MEDIA 27
RTL 7 III
Veronica
I CANVAS
Atletiek
Wielrennen
Studio Sport
Autosport
Studio Sport
Voetbal
Studio Voetbal
ZATERDAG 6 APRIL 2013
06:00 Dit is mijn toekomst
06:30 Car tracks 07:00 Tel Sell
08:45 Dit is mijn toekomst
09:00 Wereld van de binnen
vaart 09:30 Vis TV 10:00 On
dernemend Nederland 10:30
Business class 12:00 Business-
Channel.nl 12:30 Mooi duur
zaam Nederland 13:00 De suc
cesfactor 13:30 Watt nu?!
14:00 Dog the Bounty hunter
15:00 Operation repo 16:00
Dichtbij het vuur 16:30 RTL GP:
Rally report 17:00 RTL Trans
portwereld 17:30 RTL Auto
wereld
06:31 RTL Telekids 10:31 Tele-
shop 817:15 The real house
wives of NYC
07:00 McLeod's daughters
08:55 Tommy Teleshopping
10:55 Astro TV 12:55 Tom
my Teleshopping 13:55 Every
day gourmet with Justine Scho-
field 14:25 McLeod's daughters
16:10 De buitenlandse droom
17:10 Achter gesloten deuren
06:00 Zender uit de ether
06:10 Disney XD: Amazing
spiez, Iron Man armoured ad
ventures, Beyblade Metal Fury,
Ranger dierenjournaal week
overzicht, Motorcity, Ultima
te Spider-man, Super hero
squad, Phineas Ferb, Poké-
mon, Randy Cunningham, nin-
ja op school, Pair of kings, Zeke
Luther, Kickin' it, Mr. Young,
Kick Buttowski, Sidekick, De
Vervangers, Zeke Luther, Pair
of kings, The suite life on deck,
Kickin' it, The suite life on deck
09:05 Lichtpunt 10:00 Eucha
ristieviering 11:00 De Zevende
Dag 13:00 Het journaal 13:30
Het Weer 13:35 Half uur natuur
14:00 The Great Race 16:30
Clips 16:45 De topcollectie
van... 17:15 Vlaanderen vakan
tieland
09:00 Lentebeelden 12:00
Canvas Klassiek 13:00 Sporza:
Zondag
18:00 Sport, levensgevaarlijk!,
Realityprogramma
19:00 Stop! Politie, Reality
18:10 EHBO: Eerste Hulp Bij
Opvoeden
19:05 Jouw vrouw, mijn vrouw,
Reality
18:10 De wereld rond in 80
dates, Datingprogramma
19:00 Grenzeloos verliefd, Rea
lityprogramma
19:55 Sabotage, Entertainment-
programma
18:00 World's craziest fools
18:05 Border security
18:40 Border security
19:35 Pawn Stars
18:00 Het journaal
18:10 Groenland
18:30 Dagelijkse kost
19:00 Het journaal - sportwee
kend
19:55 Het Weer
18:10 Panorama (h)
19:00 Galapagos With David
Attenborough
O
O
00
20:00 Alex Rider - Operation
Stormbreaker, Actiefilm
20:00 Crime Scene Investigati
on, Misdaadserie
20:55 Crime Scene Investigati
on, Misdaadserie
21:50 CSI: New York, Misdaad-
21:00 Mijn nieuwe liefde is be
roemd, Candidprogramma
21:30 Ken ik jou niet ergens
van?, Candidprogramma
20:30 Nikita, Crimeserie
21:25 Arrow, Actieserie
20:00 Zoo: Achter de scher
men
20:25 De neus van Pinokkio
21:25 Flikken Maastricht
20:00 Het journaal
20:15 Red Sonja
20:40 De Canvasconnectie
21:10 Private Life of a Master
piece
22:00 Death race, Actiefilm
22:45 Law St Order: Special
Victims Unit, Misdaad
serie
23:30 Law Order: Special
Victims Unit, Misdaad
serie
22:00 Miss Congeniality, Film
komedie
22:15 NCIS, Detectiveserie
23:10 Las Vegas, Dramaserie
22:15 Het journaal laat
22:30 Het Weer (h)
22:35 Joanna Lumley in Grie
kenland
23:25 De Zevende Dag (h)
22:00 Classic Albums: Peter
Gabriel's 'So'
23:00 Lichtpunt
23:50 Canvaslus (h)
00:10 Business class
01:40 Teleshop 7, Homeshop-
ping
01:41 Stoute meiden TV
actualiteiten sport film
00:26 Stoute meiden TV
02:01 Tommy Teleshopping
00:10 Alcatraz (h), Misdaadserie
01:05 Alcatraz (h), Misdaadserie
02:00 Astro TV, Interactieve
show
02:35 Sabotage (h), Entertain-
mentprogramma
03:35 De wereld rond in 80
dates (h), Datingprogram-
00:05 Numb3rs, Misdaadserie
01:00 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
04:00 Hart van Nederland (late
editie)
01:25 Journaallus (h)
VANDAAG
Live: marathon van Parijs.
