MEDIA 25
RTL7///
°<D
Veronica
I CANVAS
n
VANDAAG
Autosport
Wielrennen
Sparta: achter de poorten
van het Kasteel
Voetbal
Studio Sport
Voetbal
ZATERDAG 6 APRIL 2013
06:01 Teleshop 7 13:00 Onder
nemend Nederland 13:30 De
succesfactor 14:00 Mooi duur
zaam Nederland 14:30 Vis TV
15:00 Billy the Exterminator
15:30 Dog the Bounty hunter
16:00 Energiewacht tour 16:30
Leven als een prof 17:00 RTL
Transportwereld 17:30 SPAR
TA: Achter de poorten van het
kasteel
06:31 RTL Telekids 10:31 Tele
shop 8 17:05 Glee
07:00 McLeod's daughters
08:50 Tommy Teleshopping
10:50 Astro TV 12:50 Tommy
Teleshopping 13:50 McLeod's
daughters 15:35 The little cou
ple 16:10 Extreme home ma
keover
06:01 Disney XD: Skunk Fu!,
Amazing spiez, Iron Man ar
moured adventures, Motorci
ty, Pokémon Black White: Ri
valiserende lotsbestemmingen,
Slugterra, Randy Cunningham,
ninja op school, Phineas Ferb,
Lab Rats, The suite life on deck,
Pair of kings, Zeke Luther,
Kickin' it, Mr. Young, Kick But-
towski, Sidekick, De Vervan
gers, Phineas Sr Ferb, Het Speel
plein, The suite life on deck
09:00 Lentebeelden 12:10
Groenland 12:30 Regiona
le televisie 13:00 Het journaal
13:30 Het Weer 13:35 Mr Ma-
gorium's Wonder Emporium
15:05 Nekka Nacht 2011: Thé
Lau en The Scene 16:05 Clips
16:20 Baantjer 17:00 Hi-de-Hi!
17:30 Buren 17:55 Kijk Uit!
09:00 TerZake 09:35 Lente-
beelden 12:30 Zender uit de
ether 14:35 Canvas Klassiek
15:11 Canvas klassiek 15:45
Canvas klassiek 16:15 Si Ie vent
soulève les sables 17:47 Bon
jour Congo
18:00 Jupiler League, Samen
vatting
19:00 Stop! Politie, Reality
18:05 Everybody dance now,
Dansprogramma
18:00 Gezocht: droomhuis,
Woonprogramma
19:00 De verbouwing, Woon
programma
18:00 World's craziest fools
18:15 Storage wars
19:10 American pickers
18:00 Het journaal
18:10 Vlaanderen vakantieland
19:00 Het journaal
19:30 Het Weer
19:35 ledereen beroemd
18:41 Fans of Flanders (h)
19:05 Great Barrier Reef
O
00
20:00 Shooter, Actiefilm
20:00 Flicka 2, Fantasiefilm
20:00 Alcatraz, Misdaadserie
20:55 Alcatraz, Misdaadserie
21:55 State of play, Misdaadfilm
20:10 Pawn Stars, Realitypro-
gramma
21:05 Hardcore pawn, Reality
20:05 Joker+ en Lotto
20:10 Dieren in nesten
20:45 Beste Vrienden
21:35 Het verloren voorwerp
20:00 Het journaal
20:10 Vranckx
20:40 Inspector Aurelio Zen
22:35 Sniper, Actiefilm
22:00 The marsh, Horrorfilm
23:50 Saving Grace, Dramaserie
22:00 Blood diamond, Thriller
22:05 Downton Abbey
22:55 Het journaal laat
23:15 Het Weer (h)
23:20 The Protectors
22:10 Wallander
23:40 The Cave of the Yellow
Dog
00:35 The day of the Jackal,
Thriller
03:00 Stoute meiden TV
00:46 Stoute meiden TV
02:01 Tommy Teleshopping
actualiteiten sport film
00:15 License to wed, Romanti
sche komedie
02:00 Astro TV, Interactieve
show
02:30 Gezocht: droomhuis (h),
Woonprogramma
03:20 De verbouwing (h),
Woonprogramma
00:45 Jensen Later, Talkshow
01:15 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
04:15 Hart van Nederland (late
editie)
00:20 ledereen beroemd (h)
00:50 Journaallus (h)
01:10Canvaslus(h)
wBSÊÊÊm
Live: Auto-GP in Marrakech en
Renault World Series in Monza.
