Luctor'88 verliest Robur is nog coulant voor duel der subtoppers hekkensluiter Hansweertse Boys SPORT 9 Verliezend SSV'65 naar negende plek MAANDAG 8 APRIL 2013 door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Door de tiende sei zoensnederlaag is SSV'65 in de tweede klasse afgezakt naar de ne gende plaats op de ranglijst. De ploeg van trainer Marco Groene- veld verloor met 2-0 bij Duiveland. Heinkenszand delfde in Halsteren met 5-0 het onderspit tegen WC'68. Duiveland-SSV'65 2-0: Duiveland was in het eerste kwartier de bo venliggende partij, maar daarna nam SSV'65 het heft in handen. Via Ronald Zwager, die scoorde na een overstapje van Dennie le Comte, kwam Duiveland toch op 1-0. SSV'65 raakte paal en lat en ook werd nog een Goese inzet op de doellijn gered. Duiveland begon sterk aan de tweede helft. Uit een voorzet van Ronald Zwager zorgde Dennie le Comte voor de 2-0. Via de ingeval len Pim Bruins was SSV'65 daar na nog een paar keer gevaarlijk, maar Duiveland-doelman Leon Weeda hield de nul voor zijn ploeg. WC'68-Heinkenszand 5-0: Ook het 21e competitieduel leverde Heinkenszand niet het gewenste resultaat op. Na zes minuten opende Noël van Kaam de score en in de 39e minuut bezorgde Piet de Graaff Heinkenszand een 2-0-achterstand. In de tweede helft kwam Hein kenszand er nauwelijks meer aan te pas. Door goals van Noël van Kaam, Martijn Lindhout en Nestor Zimmerman liep de Hal- sterse ploeg uit naar een ruime ze ge. Arnemuiden-Zaamslag 1-3 (0-3). Ivo Verstraeten 0-1, Peter Dieleman 0-2, Jorin Missu 0-3, Collin van Koeveringe 1-3. Dinteloord-Oostkapelle 2-1 (1-0). Pieter van Est 1 -0, Wouter Verduijn 1-1, Sven Damen 2-1. Klundert-Serooskerke 4-2 (2-1). Mai- kel Simonse 0-1 en 4-2, Christian Fuanani 1-1 en 2-1, Edgar van der Giessen 3-1, Kevin van Andel 4-1. Zwaluwe-FC Dauwendaele 0-1 (0-1). Jelmer Pasveer 0-1 VCK-Bruse Boys 0-3 (0-1). George Geluk 0-1 en 0-3, Ben von Unen 0-2. Jordy van Antwerpen van Lewedorpse Boys zet twee spelers van Wolfaartsdijk in de wind. foto Robert de Jonge door Jos van Belzen MIDDELBURG - Luctor'88 haakte zondagmiddag af in de strijd om de titel in de vierde klasse A. De voet balploeg uit Heinkenszand verloor thuis met 1-0 van nummer drie Phi lippine. De Bevelandse equipe staat nog altijd vierde, maar het verschil met koploper Hontenisse is opgelopen tot acht punten. Num mer tien Patrijzen pakte een punt tegen Clinge. Luctor'88-Philippine 0-1: Vooraf was duidelijk wat er op het spel stond in het duel tussen de num mers vier en drie: een nederlaag zou afhaken in de titelstrijd bete kenen. De eerste helft was voor de thuis ploeg. Luctor'88 gaf achterin niets weg, voorin was Paul van der Dries dicht bij een treffer. Hij zag zijn inzet van de lijn gehaald worden. In de tweede helft lag het initiatief bij de bezoekers, die net als de thuisploeg vaak de lan ge bal hanteerden. De wedstrijd werd een slijtageslag die door een treffer van Maarten van Hecke hal verwege de tweede helft werd be slist in het voordeel van Philippi ne. Clinge-Patrijzen 1-1: In een spor tief duel opende John Slis al na ne gen minuten de score namens de thuisploeg. Patrijzen had meer balbezit, maar haalde hier weinig voordeel uit. In de beginfase van de tweede helft hadden de bezoekers een overwicht, wat al snel leidde tot de gelijkmaker van Wesley Rokven. Hierbij bleef het, wat voor beide ploegen de zesde pun- tendeling van dit seizoen beteken de. door Jos van Belzen MIDDELBURG - Robur haalde in de vijfde klasse B van het zondagvoet bal uit naar Hansweertse Boys. De Goese ploeg versloeg de rodelan taarndrager met 8-0. Vosmeer won voor het eerst in 2013 en Volhar ding liep tegen een grote neder laag aan. Robur-Hansweertse Boys 8-0: In het eerste kwartier was het nog even zoeken, maar daarna liep de thuisploeg in rap tempo uit naar 4-0. Na een kwartier in de tweede helft stond er al een 7-0-stand op het bord en dreigde een afstraffing met dubbele cij fers voor de Boys. In het laatste halfuur werd er echter nog maar één keer gescoord. Voor het Goese elftal scoorden Daniël Schijf (2x), Björn Coldenhoff, Dennis Catsman (2x), Ruben Boo- gert, Nick Brusket en Polle Hop mans. Odio-Volharding 6-0: Een met veel overtuiging spelend Volhar ding bood de tegenstander in de eerste twintig minuten goed par tij. Na de openingstreffer van jorrit de Crom ging het echter hard en liep de nummer twee van de ranglijst nog voor de rust uit naar 4-0 door doelpunten van Jari de Crom, Coen Michielsen en Mitchell Elenbaas. Gaandeweg de tweede helft ging de wedstrijd uit als een nachtkaars, maar toch maakten Jari de Crom en Mitchell Elenbaas het halve do zijn nog vol. Vosmeer-Moerstraten 2-0: Voor rust bracht doelman Sam Douw tot tweemaal toe redding voor Vosmeer, terwijl zijn collega van Moerstraten pas in de 43e mi nuut handelend moest optreden. Na rust waren de rollen omge draaid. Jeffrey Kruf zorgde voor de 1-0. Een minuut later was de zelfde speler verantwoordelijk voor de 2-0. Vosmeer boekte daar door de eerste overwinning in 2013. Vijfde klasse A. Vogel waarde-Kwadendamme 5-0: Vogelwaarde was Kwaden- damme in alle opzichten de baas. Voor rust werd de wedstrijd ook al beslist. Al in de derde minuut opende Jeffry Kints de score, waarna het 2-0 werd uit een straf schop van Dennis van Passel. Art- jan Lambert voerde de score ver volgens met twee treffers op naar 4-0. In de gezapige tweede helft benutte opnieuw Dennis van Pas sel een strafschop. Hij bracht de eindstand daarmee in de 75e mi nuut op 5-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 63