Colofon mm amiliebenchten 0 H1ensenlinq.nl donderdag 4 april 2013 Marinus Overbeeke Lady's Fashion Opa Rien Marinus Overbeeke Rien Overbeeke Adrianus Martinus van Tilburg Jos Agnes Wierenga MppiuJpili De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? I 39 Voor altijd in ons hart. Op de vroege tweede paasmorgen is rustig en kalm in zijn vertrouwde omgeving ingeslapen mijn allerliefste man, onze lieve pa, trotse opa en overgrootvader Rien op de leeftijd van 75 jaar. Rianne Overbeeke-Tanis Irma en Jos Rachèl en Paul Tessa,Sophie Jeroen en Chantal Karin en Henk Wouter Alex en Denise 1 april 2013 Kerkring 21 4306 CJ Nieuwerkerk De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Condoleances uitsluitend schriftelijk In verband met bovenstaande advertentie is Kerkring 31 te Nieuwerkerk vrijdag 5 april gesloten. Opa hield van de warmte van de zon. Nu is hij naar stralen, zodat blijven voelen. het zonnetje toe om hem te laten we voor altijd zijn warmte zullen Voor altijd in ons hart. Dag lieve, Rachèl en Paul Sijrier-van Spier Tessa, Sophie Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Rien Diemen: Simon en Monique Andijk: HanenNella Ede: JanenAdria Waalwijk: JannyenPiet Haren: Koos neven en nichten 1 april 2013 Positief en belangstellend tot het laatst. Tot ons groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom We zullen hem heel erg missen. Cathy en Pieter f Jan en Yvonne Freek en Marian Inge en Henk neven en nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze tennisvriend Rien Overbeeke Wij wensen de familie sterkte toe met dit grote verlies. De vrijdagmorgen tennis: Connie en Herman Schaap Colette en Rinus der Weduwen Jopie en Adrie Kouwenberg Joke Schotte Leny Schoneman Marian Bouwman Miriam Pierot Anja Engel kes Rinus Roks Kees Louer Leen Droppert Germain Schillings Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Marie van der Moere-de Smit Wissenkerke: P.C. de Looff-van der Moere Geersdijk: L.G. de Haze-van der Moere Kapelle: Ko en Dien van der Moere-van Stee Groningen: Adrie en Ina van der Moere-Huizenga Apeldoorn: Truus en Izaak Voogdt-van der Moere Neven en nichten april 2013 We strelen zijn hand, we zien zijn ogen. We zijn bevangen door verdriet. Maar kijken dankbaar terug op zijn leven en op de vele mooie herinneringen die hij achterliet. Intens verdrietig, maar dankbaar voor al de goede dingen die wij met elkaar mochten beleven, laten wij aan allen die hem gekend hebben weten dat, zeer plotseling, uit ons midden is weggenomen onze lieve, fantastische vader en schoonvader en onze trotse en meelevende opa Lid in de Orde van Oranje-Nassau sinds 11 april 1999 weduwnaar van Sofina Berdina de Wijs in de leeftijd van bijna 83 jaar. Wat hadden wij het toch goed! 's-Heer Hendrikskinderen: Rian en Leo Goes: Francis en Rob Marcel en Niki Yvonne 2 april 2013 Wilgenstraat 13-18, Goes Correspondentieadres: Langemeet 34,4464 BE Goes De Eucharistieviering zal worden gehouden maandag 8 april om 11.00 uur in de parochiekerk van de Heilige Maria Magdalena, Singelstraat te Goes. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na deze plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-voorzitster Wij wensen Klaas, Mandy en Jeroen veel sterkte toe. Bestuur en leden van Tennisvereniging Brouwershaven Brouwershaven, 2 april 2013 Wiet Brasser 15 juni 1925 13 februari 2013 Voor de warme belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, en mijn lieve Pa danken wij u heel hartelijk. Corrie Brasser Lia Hardon Middelburg, april 2013 Telefoon: 0800-44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39