DygrJsdsjJ Anna Vereecken 38 I familieberichten Dies Jacobs Neeltje Kopmels - de Jonge Hlensenlinq.nl als ma jarig is staan de peren in bloei Pieter Jobse Piet Helena Priester-de Jonge Al ken ik de weg niet die God met mij gaat, ik ken wel mijn Gids. Maarten Luther Met droefheid hebben wij vernomen dat onze oud-collega en docent Nederlands van het Christelijk Lyceum voor Zeeland en het Buys Ballot College is overleden. Adriaan Pieter (Ad) Cornet Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie en wij wensen hun Gods steun en troost toe in deze moeilijke dagen. Namens bestuur, directie, medewerkers en leerlingen van het Ostrea Lyceum drs. Jos A. Brand, rector Je lach, je grapjes, je knipoog, wat zullen we die missen. Onze lieve vader en opa heeft ons helaas moeten verlaten, zijn kaarsje ging langzaam uit, hij was er altijd voor ons ~Dingenus~ echtgenoot van Maria Johanna Jacobs - de Jonge 12-5-2012 20 augustus 1929 - Goes - 1 april 2013 Goes: Johan en Nicole Jacobs - Kruijsse Mare Terneuzen: Cora en Ad Verschuure - Jacobs Anniek Maikel Correspondentieadres: Bachlaan 7, 4462 JM Goes Onze dank gaat uit naar het personeel van Het Gasthuiste Goes voor de liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid tot afscheidnemen op donderdag 4 april van 19.00-19.30 uur in het uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 5 april om 10.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er vanaf 12.00 uur gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum Peter Butler te Kapelle. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. en toen was het stil. Bedroefd laten wij u weten dat in haar slaap is overleden, onze lieve moeder, oma en oma Neel echtgenote van Marinus Kopmels 8-4-1969 in de leeftijd van bijna 93 jaar. Kapelle: Lenie en Gilles Geschiere - Kopmels Trea en Jeroen, Melanie, Denise René en Heieen, Emmelie Drempt: Marja en Peter Koert - Kopmels Petra en Guido Martijn Goes, 3 april 2013, "Ter Valcke" Correspondentieadres: Elanhof 6, 4421 DX Kapelle De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Met groot verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Pietemella Maria Lampert-Wisse in de leeftijd van 90 jaar. Middelburg: C. Wisse-M. Wisse-Davidse Arnemuiden: N. Dieleman-Wisse - L. Dieleman Ritthem: L.S.W. Knibbe-Cevaal - D.W. Knibbe Neven en nichten donderdag 4 april 2013 Onze lieve ma en oma is op eerste 'Snnen ons gezin was ma de bind' er altijd en voor ie i haar liefde ons leven la lag overleden iracht Zij was i 22 april 1920 J Sinds Maandag 8 april nemen wij om 15.00 uur voor de laatste keer afscheid van "ma. Als u daarbij aanwezig wilt zijn bent u van harte welkom. De afscheidsdienst 'vindt plaats in Crematorium Terneuzen aan de Bellamystraat 28c. 4532 CP Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren is er na de plechtigheid in het crematorium. Kloosterzande. Marleen en Lauran van den Dries - de Cock Anneteen en Martin Gertjan Biervliet: Ronald de Cöck en Elly Boot Julës Lieke en Rokus Correspondentieadres: Anke en Sander Montgommerysingel 33 Oosterbierum: Paul de Cock en Hermien Moning 4587 EX Kloosterzande Wesset. Ana-Vianney en Moon Bedroefd vernamen wij, dat al weer een lid van onze familie overleden is. De man van Sjaan, onze geliefde Marinus Johannes Cornelis van den Dorpel Uit aller naam, Familie Jobse Steenwijkstraat 1 4388 AE Oost-Souburg Als... Als ik de dingen niet meer weet. Als ik de namen niet meer ken en al wat ik weet meteen vergeet, zodat ik onherkenbaar ben. Denk aan de weg door mij gegaan, dan heb ik het niet voor niets gedaan. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man, onze pa, opa en opa-opa Koudekerke, 21 juli 1923 Domburg, 2 april 2013 L. Jobse-van Sluijs Jos en Riet Jobse-den Decker Piet en Conny Jobse-van der Heyden Corrie en Peter van den Boogert-Jobse Jan Jobse -in liefdevolle herinnering- Elien Jobse-Jasperse en Wim Klein- en achterkleinkinderen Borné 20 4374 DB Zoutelande Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 7 april van 16.30 tot 17.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij zullen hem gedenken tijdens een samenzijn op maandag 8 april om 13.00 uur in de Klimop, Kerkstraat 2 te Koudekerke, waarna omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Biggekerksestraat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Klimop. wilskracht twee woorden wil en kracht de wil bleef de kracht verdween Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder, onze oma en grootoma-oma echtgenote van Willem Priester 130 april 1979 in de leeftijd van 87 jaar. Zierikzee: Dick Priester Paula Priester-Zandee Deventer: Ellen Priester Harold Teunissen Vera, Nils Haarlem: Anne Priester Ard Boot David Goes, 2 april 2013 Correspondentieadres: Lange Pad 14301 HJ Zierikzee Lena is thuis. Wie nog even bij haar wil zijn is welkom op vrijdag 5 april tussen 15:00 en 16: 00 uur aan de Populierenstraat 4 te Goes. U bent welkom bij het afscheid op zaterdag 6 april in de Katse Kerk, Kerkstraat 3 te Kats. Vanaf 12:00 uur is er tijdens een ontspannen samenzijn gelegenheid tot condoleren in het "Nieuw-Zeelandhuis". Aansluitend wordt om 13:00 uur de afscheidsbijeenkomst gehouden in de kerk, waarna de begrafenis plaatsvindt op de Algemene Begraafplaats te Kats. Heden overleden onze lieve zwager en oom Pieter Jobse Koudekerke: C. van Sluijs M.A. van Sluijs-Ovaa Biggekerke: A.Kluijfhout-van Sluijs Neven en nichten Op de dag van de opstanding, Eerste Paasdag, overleed te Zeist onze oud-predikant ds. J.P. van Roon in de hoge leeftijd van ruim 92 jaar Ds. Van Roon was in de periode 1950-1957 predikant van onze gemeente. In deze ingrijpende jaren van wederop bouw en watersnood heeft hij op bewogen en pastorale wijze leiding gegeven. Hij heeft daarin veel betekend. Wij gedenken hem met respect en dankbaarheid. Namens de kerkenraad van dé Hervormde Gemeente Zierikzee (gewone wijkgemeente), A. Roks, voorzitter A.S. Flikweert, le scriba Zierikzee, 31 maart 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38