Eurosport, 08.30 uur
Live: klassieker Parijs-Roubaix.
Canvas en Eurosport, 13.00 uur
Met o.a. zwemmen (Swim Cup)
en wielrennen (Parijs-Roubaix).
Nederland 1, 13.10 uur
Rally report.
RTL 7, 16.30 uur
Auto-GP in Marrakech.
Eurosport, 17.00 uur en 18.00 uur
Met wielrennen (Parijs-Roubaix)
en tennis (Roemenië-Nederland).
Nederland 1, 18.10 uur
Utrecht-ADO, Groningen-Heeren-
veen, NEC-AZ en Ajax-Heracles.
Nederland 1, 18.55 uur
Talkshow met Jack van Gelder.
Nederland 1, 22.15 uur
TELEVISIE
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:09 Zeeland de
week 07:29 Zeeuws Goud 07:42 De
Zeeuwse Top 40 07:54 Verzeeuwigd
07:58 Zeeland in vogelvlucht 08:00
Zeeland NU 08:09 Herhaling pro
grammering 07:09-07:58 09:00 Zee
land Nu 09:09 Zeeland de week
09:29 Zeeuws Goud 09:42 De Zeeu
wse Top 40 09:54 Verzeeuwigd 09:58
Zeeland in vogelvlucht 10:00 Herhal
ing programmering 09:00-09:58
11:00 Omroep Zeeland Tekst-tv
18:00 Zeeland Nu 18:09 Zeeuwen
Down Under 18:18 Trugkieke 18:28
Verzeeuwigd 18:30 Zeeland Nu
18:36 Regioned 18:56 Verzeeuwigd
19:00 Herhaling programmering
18:00-18:56 20:00 Zeeland Nu 20:09
Zeeuwen Down Under 20:18 Trug-
kieke 20:28 Verzeeuwigd 20:30 Zee
land Nu 20:36 Regioned 20:56
Verzeeuwigd 21:00 Herhaling pro
grammering 20:00-20:56 22:00 Zee
land Nu 22:09 Zeeuwen Down Under
22:18Trugkieke 22:28 Verzeeuwigd
22:30 Zeeland Nu 22:36 Regioned
22:56 Verzeeuwigd 23:00 Herhaling
programmering 22:00-22:56 00:00
Zeeland Nu
Buitenian
BBC1
07:00 Breakfast 08:55 Match of the
Day 10:00 The Andrew Marr Show
11:00 The Big Questions 12:00 Flog
It! 13:00 BBC News 13:10 Points of
View 13:25 Countryfile 14:20 Bargain
Hunt 15:20 Homes Under the Ham
mer 16:20 Walk on the Wild Side -
Best in Show 16:50 Fake Britain 17:20
Escape to the Country 18:20 Songs of
Praise 19:05 Deadly 60 on a Mission
19:35 BBC News 19:50 Regional
News and Weather 20:00 Countryfile
21:00 Antiques Roadshow 22:00 The
Village 23:00 BBC News 23:15 Re
gional News and Weather 23:25
Match of the Day 2 00:45 Football
League Trophy Highlights 01:25 The
Sky at Night 01:45 Evening
BBC2
07:30 Hell Drivers 09:15 Gardeners'
World 09:45 The A to Z of TV Gar
dening 10:30 Beechgrove Garden
11:00 Saturday Kitchen Best Bites
12:30 Paul Hollywood's Bread 13:00
EastEnders 14:55 Triathlon: Auckland
16:30 The Great Rift 17:30 Secrets of
Our Living Planet 18:30 Coast 19:30
Donald Campbell: Speed King 20:30
MotoGP: Qatar 22:00 Toughest Place
to be a Fisherman - The Return 23:00
