0 mensenlinq.nl Janna Luteijn, Rozenoord Janneke Maatje Elizabeth Dierkx Janny Johan Fairley Ponssen Elisabeth Kaijser-de Putter Johanna Pattenier - Roelse Johanna Pattenier-Roelse 22 Ifamilieberichten maandag 8 april 2013 Voor uw blijken van belangstelling, in welke vorm ook, ontvangen t.g.v. mijn 100e verjaardag, betuig ik u mijn hartelijke dank. April 2013 Mijn genade is u genoeg. Bedroefd, maar dankbaar dat hij nu verlost is van het lijden en wetende dat hij de strijd gestreden heeft in het vaste geloof dat Jezus leeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader en opa Adrianus Drost in de leeftijd van 93 jaar. sinds 2003 weduwnaar van Elisabeth Leijnse Middelburg, Henk Drost Diny Drost-van den Berge Richard en Jolanda Celina, Yvonne, Maarten Renate en Carolien Milan, Eldrick Middelburg, Lia Boone-Drost Karei Boone Renda en Didier Bastiën, Lucas, Elisa Jacqueline en Danny Nina, Yordi Martijn en Marleen Annelies en Stefan Roos, Sam Middelburg, 5 april 2013 Laurens Stommesweg 1 correspondentieadres: Geleijn de Hoorneplein 4,4335 EA Middelburg Donderdag 11 april om 13.00 uur wordt er een dienst gehouden in de aula op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Voorafgaande aan de dienst is er in de aula gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Dag lieve opi, dag ouwe opa dikke kus van uw achterkleinkinderen Celina, Bastiën, Yvonne, Lucas, Nina, Maarten Elisa, Yordi, Milan, Roos, Eldrick, Sam i Iedere dag werd de wereld kleiner. Verdrietig maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en onze oma echtgenote van Pieter Willem van Akker Retranchement, 23 augustus 1928 Oostburg, 5 april 2013 Cadzand: P.W. van Akker Cadzand: W.P. van Akker N. van Akker-Cruson Hoofdplaat: Yannick en Donny Cadzand: Junior en Anna Cadzand: Kelly en Dennis Correspondentieadres: Boulevard de Wielingen 32 4506 JJ Cadzand We nemen afscheid op woensdag 10 april om 14.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Omringd door allen die hem lief waren is van ons heengegaan Soerabaja, 19 december 1928 Middelburg, 5 april 2013 Pautje Ponssen •*t Jorgos Huibert Ponssen Angel ique Boers Jasmijn Derek Niels Anne-Marie van Houtert-Ponssen Marcel van Houtert Maaike Sander Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Kranesteyn 3 te Middelburg. Correspondentieadres: Europalaan 32 4334 EC Middelburg acponssen@hetnet.nl Johan is thuis opgebaard. De afscheidsdienst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden woensdag 10 april om 10.45 uur in kerkgebouw "de Hoeksteen", Roozenburglaan 22 te Middelburg. Voorafgaand aan deze dienst is daar van 10.00 tot 10.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Omstreeks 12.00 uur sluiten we deze afscheidsbijeenkomst af in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. 't Is mooi geweest. Ik kom eraan. Met verdriet en dankbaarheid delen wij u mede dat, na een leven waarin we allen mochten delen in haar liefde en zorgzaamheid, uit haar lijden is verlost onze trotse moeder, schoonmoeder, oma, overgrootoma, zus en schoonzus sinds 23 december 2011 weduwe van Pieter Dirk Kaijser 27 augustus 1929 f 5 april 2013 Kees en Reinie Jeroen en Ella Mariska en Harmen - Pepijn, Norah Jan en Elly Ivo en Francisca - Maeko Marion en Melcher Marcel en Jelka - Kira Peter en Jolanda Martijn en Nathalie Madeion en Benny Daan en Katrien de Putter-van Overbeeke Jan en Jannie de Putter-de Fouw Nel Overbeeke-Kaijser Stuvesande 234, Terneuzen correspondentieadres: Talmalaan 3, 4384 KE Vlissingen. Donderdag 11 april is er vanaf 13.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in hetzelfde uitvaartcentrum. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer van het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar Dr. Spijker en het personeel van afdeling B2 van Zorgsaam ziekenhuis 'de Honte' in Terneuzen voor hun inzet en goede zorg. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde vrouw en onze zeer lieve moeder op de leeftijd van 77 jaar. Piet Pattenier Annemieke Lilian en Richard 5 april 2013 Nehalenniaweg 10 4357 AW Domburg De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 11 april om 13.00 uur in de Hervormde Kerk, Markt 8 te Domburg. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden omstreeks 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Domburg. Daarna is er gelegenheid de familie te condoleren in het "Schuttershof', Kanon weistraat 30 te Domburg. Wij zijn zeer verdrietig dat na een dapper gedragen ziekte op vrijdag 5 april onze zuster, schoonzuster en tante in de leeftijd van 77 jaar is overleden. W. Roelse M. Gabriëlse-Roelse J.M. Gabriëlse J. Roelse L. Roelse-Passenier neven en nichten Domburg, 5 april 2013 Wanneer je ouder wordt en de jaren verstrijken, dan merk je pas goed dat je krachten wijken. Je wilde zo graag, maar kon niet meer. En juist dat "niet meer kunnendeed jou zo zeer. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, trotse opa en overopa Cornells Poldervaart Kees Zuidland, 9 juli 1926 Yerseke, 7 april 2013 Yerseke: D.L. Poldervaart-de Snaijer Oudenhoorn: Joop t en Nel f Poldervaart-de Klerk Yerseke: Maaike en Jan Ringlever-Poldervaart Kapelle: Anneke en Frans Sanderse-Poldervaart Goes: Dick en Heieen Poldervaart-Holster Klein- en achterkleinkinderen. Moerplein 135 4401 HZ Yerseke De crematieplechtigheid zal donderdag 11 april om 15.00 uur worden gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis Onze dank gaat uit naar Huisartsenpraktijk Yerseke en Buurtzorg Yerseke voor de goede en liefdevolle verzorging. Het zal nooit meer hetzelfde zijn. We zullen je ontzettend missen. Opa Kees Leo en Liesbeth, Amber Bianca, Hanna Eric en Iris Diane en Bennie, Julian, Yasmin, Benjamin Jan-Kees en Silvia, Esmée, Davy, Amy Dorly Dag lieve Opa Yerseke, 7 april 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 22