FZC Beroemde filmlocaties in Engeland PZC Deze prachtige reis is inclusief: Deze prachtige reis is inclusief: Mondial Tours pzc.nl/webwinkel 8-daagse autorondreis door Engeland in B&B's of Inns/hotels Speciale lezersaanbieding Dagelijks vertrek in de periode 1 mei t/m 31 oktober. Stena Line REIZEN pzc.nl/webwinkel webwinkel N Glacier- en Bernina Express «webwinkel 1 ln de voetsporen van Napoleon zaterdag 6 april 2013 Vertrekdata: 08.06.13-15.06.13 06.07.13-13.07.13 (per persoon op basis van tweepersoonskamer) Beleef met uw krant en Mondial Tours de schoonheid van het Zwitserse berglandschap tijdens deze bijzondere lezersreis! De legendarische Glacier Express, de bekendste van de Zwitserse treinen, is een mythe in de moderne spoorweggeschiedenis. Deze nostalgische trein brengt u in vier uur via een schitterende route van Chur naar Brig. De rit voert langs ijle bergtoppen, weelderige alpenweiden en een overdadige kleurenpracht. De Bernina Express is op haar beurt ook een hoogtepunt voor de ware treinliefhebber. U passeert alle vegetatiezones tussen de gletsjers van de Piz Bernina (4049m) en de palmen van Tirano (429 m). De Centovalli Express is nieuw aan deze reis toegevoegd. Een prachtig traject door de zogenaamde honderd valleien, dat het noorden van Italië met het zuiden van Zwitserland verbindt. Reis per comfortabele touringcar van uw opstapplaats naar Zwitserland en terug 7 overnachtingen op basis van logies en ontbijtbuffet in comfortabele hotels Kamers met bad en/of douche, toilet en TV Tocht met de Glacier Express (panoramawagon) 2e klas Tocht met de Matterhornbahn Alpenmuseum Zermatt Tocht met de Bernina Express Bezoek Bregenz Deskundige, Nederlandstalige reisbegeleiding Een adembenemende en nostalgische bus- en treinreis door de Zwitserse en Franse Alpen. Via het merenlandschap in de Zwitserse bergen, de bekende Route Napoleon en de adembene mende Gorges du Verdon reist u naar de olijfgaarden en lavendelvelden van de Cöte d'Azur. De veelzijdigheid van de Zwitserse en Franse Alpen met hun talrijke geografische en klimatologi sche contrasten is uniek. U kunt genieten van de nostalgische Mont Blanc Express en onthaas ten in de "Trein der Wonderen", Train des Merveilles, die u vanuit Nice door het Roya dal richting Italië brengt. Reis per comfortabele touringcar zoals aangegeven in het programma 8 overnachtingen op basis van logies en ontbijt buffet in comfortabele drie-en viersterren hotels Rit met de Mont Blanc Express van Martigny naar Chamonix Kabelbaan "les Oeufs" Grenoble Stadswandeling Grenoble Rit met de Train des Merveilles van Nice naar Tende Stadswandeling Luzern Alle treinritten op basis van 2de Klasse Ervaren, Nederlandstalige reisbegeleiding categorie reizen rondreizen Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagprogramma aan! U kunt contact opnemen met Mondial Tours Lezersreizen, tel. 053-484 25 26 van maan dag t/m vrijdag van 10.00-17.00 uur. U kunt ook een e-mail sturen naar: lezersreizen@mondial-tours.com. Bon LEZERSREIZEN Stuur vrijblijvend het Mondial Tours informatiepakket en boekingsformulier naar: IK WIL GRAAG INFORMATIE OVER: O GLACIER EXPRESS O ROUTE NAPOLEON VOORLETTERS VOORNAAM NAAM O M O V ADRES POSTCODE PLAATS TELEFOON MOBIEL E-MAIL Stuur deze bon naar: Mondial Tours, Postbus 500,7500 AM Enschede De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Deze autorondreis voert u door mooie gebieden in Engeland waarbij u diverse locaties bezoekt die bekend zijn van beroemde films en/of po pulaire Britse series, zoals James Bond, Harry Potter, Pride Prejudice en Inspector Morse. Dag 1: U vertrekt om ca. 22.30 uur (op za. en zo. om 21.30 uur) per Super