H1ens9nlinq.nl familieberichten I 31 ADRIAAN PIETER CORNET Hellmut Stahl Tanneke Verschelling - Dirkx Josephus Norbertus Valckx Lieve Opa Jan Meertens Ari van Drongelen Lieve Opa, dinsdag 2 april 2013 Zijn opdracht is volbracht 1 november 1920 T 29 maart 2013 Het is goed. Hij is niet meer in ons midden. Wat wij in hem gaan missen, is mijn liefste schat en echtgenoot, een fantastische en liefdevolle vader, een lieve, humoristische en vertellende opa en overgrootvader Zijn vrouw Zijn kinderen Zijn kleinkinderen Zijn achterkleindochter Helen Marianne en Paul Thecla en Gilles Irene en Willem Jan Romano en Nadieh Rolf en Froukje Paula Marlies Judith Lorijn Correspondent eadres Monnikendijk 7 4474 NB Kattendijke De dankdienst voor het leven van Ad, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 4 april om 13.45 uur in de Oosterkerk, ingang J.D. van Mellestraat te Goes, waarna aansluitend om ongeveer 15.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen en de familie te condoleren van 12.45 tot 13.40 uur in één van de zalen van de kerk. Geen toespraken Geen bloemen Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zenden, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zo onwerkelijk, maar waar. Na een goed leven hebben wij afscheid genomen van mijn man, onze vader en opa in de leeftijd van 76 jaar. Annelie Jorg en Hanneke Marijn Melissa en Danny Keven en Jana Jens en Francis Irona en Lewis Alisha Kirsten 4542 BH Hoek, 28 maart 2013 Tramstraat 11 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 4 april om 13.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na afloop is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. - geen bloemen - Bedroefd, maar zeer dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma echtgenote van Wim Verschelling Middelhamis, 22 maart 1925 Breskens, 29 maart 2013 W.J. Verschelling Leonoor in herinnering en Tonny Monique en Tonnie MarjonenPaul Thijs, Roos Marcel en Elsbeth Ronan Michiel Annemarie Correpondentieadres: Zandertje 14 4511 RH Breskens Onze dank gaat uit naar het team van Buurtzorg West Zeeuws- Vlaanderen voor hun liefdevolle zorg en aandacht. De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op woensdag 3 april om 15.00 uur in het crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Brugge. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Je bent niet meer, daar waar jij was, maar overal waar wij zijn. Bedroefd maar opgelucht dat verder lijden hem bespaard is gebleven, is toch nog onverwacht overleden onze vader, opa en groot-opa sinds 4 januari 2009 weduwnaar van Germaine van den Bergen *Ossenisse, 19-2-1925 Terneuzen, 30-3-2013 Terneuzen :Tonny en Mia Tommy en Bianca - Demi, Jasmijn, Linde Bas en Kathelijne - Thijs, Job Auckland (N.Z.) :Jonny en Dawn Nathalie - Elze Sonja correspondentieadres: Churchilllaan 364 4532 MC Terneuzen Donderdag 4 april is er vanaf 10.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 11.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het uitvaartcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'De Blide' voor alle zorg. Indien u geen rouwbrief hebt ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nooit meer een gesprek. Nooit meer het 8 uur nieuws. Nooit meer een lekkere sigaar. Maar altijd in onze gedachten. We zullen je missen Tommy en Bianca Demi, Jasmijn, Linde Na een leven in eenvoud is toch nog onverwacht overleden mijn zwager en onze oom Hoek 6 september 1927 Terneuzen 130 maart 2013 HoekC. Meertens-Koster Hoek Gerard en Franny van Driel-Dieleman kinderen en kleinkinderen Terneuzen Nelly van Driel en Willy Willemsen Correspondentieadressen: Langeweg 8,4542 RT Hoek Blueslaan 4, 4533 AG Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 4 april om 14.00 uur in verzorgingshuis 'Vremdieke, Irisstraat 30 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molendreef. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in 'Vremdieke. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van 'Vremdieke' voor de goede verzorging. Ondanks haar intense wil om samen met ons te leven en voor ons te zorgen, is heden van ons heengegaan Elisabeth Amelia Christina van der Klooster weduwe van Pieter van Fraeijenhove Terneuzen, 27-12-1924 t Terneuzen, 28-3-2013 De laatste maanden van haar leven waren moeilijk. Zij heeft haar lijden moedig gedragen. Wij zullen aan haar denken met liefde, respect en eerbied. Fam. van Fraeijenhove Fam. van Trappen-van der Klooster Een speciaal woord van dank aan het personeel van Verpleeghuis "Ter Schorre", voor de goede zorgen. Na uitdrukkelijke wens van de overledene, heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Donderdag bereikte ons het bericht van het overlijden van onze collega Ari was jarenlang een van de bepalende gezichten van Dow Pipeline Beheer. Hij was na zijn recente pensionering nog steeds regelmatig betrokken bij onze afdeling. Wij verliezen in hem een enthousiaste, betrokken en kundige collega. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens alle medewerkers Dow SLHC Terneuzen, 28 maart 2013 Jij was een man apart, maar jij blijft voor altijd in ons hart. Aufwienerschnitzel Marijn Irona Melissa Alisha

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 85