Vervolg project ernstig zieken in Terneuzen ZEEUWS-VLAANDEREN 25 Brug gestremd voor onderhoudswerk Weekmarkt blijft op Oranjeplein Tüinverkoop voor het goede doel Toonbeeld reist naar Budapest Co van Schaik licht belastingen toe Taxatiemiddag van oude boeken ZATERDAG 6 APRIL 2013 Mfcfccn'm Londen Maidstone, Samba m 007 Jamei Soa Uit het exploot d.d. 02-04-2013 van gerechtsdeurwaarder A.A.A.M.G. van Damme te Terneuzen, blijkt dat ten verzoeke van Mahamed Farah Mumin, wonend te 4537 VG Terneu zen, aan Ayan Ahmed Ali, thans zon der bekende woon- of verblijfplaats in Nederland en daarbuiten, is betekend het namens requirant opgemaakt ver zoekschrift tot echtscheiding, hetwelk is ingediend ter griffie van de Recht bank Zeeland-West-Brabant, waarbij tevens is aangezegd dat gerequireer- de uitsluitend via een advocaat uiter lijk 31-07-2013 een verweerschrift dan wel een verzoek tot uitstel daartoe kan indienen. Van dit exploot kan belanghebbende afschrift verkrijgen op onderstaand adres: VAN DAMME C.S. GERECHTSDEURWAARDERS Alvarezlaan 1 4536 BA Terneuzen T: 0115 613651 E: deurwaarders@vandamme-holland.nl door Raymond de Frel TERNEUZEN - De Stichting Mascura geeft in Terneuzen een vervolg aan een succesvol dvd-project voor ern stig zieke mensen. Eind vorig jaar werden al 25 zie ken in de gemeente Hulst verrast met een dvd, waarop boodschap pen te zien waren van familiele den, vrienden, maar ook bekende Nederlanders. Zij staken de zie ken een hart onder de riem. In Terneuzen worden tussen april en december 'algemene' filmpjes opgenomen door artiesten. In no vember kan de dvd voor een zieke worden aangevraagd. Daarna mo gen familieleden en vrienden naar een studio komen om zelf een boodschap in te spreken. Het project (en de dvd) wordt af gesloten met een Walk of Hope door de Terneuzense binnenstad. Alle deelnemers houden dan een rode 'sterkte-kaart' vast. Het Ter neuzense project wordt op don derdag 11 april om 19.30 uur afge trapt met een benefietconcert in Porgy Bess. Burgemeester Jan Lonink geeft het officiële startsein, waarna een aantal middelbare scholieren een optreden verzorgt. De entreeprijs bedraagt vijf euro. Volg het spoor van de rechercheurs en ontdek intussen een paar van Engelands mooiste regio's en cultuurschatten, van Stonehenge tot Canterbury Cathedral. U begint rond Oxford, in het landschap dat u kent uit detectives als Inspector Morse en Midsomer Murders. Daarna reist u door naar het landelijke Farnham in Sur rey. Hier werden beroemde kostuumfilms opgenomen en bekende komedies als 'Four Weddings and a Funeral' en 'Love Actually'. U eindigt tussen de tuinen en kastelen van Kent, de regio van Sherlock Holmes en James Bond. De machtige stoomgenerator (1913) van de oude Cokesfabriek in de toekomstige opstelling van het museum. SLUISKIL De brug over het Kanaal Gent-Terneuzen bij Sluiskil is drie nachten gestremd voor onderhoud; van 17 op 18 april, van 18 op 19 april en van 25 op 26 april, tussen 22.00 en 6.00 uur. Verkeer wordt omgeleid via de brug Sas van Gent en de sluizen van Terneuzen. BRESKENS De weekmarkt van Breskens blijft op het Oranjeplein. Kooplui willen naar het drukkere Spuiplein, maar de dorpsraad is tegen. Het Oran jeplein wordt dan nog stil ler. Wethouder Conny Alme- kinders zei op de jaarverga dering het advies van de dorpsraad over te nemen. BIERVLIET Atelier Moria houdt zondag van 10.00 tot 13.00 uur een tüinverkoop van 'retro-arti- kelen' aan de Driewegen- weg 13 bij Biervliet. De op brengst is voor stichting Zor geloos Dierenleven. Moria verkoopt de 'retro-artike- len', omdat het volledig over schakelt op dierenartikelen. TERNEUZEN Na cultuurreizen naar Bil bao en San Sebastian maakt Toonbeeld van 12 tot 19 okto ber zo'n reis naar Budapest. Op het programma staan be zoeken aan historische wij ken, musea en natuurpar ken. Inschrijven kan tot maandag via e-mailadres: toonbeeld@terneuzen.nl AXEL Wethouder Co van Schaik geeft maandag bij de woon- afdeling Midden-Zeeuws- Vlaanderen van FNV Bond genoten een toelichting over de gemeentelijke lasten en heffingen. De bijeen komst vindt plaats in cultu reel centrum De Halle in Axel en begint om 19.30 uur. TERNEUZEN De taxatiemiddag in het Gol den Tulip Hotel L'Escaut aan de Scheldekade in Terneu zen, die op 5 maart niet kon doorgaan, wordt komende dinsdag gehouden. Voor vijf euro kunnen belangstellen den oude boeken laten taxe ren. De taxatie vindt plaats tussen 13.00 tot 16.00 uur. Vrijwilligers Rinus Klaassen, Johny Beterams, Jan de Feijter en Bennie Vermandei (vlnr) aan de slag in het Industri eel Museum Zeeland in Sas van Gent, voor de open dagen dit weekend, foto Peter Nicolai Gondel windturbine, geschonken door energiebedrijf Delta, krijgt een prominente plek in het Industrieel Museum. euro p.p. Cambridge A4* Oxford j zoek boekcode 60412 Inbegrepen 7x overnachting met ontbijt retourovertocht Hoek van Hol land - Harwich, Ind. auto en binnenhut 1 x Inspector Morse Walking Tour door Oxford 1x entree Christ Church Oxford ANWB wegenkaart Groot-Brittan- nië en ANWB Navigator Groot- Brittannië (1 per reis) Prijzen 03/04-22/06 698 23/06-30/06 710 01/07-27/07 719 28/07-31/08 710 01/09-26/09 695 27/09-29/10 685 Prijzen in p.p, Niet inbegrepen: kosten Calamiteitenfonds en reserveringskosten. StenaLine MaXjng gpod Urne" Informatie Reserveringen www.pharosreizen.nl/wegener of via 0900-365 65 65 (20 cpm) met zoek boekcode 60412 of ga naar een van de reisbureaus van VakantieXperts. v Portsmouth

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 107