Eurosport, 12.00 uur en 13.00 uur
Live: Ronde van Baskenland.
Eurosport, 15.45 uur
Verslag van Energiewacht Tour.
RTL 7, 16.00 uur
Realityserie over de manier waar
op de oudste profclub van Neder
land terug wil naar de eredivisie.
RTL 7, 17.30 uur
Samenvatting eerstedivisieduels.
RTL 7, 18.00 uur
Zwemmen (Swim Cup) en tennis
(DC: Roemenië-Nederland).
Nederland 1, 18.55 uur en 23.25 uur
Samenvattingen eredivisieduels:
Vitesse-NAC, Willem II-PSV, FC
Twente-Roda, PEC Zwolle-RKC.
Nederland 1, 22.30 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:23 Het Weer
07:26 Trugkieke 07:36 Regioned
07:45 Zeeuwen Down Under 07:54
Verzeeuwigd 07:58 Zeeland in vo
gelvlucht 08:00 Herhaling program
mering 07:00-07:58 09:00 Zeeland
NU 09:23 Het Weer 09:26 Trugkieke
09:36 Regioned 09:45 Zeeuwen
Down Under 09:54 Verzeeuwigd
09:58 Zeeland in vogelvlucht 10:00
Herhaling programmering 09:00-
09:58 11:00 Omroep Zeeland Tekst-
tv 18:00 Zeeland NU 18:09 Zeeland
de week 18:29 Zeeuws Goud 18:42
De Zeeuwse Top 4018:54 Verzeeu
wigd 18:58 Zeeland in vogelvlucht
19:00 Herhaling programmering
18:00-18:58 20:00 Zeeland NU
20:09 Zeeland de week 20:29
Zeeuws Goud 20:42 De Zeeuwse Top
40 20:54 Verzeeuwigd 20:58 Zee
land in vogelvlucht 21:00 Herhaling
programmering 20:00-20:58 22:00
Zeeland NU 22:09 Zeeland de week
22:29 Zeeuws Goud 22:42 De Zeeu
wse Top 40 22:54 Verzeeuwigd 22:58
Zeeland in vogelvlucht 23:00 Zeeland
NU 23:09 Zeeland de week 23:29
Zeeuws Goud 23:42 De Zeeuwse Top
40 23:54 Verzeeuwigd 23:58 Zeeland
in vogelvlucht 00:00 Zeeland NU
Buitenlan
BBC1
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
Kitchen Live 12:30 Nigel Slater's Sim
ple Cooking 13:00 BBC News 13:10
Regional News and Weather 13:15
Football Focus 14:00 Bargain Hunt
15:00 Homes Under the Hammer
16:00 Escape to the Country 17:00
Final Score 18:10 Pointless Celebri
ties 18:55 BBC News 19:05 Regional
News and Weather 19:15 Doctor
Who 20:00 The Voice UK 21:30 The
National Lottery: Who Dares Wins
22:20 Casualty 23:10 BBC News
23:30 Match of the Day 00:30 The
Football League Show 01:55 Deadline
BBC2
07:40 Irene 09:05 Odette 11:00 A
History of Britain by Simon Schama
12:00 Climbing Great Buildings 12:30
Map Man 13:05 Country Show Cook
Off 15:35 Mastermind Grand Final
16:35 University Challenge 17:05
Flog It! 18:05 The Great British Sew
ing Bee 19:05 Carry on Again, Doctor
20:30 The Many Faces of Sid James
21:30 Dad's Army 22:00 Ql XL 22:45
Coriolanus 00:40 Shout at the Devil
ARD
07:10 Paula und die wilden Tiere
07:35 motzgurke.tv 08:05 Checker
Can 08:30 Neuneinhalb 08:40 Die
Pfefferkörner 10:00 Tagesschau
10:03 Wie erziehe ich meine Eltern?
