Altijd veilig en comfortabel onderweg? molenaar Zwoegend en zwierend in Walcherse dracht 16 WALCHEREN Bel gratis 0800-27 40 400 Molenaar is de specialist in Welzijnsproducten. Bel voor een gratis uitgebreide brochure: 0800-27 40 400 Dief twee ijzeren platen opgepakt Weer auto in brand Leeghwaterstraat Jaarlijkse dans- en gymshow Hygiëa Lentemarkt met Zeeuwse producten Lezing over laatste ruige plekken Meeuwbestendige afvalzakken 290,- Bon voor gratis uitgebreide brochure! U kunt met een scootmobiel van Molenaar veilig op pad. -Ga samen winkelen, op visite of naar het speelveldje met uw kleinkind. Reist u wel eens langere afstanden? Of gaat u samen met uw scootmobiel uw dagelijkse boodschappen doen? Onze scootmobielen doen er niet moeilijk over. Ga er lekker op uit, blijf zelfstandig en mobiel Bel direct voor een vrijblijvende afspraak of demonstratie bij u thuis. WELZIJNSPRODUCTEN www.rnolenaarwelzijn.nl Telefoon 0800-27 40 400 info@molenaarwelzijn.nl VUSSINGEN Op de Hellingbaan in Vlis- singen is vrijdagavond een 52-jarige Vlissinger aange houden. Hij had twee ijze ren platen gestolen bij een wegopbreking in de Irislaan. Passanten hadden zijn auto nummer doorgegeven. De man had de platen al door verkocht voor 15 euro. Er is proces-verbaal opgemaakt. VLISSINGEN Op een parkeerplaats bij de Leeghwaterstraat in Vlissin- gen is zondagochtend vroeg een auto uitgebrand. Twee auto's die ernaast stonden liepen ook flinke schade op. De brand ontstond even voor vijf uur. Op dezelfde plek raakten onlangs ook al auto's in brand. De politie doet onderzoek. WESTKAPELLE Woensdag 10 april van 19 tot 20.30 uur is de voorverkoop voor de jaarlijkse dans- en gymshow van Hygiëa in de Bellink te Westkapelle. De show is op zaterdag 20 april. Er is dan een middag- en avondshow: van peutergym tot steps en van herentur nen tot meisjesjazz. Entree 4 euro, kinderen 2,50 euro. OOSTKAPELLE Woensdag 10 april houdt de SVRZ-locatie Egelantier in Oostkapelle een lentemarkt. In de kraampjes zijn Zeeuw se producten te koop, ook wafels en koffie. De markt duurt van 10.00 tot 15.15 uur. Om 13.00 en 14.15 uur is er een Zeeuwse klederdrach tenshow, om 13.45 uur is het babbelaars bakken. MIDDELBURG Dinsdag 9 april vertelt de schrijver Kester Freriks in de Zeeuwse Bibliotheek over zijn boek Verborgen wil dernis. Deze bijeenkomst is georganiseerd door SLAZ en Staatsbosbeheer. Het boek gaat over de laatste ruige plekken in Nederland. Aanvang 20.00 uur, entree: 7,50 euro. DISHOEK Bij de strandhuisjes in Dis hoek komen dikkere gele af valzakken in gebruik. Een proef heeft uitgewezen dat die, anders dan de gewone grijze zakken, niet worden opengepikt door meeuwen. Gebruikers betalen 13 euro per 60 zakken. De SSW ver goedt 3 euro, op afspraak met de strandvereniging. door Henk Postma Telefoon E-mail wk15_M1_pzc Zonder postzegel naar: Molenaar, Antw. nr. 506, 8070 VB Nunspeet veere - Boenen tijdens de grote voorjaarsschoonmaak. Of op je knieën in de klei om aardappels te rooien. Met een juten zak als rok om je middel geknoopt. Ook dat is Walcherse dracht. In Veere laat museum De Schotse Huizen nu eens niet de pracht en praal van de klederdracht zien, maar hoe er in gewerkt werd. Het is er uitgebeeld in een aantal tref fende taferelen. Zaterdag vond de officiële ope ning plaats, als onderdeel van het landelijk museumweekend. De tentoonstelling laat niet alleen zwoegende, maar ook zwierende plattelanders zien: zowel op de kermis als op het ijs. De sfeerbeel den worden versterkt door groot afgedrukte foto's van Neeltje Flip- se-Roelse (1921-2008). Die staan ook in een boek bij deze expo, waarin Sylvia van Dam Merret vertelsels bundelde over het Wal- chers leven van weleer, zoals ver halen uit de 'schriftjes' van Jan Va der (1875-1976). Te zien tot eind oktober, dagelijks van 13-17 uur, Stoffen tijdens de grote voorjaarsschoonmaak. Museum De Schotse Huizen laat dit jaar met een aantal treffende taferelen zien hoe de Walchenaren vroeger zwoegend en zwierend de seizoenen doorkwamen, foto Ruben Oreel Comfortbedden v Uitrijdbaar mogelijkheden Meerdere comfortzones Al v.a Scootmobielen Mobiliteit en onafhankelijkheid Zorgeloos en veilig op pad Al v.a. 399,- Alle genoemde prijzen zijn exd. 89,- afleverkosten Scootmobielen Q Bedden Q Fietsen Trapliften Sta-op stoelen Naam QMevr Qöhr Adres Elektrische fietsen Actieradius tot 70 km v Geschikt voor dagelijks gebruik Al va 1249," Sta-op stoelen Elektrische bediening Voorkomt pijnlijke spieren Al v.a 590,- Trapliften Ondersteuning voor gewrichten Voor gezonde beweging Al va 2395,- Postcode Plaats Vrijblijvend thuisadvies? Wij komen graag bij u langs voor een gratis demonstratie bij u thuis. Winkels bij u in de buurt Capelle a/d IJssel Hoofdweg 4 Goes Albert Plesmanweg 1c Roosendaal Oostplein 17a Wateringen Gravenzandseweg 28 Bel ons voor meer infomatie en openingstijden of kijk op onze site. Zeer stabiel dankzij luchtgeveerd onderstel Vers telmogelijkheden voor de beenruimte Makkelijk te bedienen dashboard Verstelbare stuurkolom. armleggers en stoel Krachtige accu voor een bereik tot wel 50 km

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 16