Zakken vol zwerfvuil in buitengebied Baarland Altijd veilig en comfortabel onderweg? molenaar 16 BEVELANDEN en THOLEN Bel gratis 0800-27 40 400 290,- Bon voor gratis uitgebreide brochure! Al v 1 590,- 2395,- Molenaar is de specialist in Welzijnsproducten. Bel voor een gratis uitgebreide brochure: 0800-27 40 400 Borsele verkoopt weer regentonnen Aanhouding voor poging diefstal auto Gewonde bij werk aan spoorbaan Goese band maakt indruk op jury ZRD haalt op meer plaatsen huisvuil op Winnaar wedstrijd Energiek Borsele door Frank van Cooten BAARLAND - Door 26 inwoners van Baarland zijn zaterdag maar liefst zestig grote zakken en vier kliko- bakken vol met zwerfafval opge haald in het buitengebied. „Aan de ene kant geeft het een voldaan gevoel dat we een deel van het buitengebied hebben schoon gemaakt maar aan de an dere kant zie je ook hoeveel troep mensen achterlaten in het ge bied", zegt Jet Remijn, een van de initiatiefnemers van de schoon maakactie. Deze actie komt mede voort uit de duurzaamheidswedstrijd Duur zaam Diekendamme. Baarland won de hoofdprijs. „We willen hier een jaarlijkse actie van ma ken. Wellicht sluiten we volgend jaar in maart aan bij de landelijke opruimdag van zwerfvuil. In ie der geval zijn al twaalf inwoners bereid enkele wegen in ons bui tengebied met enige regelmaat bij te houden. Dat is een mooi ge baar." Onder de 26 mensen die het zwerfafval opruimden, waren elf kinderen. Een groepje Baarlanders maakte de Zeedijk bij dijkpaviljoen De Landing vrij van zwerfvuil. Er werd flink wat afval in het buitengebied aangetroffen, foto Willem Mieras Comfortbedden Uitrijdbaar mogelijkheden Meerdere comfortzones Al v. Scootmobielen Mobiliteit en onafhankelijkheid Zorgeloos en veilig op,pad Al v-a. 399,- Alle genoemde prijzen zijn exd. 89,- afleverkosten. O Scootmobielen Bedden Q Fietsen Trapliften Sta-op stoelen Naam O Mevr O Dhr Adres Postcode Plaats Elektrische fietsen Actieradius tot 70 km Geschikt voor dagelijks gebruik A| va 1249,- Sta-op stoelen Elektrische bediening V Voorkomt pijnlijke spieren Vrijblijvend thuisadvies? Wij komen graag bij u langs voor een gratis demonstratie bij u thuis. Trapliften v Ondersteuning voor gewrichten Voor gezonde beweging Al v. Winkels bij u in de buurt Capelle a/d IJssel Hoofdweg 4 Goes Albert Plesmanweg 1c Roosendaal Oostplein 17a Wateringen Gravenzandseweg 28 Bel ons voor meer infomatie en openingstijden of kijk op onze site. Makkelijk te bedienen dashboard Verstelbare s tuurkolom. armleggers en stoel Verstelmogelijkheden voor de beenruimte U kunt met een scootmobiel van Molenaar veilig op pad. Ga samen winkelen, op visite of naar het speelveldje met uw kleinkind. Reist u wel eens langere afstanden? Of gaat u samen met uw scootmobiel uw dagelijkse boodschappen doen? Onze scootmobielen doen er niet moeilijk over. Ga er lekker op uit, blijf zelfstandig en mobiel. Bel direct voor een vrijblijvende afspraak of demonstratie bij u thuis. Zeer stabiel dankzij luchtgeveerd onderstel Krachtige accu voor een bereik tot wel 50 km Telefoon E-mail whs_mi_pzc Zonder postzegel naar Molenaar, Antw. nr. 506, 8070 VB Nunspeet www.molenaarwelzijn.nl Telefoon 0800-27 40 400 WELZIJNSPRODUCTEN info@molenaarwelzijn.nl HEINKENSZAND Ook dit jaar is het weer mo gelijk bij de gemeente Borse le een regenton aan te schaf fen. Hiermee wordt niet al leen leidingwater bespaard, het opgespaarde water is bo vendien beter voor de tuin en kamerplanten. Belangstel lenden vullen voor 13 april een bestelbon in op de web site van de gemeente. GOES Twee jongens van 17 jaar uit Goes zijn zondag aangehou den op verdenking van een poging tot diefstal van een auto in het Spinellihof in Goes. De twee werden gesig naleerd toen zij uit een auto stapten en wegrenden. Een oplettende voorbijganger gaf een signalement van de twee. ARNEMUIDEN Een 30-jarige spoorwerker is zaterdagmiddag ernstig gewond geraakt aan zijn voet. De man uit Duitsland gleed bij werk aan het spoor bij Arnemuiden op een tree plank uit en kwam met zijn voet onder het wiel van een rijdende wagon terecht. De arbeidsinspectie stelt een on derzoek in naar het ongeval. DOMBURG „Als deze band het niet redt, dan weten we het niet meer." De jury van Po- dium-Z in Domburg liet zich zaterdagavond overdon deren door het optreden van de Goese band Monsun The Majestical Masters Of Mayhem. „Ronduit lovend", was het commentaar op de progrock van het trio. KAPELLE Ook de gemeenten Kapelle maakt vanaf deze maand ge bruik van de diensten van de Zeeuwse Reinigings Dienst (ZRD). Bovendien zijn de bestaande contrac ten met de gemeenten Sluis, Reimerswaal, Veere, Tholen en Noord-Beveland ver lengd tot 2018. Hulst besluit hierover binnenkort. ELLEWOUTSDIJK De foto van de voetballende jongetjes is de winnaar ge worden van de fotowed strijd van Energiek Borsele. De foto is gemaakt door Huib Boogert uit Goes. De prijsuitreiking was zaterdag in Ellewoutsdijk. Winnaar van de publieksprijs werd Iman Korne uit 's-Gravenpol- der met Trekpaarden'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 58