Von Vatern und Töchtern 10:30
tierisch gut! 11:15 Leckeraufs Land
- Eine kulinarische Reise 12:00 Tages
schau 12:03 Winnetou und das Halb-
blut Apanatschi 13:30 Liebe am Fjord
- Sommersturm 15:00 Tagesschau
15:03 Tim Malzer kocht! 15:30 Exclu-
siv im Ersten 16:00 Weltreisen 16:30
Europamagazin 17:00 Tagesschau
17:03 ARD-Ratgeber 17:30 Brisant
17:47 Das Wetter im Ersten 17:50
Tagesschau 18:00 Sportschau 18:30
Sportschau live 19:57 Glücksspirale
20:00 Tagesschau 20:15 Musikanten-
stadl 22:30 Ziehung der Lottozahlen
22:35 Tagesthemen 22:55 Das Wort
zum Sonntag 23:00 Windtalkers
(director's cut) 01:25 Tagesschau
01:30 The Dirty Dozen
ZDF
07:20 Kein Keks für Kobolde 07:45
Die Wilden Kerle 08:10 1,2 oder 3
08:35 Bibi Blocksberg 09:25 Bibi und
Tina 09:50 Mia and me - Abenteuer
in Centopia 10:35 Dance Academy
-Tanz deinen Traum! 11:00 Heute
11:05 Die Küchenschlacht - der Wo-
chenrückblick 13:05 Heute 13:10 Ich
heirate eine Familie 14:40 Rosamun-
de Pilcher: Vermachtnis der Liebe
16:15 Lafer! Lichter! Lecker! 17:00
Heute 17:05 Landerspiegel 17:45
Menschen - das Magazin 18:00 ML
mona lisa 18:35 hallo deutschland
- retro 19:00 heute 19:20 Wetter
19:25 Der Bergdoktor 20:15 Ein
starkes Team 21:45 Kommissar
Stolberg 22:45 heute-journal 23:00
das aktuelle sportstudio 00:15 Heute
00:20 Hannibal
WDR
07:20 Sehen statt Horen - Ein
Wochenmagazin für Hörgescha-
digte 07:50 Planet Wissen Extra:
Wunderwerk Mensch 08:50 West
ART 10:00 Lokalzeit 10:30 Aktuelle
Stunde 11:10 Die Sendung mit der
Maus 11:35 Die Sendung mit dem
Elefanten - mit Elternticker 12:05
Quarks Caspers 12:50 Doku am
Freitag: Die Besten im Westen - Hei-
ner Lauterbach 13:35 Der glaserne
Pantoffel 15:05 Die Grafin von Hong
kong 16:50 FulSball im Westen 17:05
sportlich unterwegs 17:20 Kochen
mit Martina und Moritz 17:50 Land
und lecker 18:20 hier und heute:
Wer nicht kampft, hat schon verloren
18:50 Aktuelle Stunde 19:30 Lokal
zeit 20:00 Tagesschau 20:15 Wolfs-
fahrte 21:40 Stelters Nachschlag
22:25 Die LottoKönige 23:25 El Cid
Discovery
07:15 Survivorman 08:05 Car war
riors 08:55 American chopper: Senior
vs Junior 09:45 Fifth gear 10:35
World's Top 5 11:25 Flying wild Alas
ka 16:35 How do they do it? 17:00
Driven to extremes 17:55 Baggage
battles 18:45 Auction hunters 20:00
Gold rush 21:00 Fast n' loud 22:00
Fifth gear 23:00 Inside the gangsters'
code 00:00 American guns 01:00 You
have been warned 01:55 Fast n' loud
National Geographic
07:00 Truth behind 08:00 Mega-
factories 09:00 The incredible dr
Pol 10:00 Puma! 11:00 Goldfathers
12:00 Scam city 13:00 Car S O S
16:00 The dog whisperer 17:00 The
incredible dr Pol 18:00 To catch a
smuggler 19:00 Drain the great lakes
20:00 Titanic: Case Closed 22:00
Scam city 23:00 Taboo 00:00 Mega-
factories 01:00 Bid destroy
Animal Planet TLC
07:15 Monkey life 08:05 Dogs 101
09:00 Made in Chelsea 09:50 Snog,
marry, avoid? 10:40 Carson Nation
11:30 My crazy obsession 12:20 My
mum is obsessed 16:30 The next
great baker 17:20 Top Chef: Just
desserts 18:10 Four houses 19:00
Masterchef Ierland 20:00 Four wed
dings 21:00 Kings Cross ER 22:00 My
hoarder mum and me 22:55 LA Ink
23:45 Mob wives 00:35 A haunting
01:25 On the case with Paula Zahn
TV5
07:00 Télématin 08:00 Journal télé-
visé Radio Canada 08:25 TV5Monde,
le journal 08:40 TTC (Toutes taxes
comprises) 09:05 Flash 09:10 64 rue
du zoo 09:20 Petit lapin blanc 09:25
Les Sauvenature 09:35 Samson et
Néon 09:45 Commandant Clark
10:10 Wakfu 10:35 C'est pas sorcier
11:05 7 jours sur la planète 11:30 Les
apprentis du rebut global 12:00 Flash
12:05 Journal de la méditerranée
12:30 36,9 degrés 13:00 A table!
