t OysrJsdsu Anna Vereecken 38 Ifamilieberichten donderdag 4 april 2013 O (Ilensenljnq.nl Dies Jacobs ~Dingenus~ als ma jarig is staan de peren in bloei Maartje Snoeren-Pieters Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is toch nog onver wacht van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa Josephus Franciscus Johannes van Cleemputte Jo echtgenoot van Anna Maria Catharina Margaretha Heijnen Hij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Terneuzen: Maria van Cleemputte-Heijnen Walsoorden: Ria en Peter Kint-van Cleemputte Walsoorden: Daniëlla en Chris, Anouska, Renzo Graauw: Erwin en Jessica, Jenson, fason 's-Gravenhage: Frank van Cleemputte 2 april 2013 Correspondentieadres: Walsoordensestraat 24,4588 KC Walsoorden U kunt afscheid nemen van hem in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op vrijdag 5 april van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 6 april om 11.00 uur in de aula van bovengenoemd crematorium. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Daarna is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij hebben met droefheid kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaarde vrijwilligster Anny Thijs Anny was vrijwilligster bij de boodschappendienst op de Blaauwe Hoeve. We hebben Anny gekend als een trouw en vriendelijk persoon binnen het vrijwilligerswerk. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Raad van Toezicht, Raad van Bestuur, medewerkers, cliëntenraden en vrijwilligers van Stichting Curamus Je lach, je grapjes, je knipoog, wat zullen we die missen. Onze lieve vader en opa heeft ons helaas moeten verlaten, zijn kaarsje ging langzaam uit, hij was er altijd voor ons echtgenoot van Maria Johanna Jacobs - de Jonge 12-5-2012 20 augustus 1929 - Goes - 1 april 2013 Goes: Johan en Nicole Jacobs - Kruijsse Mare Terneuzen: Cora en Ad Verschuure - Jacobs Anniek Maikel Correspondentieadres: Bachlaan 7,4462 JM Goes Onze dank gaat uit naar het personeel van Het Gasthuiste Goes voor de liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid tot afscheidnemen op donderdag 4 april van 19.00-19.30 uur in het uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 5 april om 10.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er vanaf 12.00 uur gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum Peter Butler te Kapelle. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Önz© lieve ma en oma is op eerste paj^ag overleden: Sfinen ons gezin was made bindendSkracht Ztj was er altijd en voor iedereen Wij zullen haar liefde ons leven lang tm ons dragen I '22 april 1920 13- maai 12013 Sinds 5juni 2008;weduwe van Maandag 8 april nemen wij om 15.00 uur voor de laatste keer afscheid van ma. Als u daarbij aanwezig wilt zijn bent u van harte welkom. De afscheidsdienst vindt plaats in Crematorium Terneuzen aan de Bellamystraat 28c. 4532 CP Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren is er na de plechtigheid in het crematorium. Kloosterzande: Marleen.en Lauran van den Dries - de Cock Anneleen en Martin Gertjan Biervliet: Ronald de Cock en Elly Boot Jules Lieke en Rokus Correspondentieadres: - Anke en Sander Montgommerysingel 33 Oosterbierum: Paul de Cock en Hermien Moning .4587 EX Kloosterzande Wessel. Ana-Vianney en Moon Al ken ik de weg niet die God met mij gaat, ik ken wel mijn Gids. Maarten Luther Met droefheid hebben wij vernomen dat onze oud-collega en docent Nederlands van het Christelijk Lyceum voor Zeeland en het Buys Ballot College is overleden. Adriaan Pieter (Ad) Cornet Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie en wij wensen hun Gods steun en troost toe in deze moeilijke dagen. Namens bestuur, directie, medewerkers en leerlingen van het Ostrea Lyceum drs. Jos A. Brand, rector Ons bereikte het droeve bericht van het overlijden van mevrouw Marie-José Hiel sinds 2011 vrijwilliger bij Stichting Ziekenomroep Radio De Honte te Terneuzen. Wij wensen haar familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Raad van Bestuur, medewerkers en vrijwilligers ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Wees niet bedroefd om mij Kijk naar de dag van morgen Want het leven gaat verder Op 95-jarige leeftijd is op dinsdag 2 april onze lieve tante overleden Gerda Janssens Zus van: Charles Janssens t Paula Ivens-Janssens t en Mia Janssens t Leersum: Rudy en Thea Ivens Doetinchem: Eddy en Hanneke Ivens Breda: Marjan en Jac Trum Almelo: Leo Janssens en Els Hoekstra Den Haag: Marijke Janssens Sittard: Frank en Marianne Ivens Kaatsheuvel: Yolanda en Theun Hoff Groningen: Fred Janssens en Els Veringa Erik Janssensf IJsselstein: Muriël en Peter Nohlmans Heerlen: Wilfried Ivens en Meriam Klein-Holkenborg De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 6 april 2013 om 14.00 uur in de St. Willibrordusbasiliek, Steen straat 2 te Hulst. Samenkomst en schriftelijke condoleance vóór aanvang van de uitvaartdienst in de basiliek. Daar kunt u afscheid van haar nemen van 13.15-13.45 uur. Na de dienst begeleiden wij tante Gerda naar het Crema torium Terneuzen, Bellamystraat 28c, 4532CP Terneuzen. Hulst, 2 april 2013 Correspondentieadres: Marjan Trum-Ivens, Komoord 5,4824 LK Breda Loof de Here mijn ziel en al wat In mij is, Zijn heilige Naam Psalm 103 Vol blijde verwachting is ingegaan in de vreugde van haar Heer, onze innig geliefde en onvergetelijke moeder, schoon-, groot- en overgrootmoeder Emma Paulina van der Maas - van Sluys sinds 1962 weduwe van Herman Aart van der Maas Amersfoort, 23 augustus 1917 Zeist, 1 april 2013 Zeist Eduard van der Maas en Annie Hopster Zeist Paul van der Maas en Loes Pijnenborg Wilderswil, Margreet Egli - van der Maas Zwitserland Ede Apeldoorn Sibiu, Roemenië Almere Joosje van der Maas Aart van der Maas t2000 Christie en Matthew Walker - van der Maas Samuel en Alice van der Maas - Castelberg Klein- en achterkleinkinderen De dank- en afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 9 april 2013, om 11:00 uur in de aula van de begraafplaats "Heidehof", Engelanderholt 95 te Apeldoorn/ Ugchelen. De dienst zal worden geleid door Ds. L. Boer. Na de dienst zal de teraardebestelling plaatsvinden, waarna er gelegenheid zal zijn de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van "Heidehof. Correspondentieadres: PJ. van der Maas, Wilhelminalaan 21, 3701 BD Zeist. Terugkijkend naar wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Weduwe van Adriaan Jannus Snoeren, op de leeftijd van 87 jaar. TERNEUZEN: Adrie Judith Snoeren HILLEGOM: Ramon Francine Kussy Kinderen: Farah en Laylah AMSTERDAM: Martijn Snoeren De crematie vindt plaats in besloten kring. Terneuzen, 3-4-2013 '«2," t

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 76