Colofon Warm, informeel en laagdrempelig. Monuta amilieberichten mensenlinq.nl #1 Thijs Matthijsse Johanna Keur-Goverse Maria Hendrika Meulenberg - Versluijs Maria Boone - Versluis Mien Vercouteren-Hamelink Leon de Bruine Annie de Kort - van Belkom Evert de Jong DE VLIEGER Corrie Wirtz - de Visser X Wij geven u alle ruimte om uw eigen wensen te bespreken. Wij denken graag met u mee, zaterdag 6 april 2013 I 43 f Marinus van Waarde "Rinus" 29-02-1940-12-02-2013 Na het overlijden van onze lieve man en vader en super opa werd zijn zorgzaamheid en de warmte die hij als mens uitstraalde nog eens overduidelijk voor, tijdens en na de uitvaartdienst. Omdat het door omstandigheden voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken willen wij u op deze manier laten weten dat het voor ons overweldigend was om alle persoonlijke en schriftelijke blijken van medeleven te mogen ontvangen, voor ons betekende dit een grote steun. Namens: Ingrid van Waarde Anneke, Theo Emanuel Overweldigend waren de vele kaarten, brieven, bloemen en de grote belangstelling bij het afscheid van Veel dank daarvoor. Roeli, Inge Geert, Eline Danny, Marijn Middelburg, april 2013. Wij willen u hartelijk bedanken voor de warme belang stelling en deelneming na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve vader, opa en overopa Jan de Koning Het heeft ons goed gedaan. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Kwadendamme, 6 april 2013 Voor de belangstelling en deelneming die U toonde na het overlijden van onze lieve moeder en oma onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 6 april 2013 Voor de vriendschap tijdens haar leven en de vele blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder, oma, overgrootmoeder en betovergrootmoeder zeggen wij u hierbij hartelijk dank. Namens de familie Meulenberg: Andries Meulenberg Willemstad, april 2013 Een kaart, een woord, een brief, een handdruk of een ander gebaar hebben ons goed gedaan bij het verlies van onze lieve moeder, zorgzame oma en overgrootoma Sjaak en Jopie Boone Richard Marcel en Anouk Lizzy, Ryan Middelburg, april 2013 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder en oma Uw aanwezigheid op de dag van de crematie, de vele kaarten en andere blijken van deelneming zijn ons een steun bij dit verlies. kinderen klein- en achterkleinkinderen van Gent, april 2013 Voor de vele blijken van medeleven, ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man en onze vader Anton Marinus van den Broecke zeg ik U mede namens mijn kinderen en kleinkinderen hartelijk dank. H. van den Broecke-Heester Nooit meer. Het wordt nooit meer zoals het was. Lieve Leon, lieve papa, we missen je heel erg. Hartverwarmend was het dat zo velen ons bij het afscheid van mijn lieve man en onze trotse papa terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te moeten dragen Uit de grond van ons hart bedanken wij u voor uw steun, vriendschap en liefde, bloemen, brieven, kaarten, handdruk of even een arm om ons heen. Sandra, Bart en Sam de Bruine Kamperland, april 2013 DANKBETUIGING Voor alle blijken van medeleven, die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder zeggen wij u allen hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, april 2013 Zonder Evert is alles anders. Het doet ons goed zoveel kaarten, bemoedigende woorden, een kus of een handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van mijn man, onze papa en trotse opa Via deze weg willen wij u bedanken voor uw blijken van medeleven. Wilza de Jong-Mijnsbergen Kinderen en kleinkinderen Goes, april 2013 UITVAARTZORG Schouwen-Puiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterlarid info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Een hand, een woord, een gebaar deed zo goed na het overlijden van onze lieve ma en oma Hiervoor onze hartelijke dank. Kinderen en kleinkinderen Goes, april 2013 Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg Monuta Goes Fluitekruidstraat 8, Goes Telefoon 0113-21 63 63 Monuta De Voorzorg Industrieweg 20,Vlissingen Telefoon 0118-41 27 60 Ook als u niet bij ons verzekerd bent. www.monuta.nl De steun bij iedere uitvaart. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl MAREA UITVAART Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande - 06-40796513 - www.marëiViït vaart.nt "Omdat ieder mens een liefdevol afscheid verdient Marianne van de Graaf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43