riejaa. Gisteren genoten we nog van je vrolijke aanwezigheid. Vandaag moeten we afscheid nemen. Al je talenten: ze zijn blijvend in onze herinnering verankerd. Ad, we wensen je heel veel sterkte toe. Fons en Hilda Wallis Vic en Anita Piet en Gerda Met droefheid vernamen wij het overlijden van Riejaa Dekker Voor haar inzet ten aanzien van onze jachthaven zijn wij Riejaa veel dank verschuldigd. Bestuur Goese Watersportvereniging "De Werf" Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante op de leeftijd van 90 jaar. Wij wensen haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte met dit verlies. M.J. Goossen-Francke Neven en nichten Serooskerke (W.), 9 april 2013 "Daar juicht een toon, daar klinkt een stem.. Met verdriet in het hart hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Maria Geene in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Wij hebben haar gekend als een een zachtmoedige, bescheiden en verstandige vrouw en delen in het verdriet om haar heengaan. Het is een troost te weten dat zij zich geborgen voelde in de liefde Gods. Goes, 9 april 2013 M. Geene T. Geene-Baas J. Lekahena Neven en nichten Na een lang ziekbed is onze broer en zwager Dirk Kik op 86 jarige leeftijd overleden. Bruinisse, 10 augustus 1926 Terneuzen, 9 april 2013 Namens de familie Fam. M. Kik Ridderkerk Bedroefd geef ik kennis dat mijn enige, oudste broer Adrianus Drost is overleden. H. Drost, Biesbosstraat 47,4335 VM Middelburg Gelijk zich een vader ontfermt over de kinderen, ontfermt Zich de HEERE over degenen, die Hem vrezen. Psalm 103 8 Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons betekend heeft, delen wij u mee dat in vol vertrouwen op haar Heere en Heiland is ontslapen onze lieve, meelevende en zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder sinds 13 januari 1995 weduwe van Adriaan Dijke in de leeftijd van 94 jaar. Oost-Souburg Fie en Adrie Arnemuiden Willy (in herinnering) en Jaap Arnemuiden Buis en Catrien Klein- en achterkleinkinderen 8 april 2013 Noordwal 7 4341 AC Arnemuiden CorrespondentieadresB.J. Dijke Boterbloemstraat 6 4341 KA Arnemuiden Er is gelegenheid tot condoleren aan huis, Noordwal 7, op donderdag en vrijdag van 16.00 tot 17.00 uur De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. zaterdag 13 april om 11.00 uur in de Kerk van de Hervormde Gemeente, Markt 10 te Arnemuiden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veersweg te Arnemuiden om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Zaal Rehoboth. De Heere is mijn Herder Verdrietig zijn we nu onze lieve is overleden. Haar altijd oprechte belangstelling zullen wij heel erg missen. Ad en Hella Ria en Laus Fenna, Joris Jens, Lars, Jochem Ellen en Peter Kees en Marianne Rob, Collin, Kirsten, Sylvain Sander, Manouk, Ruben Marjanne en Ronnie Arjen en Jarina Frans en Jorina Lindy, Joas Coen Benjamin Rustig, maar voor ons onverwacht, is overleden mijn lieve schoonzus en tante Pie Pieternella Dijke-Haartsen P. Dijke-Klap Fie Baas-Dijke Chris Baas (in herinnering) Arnemuiden, 8 april 2013 Wij zijn verdrietig met het overlijden van onze buurvrouw Mevrouw P. Dijke Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jan en Wil Dingemanse Jan en Lineke Crucq Heden is overleden onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van C.M. Dingemanse-Geldof Namens de familie: P. Jobse-Dingemanse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 41