Dosko kraakt Vlissingen Brouw krijgt te weinig SPORT 7 Renesse heeft te weinig spelers voor wedstrijd Dubbel verlies GPC Vlissingen in eerste klasse DINSDAG 2 APRIL 2013 Duiveland-speler Wesley Goud haalt uit voordat een Serooskerke-speler de bal blokkeert, foto Dirk-Jan Gjeltema maar dat is wel de koploper en tig minuten stonden we te sla- pakten we ons en op basis van de Serooskerke is een directe concur- pen, en mochten we van geluk tweede helft, waarin we de betere rent. Het was dan ook balen dat spreken dat we niet op een 2-0- of ploeg \yaren en een paar goede we zo slap aan de wedstrijd be- 3-0-achterstand werden gezet, zo- kansen kregen, vind ik de zege gonnen. Het eerste kwartier, twin- als tegen Klundert. Gelukkig her- wel verdiend. Met deze drie pun ten erbij slaan we tegelijkertijd een gaatje richting de onderste plaatsen en hopelijk kunnen we dit komend weekend tegen SSV'65 een vervolg geven." VLISSINGEN - VC Vlissingen heeft voor het eerst in het kalenderjaar 2013 weer eens gewonnen in de eerste klasse C. Zaterdag kwam de formatie van Karl Vergouwen vier keer tot scoren in de thuis wedstrijd tegen BW Den Bosch. Maandag verloor de ploeg de uit wedstrijd van nummer twee Dos ko. Sinan Coban was zaterdag op schot voor zijn ploeg, maar zijn kwaliteiten kwamen twee dagen later minder uit de verf. Coban heeft bij VC Vlissingen als aanvalsleider een duidelijke taak omschrijving. De Terneuzenaar wordt door de verdediging inge speeld, houdt de bal vast en laat de middenvelders aansluiten. Wanneer hij de bal naar zijn me despelers terug heeft gekaatst, kiest hij zelf positie in het zestien metergebied. In de wedstrijd tegen BW werk te deze manier van spelen uitste kend. De spits kwam twee keer tot scoren tegen de ploeg uit Den Bosch. Maandag ging deze speel wijze niet op. „We hadden een off-day", zei Coban na afloop. „Dosko zette onze ploeg goed on der druk en daardoor kon de ver dediging mij niet goed bereiken. De eerste helft ging het nog aar dig, maar de tweede helft werd ons spel minder. Toen we met tien man kwamen te staan (Ferry Alfons kreeg een rode kaart), kwa men we helemaal niet meer in ons spel." Dosko-Vlissingen 3-0 (0-0). 61. Mar vin Bedaf 1 -0, 63. Mesut Kartal 2-0, 67. Mesut Kartal 3-0. Scheidsrechter: Rogier Schomaker (Maasdijk). Gele kaarten: Thomas Ragut, Jonathan Con- stancia, Said Bouzambou (VC Vlissin gen). Rode kaart: 62. Ferry Alfons (VC Vlissingen). Aantal toeschouwers: 110. Vlissingen-BW 4-1 (0-0). 64. Arjan Human 1-0, 66. Sinan Coban 2-0, 73. Mohammed Majaite 2-1, 75. Sinan Co ban 3-1, 89. Said Bouzambou 4-1. Scheidsrechter: Henk van Bekkum. Ge le kaarten: Jonathan Constancia en Benjamin Verwest (Vlissingen), Ma- rouane Bouchti en Sjeffie van Esch (BW). Aantal toeschouwers: 60. door Klaas Verspoor MIDDELBURG - In de vierde klasse B hield SKNWK zes punten over aan de inhaalwedstrijden tegen Allian ce (7-0-zege) en Brouwershaven (1-0-zege). In de eilandelijke derby hadden de bezoekers uit Brouwers haven wel meer verdiend dan de uiteindelijke 1-0-nederlaag. Op de ranglijst heeft SKNWK nu nog twee punten achterstand op koploper Halsteren, dat nog wel een duel minder heeft gespeeld. Zaterdag treffen de teams elkaar in Nieuwerkerk. Brouwershaven staat na zestien duels als twaalfde op de ranglijst met zes punten. Met Chrislandia