42 Ifamilieberichten zaterdag 6 april 2013 IHensenl.inq.nl Het is zo stil in mij En de wereld draait maar door 1 -m Marinus Adriaan Lous Rien Lous Rien Lous Rien Lous Rien Lous Rien Lous Door een tragisch ongeval tijdens zijn werkzaamheden is plotseling uit het leven weggerukt mijn lieve Rien, onze geweldige pa en super opa Op de leeftijd van 65 jaar Goes: Helma Lous-Scheffers Dongen: Judith en Pim Martijn Daan Goes: Sander en Laura Chanel Latischa Goes: Merijn en Kiki Jade Het was je laatste klik Je ging voor de perfecte foto... De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op 11 april 2013 om 14.00 uur in het Crematorium Westelijke oude Havendijk 3 Middelburg Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in De Goederenloods Albert Plesmanweg 23 Goes Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. 4 april 2013 Kortemeet 10 4464 AB Goes Lieve Opa Rien, Waarom,we hadden zoveel lol met je. Samen grappen uithalen, tafeltennissen, vliegeren, genieten op de camping en niet te vergeten foto's maken met jouw camera!!! We willen je nog niet missen. Dikke knuffel, Martijn en Daan Lieve Opa, Nooit meer met z'n allen op vakantie... Het zal nooit meer hetzelfde zijn. We zullen je ontzettend missen. Dikke kus Chanel en Latischa Oehoe opa! Oehoe opa,opa... De woensdag zal nooit meer hetzelfde zijn. Nooit meer zwaaien naar de auto.. Dag lieve opa. -X- Jade (jou lady madonna) Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van de man van onze vriendin Helma. Wij wensen Helma en familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Gisèle, Kim en Linda Van de vele foto's die je hebt gemaakt zullen we die ene nooit vergeten. Dat is je eigen beeld in de spiegel van het leven. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van: Wij wensen zijn familie, vrienden en collega van Limit Fotografie .heel veel sterkte met het dragen van dit enorme verlies. BOOM Communicatie Culdoc Communicatie/Zwaartekracht DMARC Florad LMG strategie creatie Photographies We hebben met zijn allen een lange weg afgelegd. Maar op de weg die je nu gaat kunnen wij je niet volgen. We zullen je erg missen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega en vriend Rien was een van de oprichters van de Dutch Architectural Photographers en een stuwende kracht achter ons collectief. Wij zullen zijn warmte, vriendschap en creativiteit gaan missen. Wij wensen zijn vrouw Helma en kinderen heel veel sterkte toe. namens de DAPh Jacomien Boonstra J. van Stolberglaan 87 Imre Csény 3051 CD Rotterdam Thea van den Heuvel Jan Paul Mioulet Hennie Raaymakers Henk Schuurmans Ger van der Vlugt Ronald Tilleman Jan de Vries Rotterdam, 5 april 2013 Met grote verslagenheid hebben wij vernomen, dat een actief en betrokken lid van onze Businessclub Zeeland Vlaanderen In Business, Rien Lous, door een droevig ongeval is overleden. Wij kennen Rien als een inspirerende vakman die.talloze professionele en prachtige opnamen heeft gemaakt. Maar ook een gezellige, enthousiaste en prettige collega om mee samen te werken. Onze gedachten gaan uit naar zijn gezin en collega's. Wij wensen hen veel sterkte toe de komende tijd. Bestuur en leden Businessclub Zeeland Vlaanderen In Business Daar waar in het leven soms zo definitief een punt wordt gezet Rest ons vaak een vraagteken Door een noodlottig ongeval is een creatieve en professionele fotograaf overleden Rien was een vakman en een betrokken lid Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe met het verwerken van dit zware verlies Bestuur en leden van Businessclub w Kloetinge Kloetinge, 05 april 2013 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Rien was een gedreven fotograaf en heeft een grote bijdrage geleverd aan Zeeland op Niveau. Wij wensen Helma, kinderen, kleinkinderen en medewerkers van Limit Fotografie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens bestuur en participanten van Zeeland op Niveau (Rectificatie) In het overlijdensbericht van Janneke Boeije-van Dixhoorn staat de aanvangstijd van de dienst van Woord en Gebed om 12.30 uur vermeld. De genoemde dienst vangt echter aan om 11.30 uur. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze altijd betrokken (vroegere) buurvrouw uit Hoogelande Janneke Boeije Wij wensen Ko en de (klein)kinderen heel veel sterkte toe. Bertus en Nellie Blankers Yanco, Natanya, Samantha E. Blankers-Koene Guus en Nicole Brüggen-Hoegen Jan van Drongelen Leo en Jomien van Eenennaam Lennard en Joyce Ko en Leijntje Goossen Dhr. T van de Gughte Theunis Janse Bram en Tiny de Pagter Simon en Roos de Pagter Piet en Mong de Smit Marie-José Sturm-Koning Nico en Clazien Vermuë Jan-Herman en Griet Vervloet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42