Scouts dagen jeugd uit sportief bezig te zijn Altijd veilig en comfortabel onderweg? molenaar V 16 ZEEUWS-VLAANDEREN Bel gratis 0800-27 40 400 Molenaar is de specialist in Welzijnsproducten. Bel voor een gratis uitgebreide brochure: 0800-27 40 400 Bon voor gratis uitgebreide brochure! Kledingbeurs Shaki levert 4600 euro op Geen gouden pit luchtwachttoren Winst Bevelandse brandweerploegen Gewonde bij werk aan spoorbaan Popquiz weer prooi voor Goeie Shit! Wandelproject 'Elke Stap Telt' trapt af 'S De Terneuzense wethouder Cees Liefting laat zich, net als echte scouts, ook graag uitdagen. Moet hij tijdens een vossenjacht een ouderwetse hopman zijn, prima. Zo lang het maar geen akelige akela is. foto Mark Neelemans TERNEUZEN - Onder de leus 'Laat je uitdagen!' toonden scouts in heel het land zaterdag dat ze niet voor een kleintje vervaard zijn én graag leuke spellen spelen. De Doorman- groep en EOS/Sint Hubertusgroep presenteerden zich op de Markt in Terneuzen met spelen en activitei ten voor leden en belangstellen den. Twee uit de kluiten gewassen ka bouters daagden de jongste scouts uit om zich als speurneuzen te be wijzen: Scout-it-Out. De kinde ren tot tien jaar deden mee aan een vossenjacht, waarbij wethou der Cees Liefting als hopman als vos optrad. De jeugdleden van tien tot veertien moesten opdrach ten uitvoeren om een spel tot een goed einde te kunnen brengen. Belangstellenden, die ook wel met padvindervriendjes meegin gen, konden zich ook op de Markt uitleven op het springkussen of vermaken met stokbrood bakken, knutselen en knopen leggen in... dropveters. Natuurlijk hopen de clubs de komende weken nieuwe aanwas te mogen verwelkomen. U kunt met een scootmobiel van Molenaar veilig op pad. Ga samen winkelen, op visite of naar het speelveldje met uw kleinkind. Reist u wel eens langere afstanden? Of gaat u samen met uw scootmobiel uw dagelijkse boodschappen doen? Onze scootmobielen doen er niet moeilijk over. Ga er lekker op uit, blijf zelfstandig en mobiel. Bel direct voor een vrijblijvende afspraak of demonstratie bij u thuis. Scootmobielen Mobiliteit en onafhankelijkheid Zorgeloos en veilig op pad Al va 399^ Comfortbedden v- Uitrijdbaar mogelijkheden Meerdere comfortzones Al v a 290," !hk Alle genoemde prijzen zijn exd. 89,- afleverkosten. Scootmobielen Bedden Q Fietsen Qïïapliften Sta-op stoelen NaamQwevr Qohr Elektrische fietsen v' Actieradius tot 70 km v' Geschikt voor dagelijks gebruik Al va 1249,- Sta-op stoelen v Elektrische bediening Voorkomt pijnlijke spieren Al va 590,- Vrijblijvend thuisadvies? Adres Postcode Telefoon E-mail Plaats Wij komen graag bij u langs voor een gratis demonstratie bij u thuis. Trapliften v Ondersteuning voor gewrichten V Voor gezonde beweging Al va 2395,- Winkels bij u in de buurt Capelle a/d IJssei Hoofdweg 4 Goes Albert Plesmanweg Tc Roosendaal Oostplein 17a Wateringen Gravenzandseweg 28 Bel ons voor meer infomatie en openingstijden of kijk op onze site. wk15_M1_pzc Zonder postzegel naar: Molenaar, Antw. nr. 506, 8070 VB Nunspeet www.molenaarwelzijn.nl Telefoon 0800-27 40 400 WELZIJNSPRODUCTEN info@molenaarwelzijn.nl TERNEUZEN De tweedehands kleding beurs in het Zeldenrust Stee lant College leverde Stich ting Hulp aan Kinderen (Sha ki) zaterdag 4600 euro op, de helft van de opbrengst van de ingebrachte kleren. Het geld wordt verdeeld over vier goede doelen voor kinderen in Zeeuws-Vlaan- deren en in Afrika. EEDE De Gouden Kern met Pit ging zaterdag aan de dorps raad van Eede voorbij. De Zeeuwse kern met pit be landde niet in de top drie van de landelijke leefbaar heidswedstrijd. De driedui zend euro waren voor Moes- Mobiel in Haarlem, dat een wijk verbindt door eetbaar groen te telen. TERNEUZEN Bij provinciale brandweer wedstrijden in Terneuzen deden Bevelandse ploegen het goed zaterdag, 's Heer Arendskerke pakte de eerste prijs op de brandbestrij- dingsbaan. Wolphaartsdijk bood het beste hulp bij een bedrijfsongeval. Zij gaan, met runners-up, door naar gewestelijke wedstrijden. ARNEMUIDEN Een 30-jarige spoorwerker is zaterdagmiddag ernstig gewond geraakt aan zijn voet. De man uit Duitsland gleed bij werk aan het spoor bij Arnemuiden op een tree plank uit en kwam met zijn voet onder het wiel van een rijdende wagon terecht. De arbeidsinspectie stelt een on derzoek in naar het ongeval. TERNEUZEN Goeie shit! bewees zaterdag avond in Porgy Bess haar meesterschap. Een jaar gele den twijfelden tegenstan ders nog aan hun popken nis, maar nu het Middelburg se team de Terneuzense pop quiz weer won, is alle scep sis verdwenen. Hoek 1 werd voor het tweede achtereen volgende jaar runner-up. AXEL Het wandelproject 'Elke Stap Telf trapt morgen afin Axel. Ook in Zaamslag en Sas van Gent wordt deze week begonnen. In Axel is de start dinsdag om 9.30 uur in cultureel centrum De Hal le. Meedoen kost tien euro, voor welk bedrag deelne mers ook een stappenteller mogen gebruiken. Makkelijk te bedienen dashboard Verstelbare stuurkolom. armleggers en stoel Zeer stabiel dankzij- luchtgeveerd onderstel Verstelmogelijkheder, voor de beenruimte Krachtige accu voor een bereik tot wel 50 km

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 72