BEVELANDEN en THOLEN 25 Zes meisjes aangehouden voor vechtpartij bij station Compleet diner hummels Voor uw kind en u! €100,- Wandelen langs tienduizend bomen Kapelse 30-km-zones hebben effect Competitiedag voor rolstoelhockey Lezing Ad Broere in Dorpshuis Amicitia Veiligheidsonderzoek Smokkelhoek 25e editie Zuid Beveland Toernooi pharosreizen.nl ZATERDAG 6 APRIL 2013 www.kinderdagverblijf-hummels.nl Volg het spoor van de rechercheurs en ontdek intussen een paar van Engelands mooiste regio's en cultuurschatten, van Stonehenge tot Canterbury Cathedral. U begint rond Oxford, in het landschap dat u kent uit detectives als Inspector Morse en Midsomer Murders. Daarna reist u door naar het landelijke Farnham in Sur rey. Hier werden beroemde kostuumfilms opgenomen en bekende komedies als 'Four Weddings and a Funeral' en 'Love Actually'. U eindigt tussen de tuinen en kastelen van Kent, de regio van Sherlock Holmes en James Bond. voor 2 personen Ontvangst met aperitief en amuses 4 gangenmenu met keuzes Fles bijpassende wijn en tafelwater Kolf ie of thee met friandises 0164-233196 of Spuihuisnl Restaurant ïxihjjs OOSTKAPELLE Staatsbosbeheer houdt zonda gochtend een tienduizendbo men-wandeling in de Mante ling van Walcheren. Om 10.30 uur vertrekt de gids vanaf Stayokay Hotel Westhove aan de Duinvlietweg in Oostkapel- le voor een anderhalf uur du rende wandeling. KAPELLE Door de invoering van der- tig-kilometerzones in de be bouwde kom in de gemeente Kapelle is de gemiddelde snel heid behoorlijk gedaald. Dat blijkt uit verkeersmetingen. Overigens wordt er wel nog steeds te hard gereden. Ook het verbod op vrachtverkeer door de kernen heeft effect. HEINKENSZAND De beste rolstoelhockeyers van Nederland zijn vandaag in De Stenge in Heinkenszand. Sport club Gehandicapten Beveland houdt een landelijke competi tiedag voor de handbewogen rolstoelhockey. Van 10.30 tot 17.30 uur worden in verschillen de klassen wedstrijden ge speeld. Corné de Koning uit Goes speelt in de hoofdklasse. De eerste turbines aan de kanaalzijde van Völckerdorp en Rilland zijn voorzien van wieken, fotografie Willem Mieras GOES - De politie heeft afgelopen week zes meisjes in de leeftijd van 15 en 16 jaar aangehouden voor de vechtpartij bij het NS-station aan de Lijnbaan in Goes. De politie kwam de meisjes na verklaringen van getuigen op het spoor. De meisjes zijn afkomstig uit de gemeenten Goes, Reimerswaal en Noord-Beveland. De vechtpartij vond op maandag 18 februari plaats. Een meisje (14) uit Goes liep zeer ernstig oogletsel op, waardoor ze momenteel met dat oog niets kan zien. De meisjes zijn vrijdag in vrijheid gesteld. De officier van justitie beslist over hun vervolging. Uit verklaringen is gebleken dat de vechtpartij is gefilmd. De politie zou de film pjes graag in bezit krijgen. KLOETINGE Auteur en econoom Ad Broere houdt op woensdag 10 april een lezing in Dorpshuis Amici tia in Kloetinge. Hij sluit aan bij de actuele ontwikkelingen zoals die in Cyprus. De lezing begint om 20.00 uur en de toe gang is 5 euro voor donateurs, voor niet-donateurs 9 euro. KAPELLE De gemeente Kapelle wil in sa menwerking met de Onderne mersvereniging Smokkelhoek de veiligheid op dat bedrijven terrein in kaart brengen. Daar voor is een vragenlijst uitgezet onder de ondernemers op Smokkelhoek. Doel is het ver krijgen van een landelijk er kend veiligheidskeurmerk. GOES Bridgeclub Zuid Beveland houdt op 19 april de 25e editie van het Zuid Beveland Toer nooi in De Spinne in Goes. Er zal tijdens het toernooi gestre den worden om de 'Sjoerd War- tena' wisseltrofee. Deelnemers kunnen zich tot 12 april in schrijven, de kosten bedragen 17,50 euro. Opgeven kan via bepvanvuure@versatel.nl. cotalpa kinderdagverblijf euro p.p. zoek boekcode 60412 Inbegrepen 7x overnachting met ontbijt retourovertocht Hoek van Hol land - Harwich, incl. auto en binnenhut 1 x Inspector Morse Walking Tour door Oxford 1 x entree Christ Church Oxford ANWB wegenkaart Groot-Brittan- nië en ANWB Navigator Groot- Brittannië (1 per reis) Prijzen 03/04-22/06 698 23/06-30/06 710 01/07-27/07 719 28/07-31/08 710 01/09-26/09 695 27/09-29/10 685 Prijzen in p,p. Niet El inbegrepen: tosten Sten* Line Calamiteitenfonds en kkHmtumKi «nv reserveringskosten. komen eraan Informatie Reserveringen www.pharosreizen.nl/wegener of via 0900-365 65 65 (20 cpm) met zoek boekcode 60412 of ga naar een van de reisbureaus van VakantieXperts. AUTOVAKANTIES VAN ANWB

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 97