gaat de ploeg van Clement van Splunder uitvechten via laatste en voorlaatste wordt. Alliance-SKNWK 0-7: In de 27e minuut viel scheidsrechter Vers- traeten geblesseerd uit. Het duel lag vervolgens een halfuur stil voordat er een vervanger gevon den werd. In de 37e minuut open de Wilco de Valk pas de score. Na een korte pauze van een paar mi nuten, waarin beide ploegen van wege de eerdere verplichte onder breking op het veld bleven, zette De Valk SKNWK op 0-2. Via Mar- tijn Backx liepen de Nieuwerker- kers uit naar 0-3. In de laatste tien minuten scoorde SKNWK nog vier keer. Via Backx, vervolgens twee goals van Remco van den Berge en een treffer van Carlo van der Maas kreeg de voorsprong een ruim aanzien. „Maar eigenlijk kwamen wij niet aan voetballen toe. We maakten te veel verkeer de keuzes", aldus SKNWK-trai- ner Thomas de Ridder. Maandag. SKNWK-Brouwersha- ven 1-0: „De punten zijn het be langrijkst", reageerde Thomas de Ridder op de zege tegen hekken sluiter Brouwershaven. De trainer van SKNWK ontbrak zelf wegens werkzaamheden en liet de coaching over aan speler Martijn Neele. Brouwershaven was sinds lange tijd weer eens compleet en speelde een van haar betere wed strijden. SKNWK werkte zelf een mager duel af en imponeerde nau welijks. De ploeg leed veel onno dig balverlies en creëerde nauwe lijks mogelijkheden. Het enige doelpunt van de tegenvallende derby viel uit een vrije trap. Carlo van der Maas schoot met links de bal langs de slecht opgestelde muur achter doelman Meivin van Ast in het doel. In de tweede helft kreeg Brouwershaven via Patrick Berrevoets (twee keer) en Jurrian de Ruiter kansen, maar de ver diende gelijkmaker bleef uit. Aan de andere kant pareerde doelman Van Ast nog een inzet van SKNWK-speler Sander Uijl. MIDDELBURG - Renesse kwam maandag niet in actie in de vijfde klasse B van het zondagvoetbal. De ploeg kon onvoldoende spe lers op de been brengen in het duel met Hansweertse Boys. Volharding-WW'67 0-2 (0-1). Brian Jaspers 0-1, Simon van Velthoven 0-2. Hansweertse Boys-Robur 3-2, res tant van 19 minuten. Robur-NSV 1-3 (1-0). Dennis Cats- man 1-0, Marinus Knoops 1-1, Dennis Mol 1-2, Marinus Knoops 1-3. Vivoo-Volharding 6-2 (3-0). Michael Jeurissen 1 -0, Dave de Crom 2-0, Bo no Harren 3-0, Michael Jeurissen 4-0, Sander Oerlemans 5-0, Robin Stroeks 5-1, Jeroen Boer 5-2, Dennis Gillesse 6-2. Vosmeer-Odio 1-5 (1-1). Jeffrey Kruf 1-0, Mitchell Elenbaas 1-1 en 1-2, Al- bert van der Kooij 1 -3, Koen Mechiel- sen 1-4, Mark Mosch 1-5 (eigen doel punt). MIDDELBURG - GPC Vlissingen raakt in de eerste klasse C van het zaterdagvoetbal steeds dieper in de problemen. De Walcherse club had gehoopt dit weekeinde pun ten te pakken, maar greep overal naast. Zaterdag was titelkandidaat LRC met 1-0 te sterk en maandag ging de uitwedstrijd tegen Heer- jansdam verloren: 3-1. GPC staat met nog vijf wedstrij den voor de boeg op de twaalfde plaats. Het is een plek die recht geeft op nacompetitie. Het ver schil met de degradatieplaatsen dertien en veertien is echter klein. Altena staat op één punt van GPC, het verschil met Terneu- zense Boys is zes punten. Terneuzense Boys geeft het nog niet op. De ploeg speelde zaterdag met 1-1 gelijk tegen Oranje Wit. Marco Faassen zorgde na rust voor de gelijkmaker.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 59