Magere oogst Serooskerke en Oostkapelle 1L_ SPORT 7 Walcheren neemt de kop over van Veere We moeten oppassen dat er geen andere DINSDAG 2 APRIL 2013 -i Goes-verdediger Rick de Punder (rechts) beschermt de bal in het verloren duel met EHC. foto Willem Mieras „De wereld ziet er na dit weekein de niet anders uit", vond De Nooijer na de dubbele nederlaag. „We hebben het nog allemaal in eigen hand. We moeten oppassen dat er geen andere krachtvelden gaan spelen. We hebben nu een aantal keren verloren, maar moe ten niet naar elkaar gaan wijzen. Daarmee helpen we elkaar niet. Ie dereen weet wat hij moet doen en dat moet hij gewoon doen. We zijn nu teleurgesteld, maar daarin moeten we niet blijven hangen." Dat was makkelijker geweest als bijvoorbeeld Robin de Pagter maandagmiddag twee minuten voor het einde bij een 2-1-achter- stand de bal wél goed had geraakt vlak voor het EHC-doel. Maar ja, dat was kwaliteitspech. door Robin Hamelink MIDDELBURG - In de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal blijft het stuivertje wisselen tussen Walche ren en Veere. Doordat Veere met 3-3 gelijkspeelde bij Lewedorpse Boys en Walcheren met 4-0 won bij Wolfaartsdijk en een punt pakte tegen Lebo, staat Walcheren met een punt meer aan kop. Zaterdag. Wolfaartsdijk-Walche ren 0-4: Walcheren was voor rust heer en meester. Tim Smulders opende de score en Darryl Hollan der schoot de 0-2 op het scorebord. Vanaf de strafschopstip bepaalde Mark van der Eijk de ruststand op 0-3. Nadat Steve Schalkwijk de 0-4 in het net schot was de wedstrijd beslist. Lewedorpse Boys-Veere 3-3: Al vroeg omspeelde Olde Raas de keeper en zette Lewedorpse Boys op voorsprong. Uit een penalty trok Ruben de Looff de stand weer ge lijk. Na een goede actie van Mathijs van 't Westeinde stond de thuis ploeg met 2-1 voor. Robin de Rijke schoot een vrije trap hard binnen: 2-2. Na de thee was Veere veel ster ker en stond De Rijke op de goede plek om Veere op voorsprong te schieten. De thuisploeg liet het daar niet bij zitten en Marcel Rooze schoot de 3-3 in de verre hoek. Lewedorpse Boys-Walcheren 2-2: Walcheren kwam op voorsprong na dat Tim Smulders een steekpass om zette in een doelpunt. Bart Rent meester maakte uit een mooie vrije trap de gelijkmaker. Op slag van rust schoot Mark van der Eijk van Walcheren een strafschop huizen hoog over. In de tweede helft was Walcheren weer de betere ploeg en gleed Jordi van Antwerpen de bal ongelukkig in eigen doel. Het was wachten op de 1-3 en Walcheren mikte nog op de lat. Aan de andere kant werkte Olde Raas de bal vanaf een meter in het doel. Hierna volg den nog kansen over en weer. Vlissingen-Wolfaartsdijk 1-1: Bei de ploegen kregen grote mogelijkhe den. In de tweede helft kwam Wolf aartsdijk op voorsprong door een treffer van Tom Kloet. Twee minu ten later was de stand weer in even wicht. Aziz El Hasschi schoot de ge lijkmaker binnen. door Klaas Verspoor MIDDELBURG - In de tweede klasse E van het zaterdagvoetbal wordt het onderin met de week spannen der. Heinkenszand is als eerste ge degradeerd, maar Oostkapelle, Serooskerke, Arnemuiden en VCK strijden voorlopig met WC'68 om de veilige negende plaats op de ranglijst. Arnemuiden pakte tijdens het paasweekend drie belangrijke punten, terwijl Serooskerke door het verlies bij Duiveland de kansen op de tweede periode verspeelde. Klundert eiste op paasmaandag, zonder