ferry van Stena Line van Hoek van Holland naar Harwich. Dag 2: 's Ochtends aankomst in Harwich. U rijdt naar de omgeving van Oakham/Market Harborough in Leicestershire voor 2 overnachtingen. Bezoek onderweg Cambridge, waar een gedeelte van de film 'Elizabeth' is opgenomen. Afstand Harwich-Oakham/Market Harborough ca. 210 km. Dag 3: Breng vandaag een bezoek aan Burghley House, een 16e eeuws landhuis vlak bij Stamford dat u wellicht herkent als 'Rosings'; het huis van Lady Catherine uit 'Pride and Prejudice'. Bent u fan van James Bond? Breng dan een bezoek aan de Nene Valley Railway, waar verschillende scènes zijn opgenomen voor de film 'Octopussy' uit 1983. Dag 4: Via een gedeelte van het Peak District rijdt u naar de omgeving van Stoke on Trent, waar u 1 nacht verblijft. Onderweg kunt u eerst een bezoek brengen aan Hardwick Hall, bekend als huis van de familie 'Malfidus' uit de Harry PotteF films. Vervolgens door naar het historische landhuis Chat- sworth House, te zien in de film 'Pride and Prejudice' als het huis van Mr. Darcy. Door naar Haddon Hall, vanwege zijn magnifieke architectuur veel gebruikt als filmlocatie zoals in Boleyn Country Home uit de film 'The Other Boleyn Girl'. Afstand ca. 180 km. Dag 5: U rijdt naar de Cotswolds waar u 2 nachten verblijft. Bezoek onder weg het typische Cotswolds dorpje Snowshill, waar de ouders van Bridget hertrouwden in de film 'Bridget Jones Diary'. In het dorp Bourton-on-the Water zijn scènes opgenomen van James Bond's 'Die Another Day'. En doe vooral ook Stanway House aan, net buiten Cheltenham. Deze locatie is gebruikt in de films 'The Libertine' met Johnny Depp en de romantische film 'Vanity Fair'. Afstand ca. 200 km. Dag 6: Maak een tocht naar Gloucester en bezichtig de prachtige Gloucester Cathedral die voor diverse scènes in de Harry Potter films is gebruikt. Indien u tijd over heeft, kunt u ook de stad Bath bezoeken die als inspiratie is gebruikt voor onder andere de film s 'Vanity Fair', 'Dracula' en 'The Duchess'. Dag 7: Einde van de rondreis. Onderweg naar Harwich kunt u een stop maken in de Oxford waar diverse scènes van 'The Golden Compass' zijn B&B Inns/Hotel Bij 2 personen p.p. vanaf c399, 459, Andere hutten en ander aantal personen op aanvraag. N.B. Wij reserveren uw accommodatie in de bij de reis genoemde plaatsen of in de omgeving (op max. 40 km) afstand. opgenomen. Daarnaast zijn er voor een aantal Harry Potter films opnames gemaakt bij New College en Christ Church. Oxford is ook de hoofdlocatie voor de serie 'Inspector Morse'. De Superferry van Stena Line vertrekt om ca. 23.15 uur. Afstand The Cotswolds-Harwich ca. 290 km. Dag 8: 's Ochtends aankomst Hoek van Holland. 10-daagse reis: Het is ook mogelijk deze reis voor 10 dagen te boeken. U bezoekt dan ook de omgeving van York/Thirsk en verblijft hier 2 nachten. Inclusief: Retourovertocht per ferry Hoek van Holland-Harwich incl. auto (max. 2 m hoog en 6 m lang) en binnenhut (bij 2 pers.), 5 overnachtingen in B&B's of Inns/hotels op basis van logies en Engels ontbijt, per boeking 1 Capitool reisgids Groot-Brittannië t.w.v. 36,99. Exclusief: Calamiteitenfonds 2,50 per boeking), administratiekosten, reserveringskosten, reis- en/of annuleringsverzekering. Optioneel: Maaltijden aan boord Stena Line 42 p.p. per enkele reis (ontbijt en diner). Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Ga naar uw ANVR-reisbureau of bel 0900-8482 0,15 p.m.). Vermeld bij reservering het reisnummer LRGB3001 (B&B s)/LRGB3002 (Inns/hotels) Maidfig gx>d tinwf categorie reizen autorondreizen Droomreis door de Zwitserse Alpen 9-daagse busrondreis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 44