Derde seizoenszege Van Coethem Ben Ongenae volgt spoor van zijn team SPORT 11 MAANDAG 8 APRIL 2013 x juiste uitslag goede voorspelling foute voorspelling Klassement aantal goed Alex Andeweg (SKNWK) 8 Corné Langendoen (AZW) 8 Hilbert Brinkman (Smerdiek) 7 Reinbert Broos (Koewacht) 7 Marcel Rooze (Lewedorpse Boys) 7 Marco Klippel (Stavenisse) 6 Ned de Looze (Breskens) 6 Thijs Roovers (Arnemuiden) 6 Alexander Bom (MZVC) 5 Olaf Willemse (Bruse Boys) 4 Meivin van Ast (Brouwershaven) 4 Willem Bierens (Volharding) 4 Jorn Elenbaas (SPS) 4 Jimmy Fens (Kruiningen) 4 Ben Ongenae (Biervliet) 4 Sander Ouwerkerk (Zeelandia M'burg) 4 Mark Goeman (Yerseke) 3 Mare Raas (Luctor'88) 2 XerxesDZB - Hoek 1x i© Kloetinge - Excelsior M. m Terneuzense Boys - Altena Almkerk - GPC Vlissingen Goes - Dongen X Nemelaer-Vlissingen X WHS - Tholense Boys Rillandia - Krabbendijke SKNWK - Halsteren ®J x Aardenburg - Boeimeer x j® Sluiskil - Biervliet x [Q] elk jaar een stapje Nick van der Lijke beklimt de Molenberg, foto Peter Deconinck MIDDELBURG - Davy Gunst uit Yer seke is in Parijs-Roubaix voor junio ren op de dertiende plaats geëin digd. Na 128,3 kilometer versloeg de Deen Mads Pedersen in Roubaix in de sprint Nathan van Hooydon- ck, neef van ex-renner Edwig van Hooydonck. Gunst reed voor het nationale team. Parijs-Roubaix was de eer ste wedstrijd in de Nations Cup voor junioren. Brian van Goethem heeft zijn derde seizoenszege al binnen. De wielrenner uit Sluiskil won de Ronde van Oud-Gastel, een crite rium over 80 kilometer. Onder im pulsen van Van Goethem achter haalde het peloton de zes vluch ters, die al vroeg vertrokken wa ren. Tien kilometer voor de finish ging de Zeeuws-Vlaming er zelf vandoor. In de sprint versloeg hij zijn medevluchter Sjoerd van Gin- neken. In het Drentse Norg pakte eer stejaars-junior Milan Vader zijn eerste zege van dit seizoen. Vader opende zelf de wedstrijd door na de eerste ronde het tempo flink te verhogen, waarmee de kopgroep van zeven renners teruggebracht werd naar drie. Diverse malen pro beerde Vader weg te komen, maar tot en met de laatste ronde bleef het drietal bij elkaar. In de eindsprint was de Middelburger het snelst. De zege leverde hem de gele leiderstrui van de Dyna- sys Topcompetitie op. Van de overige Zeeuwen reed Pim van de Swaluw uit Kwaden- damme naar een achtste plaats en Martijn Steenbakker werd 21e bij de junioren. Matthijs Eversdijk werd 26e in de categorie elite/beloften, waar Henk-Jaap Moorlag eenvoudig naar de over winning reed. Bij de vrouwen nieuwelingen reed Didi de Vries uit Wilhelmi- nadorp naar een tweede plaats en werd Aimee Schoe uit Vrouwen polder vierde. Marquerite de Ne ve reed bij de vrouwen naar een verdienstelijke negende plaats. Marianne Vos dicteerde deze wed strijd van begin tot eind. Zaterdag reed Marijn de Vrieze uit Renesse bij de nieuwelingen naar de zevende plaats en werd Erik Boer uit Wolphaartsdijk acht ste. Thijmen van de Vrede uit Goes werd vijfde bij de amateurs. Drie pinnen in mijn rug. En in mijn bekken. Zulke plaatjes zitten ook in mijn knie en in mijn nek. ja, die blijven er altijd in. Maar stoppen met motor cross? Haha, nooit niet." Motorcrosser Mare de Reuver in NRC Han delsblad. „Messi is een anti-vedette, maar daardoor houdt hij het langer vol. Hij is een liefhebber die niet in de war raakt van het leven dat hij leidt, van het geld dat hij ver dient." Ex-bondscoach Bert van Marwijk in de Volkskrant. „Het is vier jaar min twee weken hartstikke goed gegaan." Ex-bondscoach Bert van Marwijk in de Volkskrant. „Zelfs een leeg stadion biedt geen garanties. Toen wij tegen Bate speelden, schoten onze fans van bui ten het stadion vuurpijlen op het veld. Dan praat je over een afstand van een paar honderd meter. Fenerbahce-aanvaller Dirk Kuyt in het Algemeen Dag blad. „Ik houd meer van Mourinho dan van Real Ma drid." Wesley Sneijder tegenover de Spaanse krant Marca. „Eigenlijk heb ik ze nu allemaal gewonnen. Tijd c zeker?" Wielrenster Marianne Vos in het Algemeen Dagblad na haar overwinning in de Ronde van Vlaanderen. „Voorheen had ik alleen maar controle over mijn eigen partij. Nu heb ik ineens een grote familie waar ik voor moet zorgen." Elena Timina, bondscoach van de Nederland se tafeltennissters, in Trouw. „Mijn liefde voor Sparta is vaak zo groot, dat het grenst aan haat en zelfhaat." Voetbalanalist Hugo Borst in het Algemeen Dagblad. MIDDELBURG - Ben Ongenae heeft de lijn van zijn ploeg op het veld doorgetrokken naar de PZC-toto. Biervliet verloor zondag met 3-0 bij Sluiskil en bleef daardoor voor de zesde opeenvolgende wedstrijd zonder winst. De degradatiespreek komt daardoor steeds dichterbij in de vierde klasse A van het zondag voetbal. In de PZC-toto kun je niet degra deren, maar de score van Onge nae is niet om over naar huis te schrijven. Op vier goede voorspel lingen kan hij dit weekeinde bo gen. De nederlaag van Kloetinge tegen koploper Excelsior Maas sluis en die van GPC Vlissingen bij Almkerk had hij allebei voor zien. Ook in twee derby's in de za terdagse derde klasse B had hij goed het oog: WHS-Tholense Boys (1-1) en Rillandia-Krabben- dijke (3-4). Maar verder.... De vier wedstrijden uit het zon dagvoetbal had hij stuk voor stuk verkeerd gegokt. Goes kreeg meer dan het door hem voorspelde ge lijkspel en Vlissingen kreeg min der dan de winst tegen Nemelaer (verlies namelijk). Aardenburg zag hij er niet meer bovenop ko men, maar de hekkensluiter in de tweede klasse haalde met 4-1 uit tegen Boeimeer. En de voorspel ling van zijn eigen wedstrijd kwam ook niet uit de verf. Geen winst voor Biervliet in Sluiskil, maar een 3-0-overwinning.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 81