het moment dat het moet Gemengde gevoelens bij Mark Goeman SPORT 11 KARAKTERISTIEK amateur B 1 4MK "j VI/ VI/ X x x X X X X («15 DINSDAG 2 APRIL 2013 meestrijden an (4), die de bal op zijn hand ziet belanden. Jorrit D'Haeseleer benut de toegekende strafschop, foto Martin Hulsman VI Images duel won en de bal op de hand van Frank Karreman zag vallen. Strafschop, oordeelde scheidsrech ter Gils meteen. D'Haeseleer nam zijn verantwoordelijkheid en schoot vanaf elf meter zijn elfde van het seizoen binnen: 1-1. Hoek heeft nu nog vijf duels om de nacompetitie te bereiken: te gen XerxesDZB, Stedoco, ASWH, Nieuw Lekkerland en Kloetinge. Dankzij de overwinning op Baro nie is een plek in de landelijke be ker al binnen. En de districtsbe ker kan dus ook nog steeds ge wonnen worden. In de halve fina- de. Xerxes hanteerde een moor dend tempo en begreep dat op het slechte veld de lange bal ge hanteerd moest worden. Met vele positiewisselingen en opstomen- de mensen vanuit de middenlinie probeerden de gasten Kloetinge te verrassen. De thuisclub had het in de ope ningsfase best lastig, maar bleef overeind, mede door een sterk op treden van twee jonkies: verdedi ger Sjors Lankhaar en middenvel der Aart Veldhof. Beiden zijn nog maar negentien jaar, maar lieten zaterdag een volwassen indruk achter. Toen Xerxes was uitgeraasd, klop- Kloetinge-XerxesDZB 1-1 (0-1). 14. Serghino van Axel Dongen 0-1, 58. Bart Deprez 1-1. Scheids rechter: R.C.L. van der Wielen (Veenendaal). Gele kaart: Björn Quartel (Kloetinge), Kevin Patijn en Lesley van Waas (beiden Xer xesDZB). Aantal toeschouwers: 400. Bijzonderheden: Diederik Hiensch werd na afloop van de wedstrijd door het bestuur gehul digd. Hij was vorige week in de uit wedstrijd voor de 250e keer coach van Kloetinge in de hoofdklasse. Kloetinge: Lorenzo van Trijp; Björn Quartel, Michel Maaskant, Sjors Lankhaar, Timo Jansen; Mats Wil- lemse, Aart Veldhof, Daan Esser, Bart Deprez, Tom Blomaard en Rogier Veenstra (60. Rick Mulder). MIDDELBURG - Mark Goeman hield gemengde gevoelens over aan de 'paastoto' van de PZC. De totaalsco re van de voetballer van Yerseke was pover. Hij had slechts drie van de elf voorspellingen goed. Een van de juiste voorspellingen betrof wel de wedstrijd waar Goeman zelf bij betrokken was. In de aanloop naar de wedstrijd van zaterdag was Goeman ervan overtuigd dat 'zijn' Yerseke in ei gen huis van Seolto zou winnen. Dat gebeurde. De Bevelandse ploeg versloeg Seolto met 3-1 en greep drie belangrijke punten in de strijd om lijfsbehoud in de der de klasse B. Ook bij de duels van Heerjans- dam-GPC en Vlissingen-BW had Goeman het bij het rechte eind. In beide gevallen won de thuisclub en dat kwam overeen met het 'eentje' op het totoformu lier van de Bevelander. Maar daar bleef het dan ook bij. In de overi ge acht gevallen zat de speler er naast met zijn voorspellingen. Goeman had vertrouwen in de Zeeuwse hoofdklassers, maar Goes, Kloetinge en Hoek kwa men niet tot winst. Met zijn drie goede voorspellingen belandt Goe man op een plek in de laagste re gionen van de PZC toto. De rang lijst wordt nog altijd aangevoerd door Corné Langendoen en Alex Andeweg. Beiden kwamen tot acht goede voorspellingen. RWH - Hoek IQ Kloetinge - XerxesDZB Terneuzense Boys - Oranje Witjj Heerjansdam-GPCVIissingen (x) VCK-Arnemuiden I© MZC'11 - Krabbendijke Yerseke - Seolto 0 Baronie - GOES Vlissingen - BW Jong Ambon - HW'24 Hulsterloo - IJzendijke O goede voorspelling O foute voorspelling aantal goed x juiste uitslag Klassement Alex Andeweg (SKNWK) 8 Corné Langendoen (AZW) 8 Hilbert Brinkman (Smerdiek) 7 Reinbert Broos (Koewacht) 7 Marcel Rooze (Lewedorpse Boys) 7 Marco Klippel (Stavenisse) 6 Ned de Looze (Breskens) 6 Thijs Roovers (Arnemuiden) 6 Alexander Bom (MZVC) 5 Olaf Willemse (Bruse Boys) 4 Meivin van Ast (Brouwershaven) 4 Willem Bierens (Volharding) 4 Jorn Elenbaas (SPS) 4 Jimmy Fens (Kruiningen) 4 Sander Ouwerkerk (Zeelandia M'burg) 4 Mark Goeman Yerseke3 Mare Raas (Luctor'88) 2 le wacht een uitduel met ASWH of Halsteren. „We gaan dus nog interessante weken tegemoet", zei Verhoene. „We hebben een sterke bank en die hebben we ook no dig. Ie ziet dat iedereen graag wil. De ploeg straalt echt iets uit. Dat moeten we vast zien te houden." te Kloetinge op de deur. Met een ongekende spirit werd Xerxes te genstand geboden en kwamen er kansen via Tom Blomaard en Daan Esser. De verdiende gelijkmaker viel in de 58e minuut. Na goed doorzet ten van Mats Willemse kwam de bal bij Deprez, die uithaalde en de bal al stuiterend langs de keeper zag gaan: 1-1. Aan die treffer ging echter wel een cruciale redding van doelman Van Trijp vooraf. Luttele secon den voor de gelijkmaker had hij zich bij een uitval van Xerxes heldhaftig voor de bal geworpen. Hij keerde de inzet van Van Axel Dongen, waarna Kloetinge de aan val kon overnemen, met alle pret tige gevolgen vandien. „Daarom sta ik nu best met een lekker ge voel hier", zei Van Trijp een uur na de wedstrijd. Nee, ik kan niet zeggen dat ik zin heb om weer terug naar München te gaan. Dat ik er tegen op zie, is misschien wat overdreven, maar ik had het niet erg gevonden om nog twee of drie inter lands met het Nederlands elftal te spelen." Bayern München- en Oranje-aanvaller Arjen Robben in Spits. „Dan ben ik snel weg, ja. Waarom zou ik hier blij ven wachten tot de boel weer in elkaar stort? Dan speelt Heracles binnen vier a vijf jaar in de eerste divisie." Heracles-trainer Peter Bosz tegenover RTV Oost. Hij stopt bij de club uit Almelo wan neer het de komende tijd geen nieuw sta dion krijgt. „Ik miste bij de Italianen de passie de toewijding. Kijk niet iedereen heeft evenveel talent. Maar ik wil als coach wel het enthousiasme ervan af zien stralen." Gianni Romme, voormalig bondscoach van de Italiaanse schaatsploeg, in NRC Handels blad. „Het blijft inderdaad wel erg stil. Of ik dat erg vind? Ik weet hoe een topsporter leeft, als hij fit is, is hij vrij. Ze denken pas aan mij als ze geblesseerd zijn." Hersteltrainer Dick van Toorn in het Alge meen Dagblad. Hij revalideert momenteel van een herseninfarct. „Vanaf het moment dat je de bus uitstapt, moet je als ploeg alert zijn. Anders rijd je de hele dag ach ter de feiten aan in de vijfde waaier." Argos-coach Rudi Kemna in het Algemeen Dagblad. „Van der Gijp hoorde ik op televisie zeggen dat Boëtius nog te jong is. Hoe dom kun je zijn? Je bent nooit te jong en het WK is nog bijna ander halfjaar van ons verwijderd." Willem van Hanegem doceert in zijn weke lijkse column in het Algemeen Dagblad.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 75