Mock the Week Looks Back At... Sci
ence and Technology 23:30 It's Kevin
00:00 Dead Poets Society
ARD
07:15 Willi wills wissen 07:40 Tige-
renten Club 08:40 Tiere bis unters
Dach 10:00 Tagesschau 10:03 Baron
Miinchhausen 1 11:00 Kopfball
11:30 Die Sendungmitder Maus
12:00 Tagesschau 12:03 Presseclub
12:45 Wochenspiegel 13:15Der Arzt
vom Wörthersee: Ein Rezeptfiirdie
Liebe 14:45 Alpenglühen 16:15 Ta
gesschau 16:30 ARD-Ratgeber 17:00
W wie Wissen 17:30 Gott und die
Welt 18:00 Sportschau 18:30 Bericht
aus Berlin 18:49 Cewinnzahlen Deut
sche Fernsehlotterie 18:50 Linden-
stralSe 19:20 Weltspiegel 20:00 Ta
gesschau 20:15 Tatort 21:45 Giinther
Jauch 22:45 Tagesthemen 23:05 ttt -
titel thesen temperamente 23:35
Druckfrisch 00:05 Incendies
ZDF
07:05 Die Biene Maja 07:20 Bibi
Blocksberg 07:45 Bibi und Tina 08:10
Löwenzahn 08:35 Wolfblood - Ver-
wandlung bei Vollmond 08:59 Anders
fernsehen 09:00 Heute 09:02 sonn-
tags 09:30 Katholischer Gottesdienst
10:15 Die Schwarzwaldklinik 11:00
Die Friihlingsshow 12:58 Heute
13:00 Peter Hahne 13:30 planet e.
13:40 Deine besten Jahre 15:25 Heu
te 15:30 The Best Man 17:00 Heute
17:10 ZDF Sportreportage 18:00
ZDF.reportage 18:30 Terra Xpress
19:00 heute 19:10 Berlin direkt
19:28 5-Sterne - Gewinner der Akti-
on Mensch 19:30 Terra X 20:15 A
Good Woman 21:45 heute-journal
22:00 Verbrechen nach Ferdinand
von Schirach 23:30 ZDF-History
00:00 Heute 00:05 Precht 00:50 Ver
brechen nach Ferdinand von Schirach
WDR
07:10 Aktuelle Stunde 07:50 Die un-
heimlichsten Orte in Nordrhein-
Westfalen 08:35 Ein Fall für die Anr-
heiner 09:05 LindenstralSe 09:35
plasberg persönlich 11:00 West ART
Talk 12:25 West ART Meisterwerke:
Ohne Titel von Krimhild Becker, Diö-
zesanmuseum Kolumba in Köln
12:30 Erlebnisreisen-Tipp 12:45 Ju
dith Kemp 14:15 Handball EM-Quali-
fikation: Deutschland-Tschechien
16:00 Cosmo TV 16:30 Gefahrliche
Heifer - Sexuelle Gewalt durch UN-
Soldaten 17:00 GroRstadtrevier
17:45 Ein Fall für die Anrheiner 18:15
Tiere suchen ein Zuhause 19:10 Ak
tuelle Stunde 19:30 Westpol - Politik
in Nordrhein-Westfalen 20:00 Tages
schau 20:15 Wunderschön! Vom
Nordrhein nach Westfalen - Eine
Schiffsreise von Wesel nach Minden
21:45 Bundesliga am Sonntag 22:15
Zimmerfrei! - Prominente suchen ein
Zuhause 23:15 Die Wiwaldi Show
23:45 Zeiglers wunderbare Welt des
FuRballs 00:15 Rockpalast:
Crossroads Highlights
Discovery
07:15 Wheeler dealers 08:05 Chasing
classic cars 08:55 How do they do it?