zelf te spelen, de periode voor zich op. Zaterdag. Dauwendaele - Seroos kerke 1-1: Na een halfuur zette Peter van Gorsel Dauwendaele op voorsprong. Daarvoor en daarna verzuimde Dauwendaele om het karwei in eigen voordeel te beslis sen. Na rust trok Serooskerke de stand gelijk toen Maikel Simonse uit een indraaiende vrije trap wist te scoren. Bruse Boys - Oostkapelle 3-0: Ru- do van den Berge bracht met een dieptepass Thomas Groeneveld in stelling en met een diagonaal schot zorgde hij voor de 1-0. Oost kapelle kreeg voor rust ook een tweetal mogelijkheden, maar die leverden geen treffer op. In de tweede helft ontving Groeneveld de bal van Marco Ketting en so leerde'de aanvaller zich naar de tweede Bruse goal. Daarna liep Rudo van den Berge in korte tijd tegen twee gele kaarten op. Via Gerard Vogel kwam het Bruse tiental toch nog op 3-0. VCK - Arnemuiden 0-0: Een te rechte eindstand. Voor rust was VCK iets sterker, maar in de twee de helft was Arnemuiden op wils kracht de iets betere partij. Ri chard Dek kreeg namens VCK een aardige mogelijkheid, terwijl de bezoekers ook een aantal sco ringskansen onbenut lieten. Heinkenszand - Zaamslag 1-7 (1-3). Juriën Dam 0-1, Rens Baas 1-1, Pepijn Rademakers 1 -2, Peter Doens 1 -3, Peter Dieleman 1-4, Mark de Haas 1 -5, Jordy Bakker 1 -6, Mario de Fouw 1-7. WC'68 - SSV'65 1-0 (1-0). Piet de Graaff 1-0. Klundert - Duiveland 4-0 (2-0). 14. Edgar van de Giessen 1-0, 20. Christi an Fuanani 2-0, 81. Poger Mukoko 3-0, 89. Poger Mukoko 4-0. Maandag. Zaamslag - VCK 0-0: Zaamslag liep zich stuk op het ver dedigend ingestelde VCK, dat voor de vierde keer dit seizoen doelpuntloos gelijkspeelde. Voor rust, met het windvoordeel, kreeg Zaamslag een aantal kansen. Na de pauze liet VCK de kans liggen om de score te openen. Oostkapelle - Dauwendaele 0-2: Na een halfuur mocht Maarten van Vooren door de verdediging van Oostkapelle soleren en had Mart de Kroo de bal maar voor het intikken: 0-1. Tien minuten la ter vloerde Rick Pattenier Peter van Gorsel en dat leverde Dau wendaele een strafschop op. Van af de stip scoorde De Kroo zijn tweede goal. Na rust ontbrak het Oostkapelle aan de kwaliteit om terug in de wedstrijd te komen. Heinkenszand - Arnemuiden 0-2: Heinkenszand begon goed aan de wedstrijd en kreeg in de eerste twintig minuten een paar kansen. Via Leon van Belzen was Arnemuiden ook een keer gevaar lijk. In de 23e minuut leverde een actie van Rens Baas de thuisploeg een strafschop op. Martijn Simon se verzuimde echter om de 1-0 binnen te schieten. De teleurstel ling aan Heinkenszand-zijde werd in de 43e minuut alleen maar groter toen Thijs Roovers de 0-1 liet aantekenen. Direct na rust was het prijsschieten voor Arne muiden. Doelman Stefan van Be- veren hield acht minuten lang stand, maar moest daarna zijn meerdere erkennen op een inzet van opnieuw Roovers. Duiveland - Serooskerke 2-1: Serooskerke nam brutaal het ini tiatief en kwam halverwege de eerste helft terecht aan de leiding via jasper Wilderom. Vanuit het niets kwamen de Oosterlanders echter al vrij snel weer langszij door Ronald Zwager. Na rust kregen zowel Duiveland als Serooskerke een paar kleine kansen op de overwinning. Het duel leek zodoende zonder win naar te gaan eindigen. Totdat Julius Bliek in blessuretijd de bal ontving en zijn inzet tegen de tou wen rolde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39