38 Ifamilieberichten (Tlensentjnq.nl Maatje Brasser - Koole Onze piratenoma Alberdina Johanna van Laar-Veldhuis WIJNANDA HARINCK - VISSER Dies Jacobs Dies Jacobs ~Dingenus~ woensdag 3 april 2013 WÈÈ0 OyarJads/j Heer, Ik weet niet wat morgen zijn zal. Evenmin weet ik wat er na dit leven komt. Zij die Uw liefde kennen vertrouwen blindelings op Uw bedoelingen. Geef mij nu dit vertrouwen, Heer. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, melden wij u dat op 94-jarige leeftijd van ons is heengegaan onze broer, schoonbroer en oom de heer Albertus Gerardus Burm Dit melden u: Melsele: Emiel en Gerarda Burm-Stoel Nieuw-Namen: Constant en Maria t Burm-Verdurmen Oude-Tonge: Joseph t en Greet Burm-Smeets Oostburg: Angela en Rob t Vercauteren-Burm Hulst: Renét en José Burm-Vermeirssen Nieuw-Namen: Emerie en Elza t Burm-van der Heyden Nieuw-Namen: Maria Burm zijn broers, zus, schoonzusters, neven en nichten. De families Burm en de Deckere. Nieuw-Namen, 31 maart 2013 Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Bert tijdens de plechtige uitvaartdienst, die zal op gedragen worden in de parochiekerk van de H. Joseph te Nieuw-Namen op zaterdag 6 april 2013 om 10.30 uur, waarna crematie. De asurne zal later, in besloten kring, begraven worden op het r.k. kerkhof te Nieuw-Namen Gelegenheid tot groeten achter in de kerk vanaf 10.10 uur. Bert ligt opgebaard in het rouwcentrum Waem, gelegen aan de Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Familieleden, vrienden en kennissen die wensen een laatste groet te brengen, zullen door ons ontvangen worden op donderdag 4 april van 19 tot 19.30 uur. Corr. adres: Hulsterloostraat 86,4568 AG Nieuw-Namen. Onze dank en waardering gaan uit naar zijn huisarts Dr. Roks en de thuiszorg voor hun toegewijde zorgen en steun. Blijf met ons aan hem denken. En als ik dood ben, treur dan niet ik ben niet echt dood, moet je weten. Het is mijn lichaam dat ik achterliet. Dood ben ik pas, als jij mij bent vergeten. Bram Vermeulen Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Willy de Cock echtgenoot van Maria Sidonie Marcella de Cock-de Bruijne Hij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Ria de Cock-de Bruijne Petra en Marc Janssen-de Cock Nina Kim Linda en Björn Maas-de Cock Estelle St. Jansteen, 31 maart 2013 Beatrixstraat 17,4567 CG Clinge U kunt afscheid nemen van Willy in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 5 april van 18.30 tot 19.00 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 6 april om 10.30 uur in de parochiekerk H. Henricus, 's-Gravenstraat te Clinge. De crematie zal in stilte plaats vinden. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. De Heer is mijn herder mij zal niets ontbreken. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder en oma geboren 17 oktober 1914 overleden 31 maart 2013 Vlissingen: M.A. Reijnierse - Brasser L. Reijnierse Koudekerke: A.M. Brasser In Memoriam B.J. Brasser M.J. Brasser - Pattenier Middelburg: M. Doeleman - Brasser G.W.M. Doeleman Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres Weyevlietweg 37 4386 EE Vlissingen De rouwdienst wordt gehouden vrijdag 5 april om 10.30 uur in kerkcentrum "De Morgenster", Adriaen Lauwereysz- straat 6 in Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 10.00 tot 10.20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van haar te nemen. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Klimop", Kerkstraat te Koudekerke. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden werd van ons weggenomen onze geliefde schoon zus en tante Maatje Brasser-Koole in de leeftijd van 98 jaar. L. Brasser-Brasser L. Brasser K. Kleinepier Hollebrandse-Brasser P. de Lange-Brasser Neven en nichten Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Korinthe 13:13 Heden nam de Heere, na een kortstondig ziekbed, uit ons midden onze lieve moeder, oma en vriendin eerder weduwe van Jan Vrij weduwe van Theodorus van Laar in de leeftijd van 80 jaar. Wim v.d. Berg Joke Vrij Hans en Jannette Vrij Arjen en Sabrina Sharon Wij willen iedereen bedanken die onze moeder, oma en vriendin hebben verzorgd en bijgestaan in de laatste fase van haar leven. 31 maart 2013 Correspondentieadres Falckstraat 36 4384 AA Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 5 april om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.20 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Ans hield van bloemen. Warme glimlach, Zorgende hand, Groot hart, Kunstzinnige vrouw, is overleden Den Helder Bentveld 19-5-1917 31-3-2013 Zij was mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma. Dankbaar zijn wij dat ze zolang bij ons was Bentveld Cor Harinck Huib en Annemieke Nanda en Leo John en Prisca Caspian Els en Jan Greet en Stan Arie Kikkie Wijco en Ana jenna Janine Wij nemen afscheid van haar op zaterdag 6 april. Om 15.00 uur komen we samen in de Aula van begraafplaats Westerveld, in Driehuis. Duin- en Kruidbergerweg 2-6, 1985 HG. Na het afscheid brengen wij haar naar haar graf op Westerveld. Tot slot is er koffie in de ontvangstkamer van Westerveld. Correspondentieadres: Saxenrodeweg 38, 2116 VB Bentveld Wij zijn geschokt door het overlijden van ons erelid Dies is ruim 40 jaar als 1e tenor lid van het koor geweest. Wij herinneren hem als een zeer trouw zanger en bestuurslid die zich volledig inzette voor het koor. Dies was altijd positief; een waardig ambassadeur van het koor. Wij zullen Dies missen en wensen zijn familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Bestuur en leden van het Zeeuws Mannenkoor Goes, 2 april 2013 Je lach, je grapjes, je knipoog, wat zullen we die missen. Onze lieve vader en opa heeft ons helaas moeten verlaten, zijn kaarsje ging langzaam uit, hij was er altijd voor ons echtgenoot van Maria Johanna Jacobs - de Jonge 12-5-2012 20 augustus 1929 - Goes - 1 april 2013 Goes: Johan en Nicole Jacobs - Kruijsse Mare Terneuzen: Cora en Ad Verschuure - Jacobs Anniek Maikel Correspondentieadres: Bachlaan 7,4462 JM Goes Onze dank gaat uit naar het personeel van "Het Gasthuis" te Goes voor de liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid tot afscheidnemen op donderdag 4 april van 19.00-19.30 uur in het uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 5 april om 10.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er vanaf 12.00 uur gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum Peter Butler te Kapelle. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38