with Joep van Deudekom 09:45 Ever
est: beyond the limit 10:35 Driven to
extremes 11:25 Whale wars 12:15
Treasure quest 13:05 River monsters
13:55 Gold rush 14:45 American dig
ger 15:40 Chasing classic cars 16:35
South Beach Classics 17:00 Outback
Truckers 17:55 Fast n' loud 18:45
How do they do it? 19:10 The liquida
tor 20:00 Ed Stafford: naked and ma
rooned 21:00 Through the wormhole
with Morgan Freeman 22:00 Whale
wars 23:00 Auction hunters 00:00
Monsters inside me 01:00 Inside the
gangsters' code 01:55 Through the
wormhole with Morgan Freeman
National Geographic
07:00 Truth behind 08:00 Big, bigger,
biggest 09:00 Drain the great lakes
10:00 Bid destroy 10:30 Behind the
science 11:00 To catch a smuggler
12:00 Family guns 13:00 Hard Time
14:00 The dog whisperer 17:00 Se
cret Service files 18:00 A new age of
exploration 19:00 Wicked tuna 20:00
Hard Time 21:00 Cesar Millan: The
real story 22:00 The dog whisperer
23:00 Seconds from disaster 00:00
Hard Time 01:00 Snow leopard of Af
ghanistan
Animal Planet/TLC
07:15 Monkey life 08:05 Dogs 101
09:00 World's worst mum 09:50
Beauty the Geek Australia 11:30
Craft wars 12:20 Top Chef: Just des
serts 13:10 Brides of Beverly Hills
14:00 Toddlers tiaras 14:50 Snog,
marry, avoid? 15:15 Fashion hunters
15:40 My hoarder mum and me
16:30 Paralysed and pregnant 17:20
Pregnant and transgendered 18:10
Ace of cakes 19:00 High school
mums 20:00 Long Island medium
21:00 Sister Wives 21:55 Ik wil je (I
want you) 22:55 Stalked: someone's
watching 23:45 Deadly affairs 00:35
Killer kids 01:25 On the case with
Paula Zahn
TV5
07:50 Et si vous me disiez la vérité
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TV5Monde, le journal 08:40
Stars parade 09:05 Flash 09:10 64 rue
du zoo 09:20 Petit lapin blanc 09:25
Les Sauvenature 09:35 Samson et
Néon 09:45 Commandant Clark
10:10 Wakfu 10:35 Tactik 11:10
Science ou fiction 11:35 Garden Party
12:00 Flash 12:05 Riding zone 13:05
Epicerie fine 13:30 Journal télévisé de
la RTBF 14:00 Vivement dimanche
15:30 Flash 15:35 Nec plus ultra
16:00 TV5Monde, le journal 16:30
Acoustic 17:00 Flash 17:05 Kiosque
18:00 TVSMonde, le journal 18:10
Internationales 19:00 Artisans du
changement 19:55 Flash 20:00 Ma-
ghreb-Orient-Express 20:30 Journal
de France 2 21:00 La gloire de mon
père 22:45 Tuurngait 23:00 TV
SMonde, le journal 23:10 Journal de
la RTS 23:40 TVSMonde, le journal
Afrique 00:00 La Nouvelle Eve 01:30
La Vie Facile
Comedy Central
07:00 Nils Holgersson 07:20 Studio
100 Zomerfestival 09:00 Scrubs
09:50 Futurama 10:35 Men at work
11:00 The Graham Norton Show
11:55 Scrubs 12:45 Anger manage
ment 13:05 Seinfeld weekend 13:06
Seinfeld 19:15 American Dad! 20:00
South Park 20:50 Family guy 21:10
Anger management 21:30 Don't try
this at home 22:00 Californication
22:30 Men at work 22:55 Seinfeld
23:45 Two guys, a girl and a pizza
place 00:35 South Park 01:00 Men at
work 01:25 Seinfeld
Eurosport
08:30 De marathon van Parijs 11:00
WATTS 12:00 Wielrennen: Ronde van
het Baskenland 13:00 Wielrennen:
Parijs-Roubaix 17:00 FIA WTCC
19:00 Eurosport top 10 19:30 Bok
sen: Internationale wedstrijd 21:00
Curling: WK 23:00 Wielrennen: Pa
rijs-Roubaix 00:15 Motorsports
weekend 00:30 Rally Raid: Abu Dhabi
Challenge 00:45 FIA WTCC 01:15
Motorsports weekend 01:30 Zender
uit de ether
CNN
07:30 Talk Asia 08:00 World Report
08:15 CNN Marketplace Europe
08:30 Business Traveller 09:00 World
Sport 09:30 Mainsail 10:00 African
Voices 10:30 The Brief 11:00 World
Report 11:30 News Special 12:00
CNN Presents 13:00 Fareed Zakaria
GPS 14:00 World Report 14:30 Inside
the Middle East 15:00 State of the
Union with Candy Crowley 16:00 In
ternational Desk 16:30 BackStory
17:00 Global Exchange 17:15 CNN
Marketplace Africa 17:30 Global Ex
change 17:45 CNN Marketplace Mid
dle East 18:00 World Sport 18:30 Liv
ing Golf 19:00 International Desk
19:30 African Voices 20:00 Interna
tional Desk 20:30 CNNGo 21:00
Fareed Zakaria GPS 22:00 World Re
port 22:30 World Sport 23:00 CNN
Newsroom Live from Hong Kong
23:30 Mainsail 00:00 CNN News
room Live from Hong Kong 01:00
World Report 01:30 World Sport