13:30 Journal télévisé de la RTBF
14:00 360 degrés: le reportage Géo
14:50 Les Boys 16:00 TV5Monde,
le journal 16:35 Questions pour un
champion 17:00 Flash 17:05 ARTE re
portage 18:00 TV5Monde, le journal
18:20 Le barde I'Europe 18:30 Faut
pas rêver 20:30 Journal de France 2
21:00 Le plus grand cabaret du mon
de 23:00 TV5Monde, le journal 23:10
Journal de la RTS 23:40 TV5Monde, le
journal Afrique 00:00 Chabada 00:45
Nouvo 01:00 Django Reinhardt,
Three Fingered Lightning
Comedy Central
07:00 Dommel 07:25 Dobus 07:35
Samson Gert 08:00 Alfred J. Kwak
08:20 Lucky Luke 08:50 Snorkels
09:00 Scrubs 09:50 Futurama 10:10
Family guy 11:00 The Graham Norton
Show 11:55 Scrubs 12:45 South
Park 13:05 Seinfeld weekend 13:06
Seinfeld 19:15 Don't try this at home
19:40 American Dad! 20:25 South
Park 20:55 Tosh.O 22:05 The Graham
Norton Show 22:55 Anger manage
ment 23:20 Seinfeld 23:45 Two guys,
a girl and a pizza place 00:35 South
Park 01:25 Tosh.O
Eurosport
08:30 Eurosport top 10 09:00 Wiel
rennen: Ronde van Vlaanderen 10:30
Wielrennen: Ronde van het Basken
land 11:45 Auto/motorsport: Demp-
sey rijdt Le Mans 12:00 Autosport:
Auto GP13:00 Autosport: Renault
World Series 14:00 Wielrennen: Ron
de van Vlaanderen 15:00 Wielrennen:
Ronde van het Baskenland 17:30
Wielrennen: Ronde van Vlaanderen
18:30 WATTS 19:30 Eurosport top
10 20:00 Vechtsport: Superkombat
00:00 Rally Raid: Abu Dhabi Chal
lenge 00:15 Wielrennen: Ronde van
het Baskenland 01:45 Rally Raid: Abu
Dhabi Challenge
CNN
07:00 World Report 07:15 CNN
Marketplace Africa 07:30 BackStory
08:00 World Report 08:15 CNN Mar
ketplace Middle East 08:30 Eco Solu
tions 09:00 World Sport 09:30 Living
Golf 10:00 The Best of the Situation
Room 11:00 World Report 11:30 The
Brief 12:00 Amanpour 12:30 Inside
Africa 13:00 Talk Asia 13:30 Business
Traveller 14:00 World Report 14:30
CNNGo 15:00 News Special 15:30
BackStory 16:00 International Desk
16:30 African Voices 17:00 CNN
Marketplace Europe 17:15 CNN Mar
ketplace Africa 17:30 The Brief 18:00
World Sport 18:30 Mainsail 19:00
International Desk 19:30 Inside Africa
20:00 International Desk 20:30 Inside
the Middle East 21:00 The Best of the
Situation Room 22:00 World Report
22:30 News Special 23:00 Living
Golf 23:30 World Sport 00:00 World
Report 00:30 Talk Asia 01:00 World
Report 01:30 Amanpour