30 Ifamilieberichten fHensenlinq.nl Sara Maria Broersma - Groenewegen Sara Maria Broersma - Groenewegen Ella van Stel Roeland Pieter Steur Jacomina de Nooijer - Dingemanse J Rinus de Regt dinsdag 2 april 2013 Op 29 maart 2013 is in de leeftijd van 91 jaar onverwacht mijn lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder, zus en schoonzus in alle rust van ons heengegaan weduwe van Jan Broersma sinds 1967 Sam Broersma Ellen Vriens Ulla Klement Bart en Francisca Broersma Felipe Sammy Cauan Ruben familie Groenewegen familie Broersma Ik wil de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum 'Sint Willibrord'Middelburg, bedanken voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Timmermansstraat 30 4374 AS Zoutelande De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 4 april om 13.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er mogelijkheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mocht u geen rouwbrief ontvangen hebben, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Toch nog onverwacht is overleden onze lieve zuster en tante Mooi zijn de herinneringen die blijven. familie Groenewegen "Een mens weet wel wat hij is, maar niet wat hij wordt. Ella Intens verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve mama, oma en overgrootoma gehuwd geweest met Liza Huissen f Kapelle, 14 maart 1943 Goes, 31 maart 2013 Wilhelminadorp: Ellen Minnaar - Huissen Rob Minnaar Cheyenne O en Thomas Djoy Goes: Karin Huissen Jamil la, Djayla Sharon Correspondentieadres: Oosthavendijk 93, 4475 AB WILHELMINADORP Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 3 april tussen 19.00 en 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op vrijdag 5 april om 15.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematori um. - Mama hield van zacht roze en witte bloemen - Indien u geen rouwkaart ontvangen heeft, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Helder van geest en dankbaar is op Goede Vrijdag van ons heengegaan in de leeftijd van 89 jaar onze lieve vader, grootvader en overgrootvader weduwnaar van Johanna Wilhelmina Kramer. Renesse, 28 juli 1923 - Middelburg, 29 maart 2013 Connie Karei Klaas en Ine Farilde en Sacha Roeland en Lèa Wies en Sylvain, Tristan Onze vader is nu thuis op "De Dreef". Op vrijdag 5 april om 13.30 uur is er een afscheidsdienst in de dorpskerk van Renesse, waar u van harte welkom bent. Daarna zullen wij hem begraven naast de vrouw van zijn leven, op het kerkhof aan de Oude Moolweg. Vanaf 13.00 uur is er gelegenheid om ons te condoleren voorafgaand aan de dienst in de kerk in de hoofdingang. Na de begrafenis is het Ecocafé op de Dreef open, waar u van harte welkom bent om met ons herinneringen op te halen en een stukje geschiedenis af te sluiten. Roeland heeft genoeg aan de lentebloemen onder zijn geliefde kastanjeboom en hij heeft ons gevraagd om u te verzoeken daar geen gekweekte bloemen aan toe te voegen. Indien u geen rouwbrief ontvangen heeft kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. "De Dreef", Wilhelminaweg 4, 4325 BE Renesse Helpen was je leven, voor een ieder stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven, dank voor hetgeen wij betekenden 'voor elkaar'. Verdrietig om haar heengaan, maar met dankbare herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzus, tante en oudtante Adriana Verheijke - tante Jaantje - Borssele, 8 juli 1915 - t Oost-Souburg, 29 maart 2013 Borssele: J. Verheijke f T. M. Verheijke-Koole f Borssele: J. Verheijke t P. J. Verheijke-Schijf Borssele: J. Verheijke t Heinkenszand: I. Verheijke t T. Cappon Borssele: W. Goedheer-Verheijke t C. Goedheer t Neven en nichten Achterneven en achternichten Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van het 'Ambachtsveld' in Oost-Souburg voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: J.P. Koole (Executeur) Noordstraat 7 4454 AP Borssele De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 4 april om 13.30 uur in Dorpshuis 'Vijverzicht', Plein 3 te Borssele. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Dorpshuis 'Vijverzicht' gelegen heid tot condoleren. Verlangend naar het einde is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Jozias de Nooijer Vlissingen, 15 januari 1920 t Middelburg, 28 maart 2013 Jannie van Raalten - de Nooijer Rob van Raalten Ingrid en Pim Edward Paul t Geertje Bongers - de Nooijer Jos Bongers Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum "Rustenburg" voor de liefdevolle verzorging en huisarts M.L. van der Deijl voor haar begeleiding en ondersteuning. Correspondentieadres: Irenestraat 22, 4388 KW Oost-Souburg Op uitdrukkelijk verzoek van mama heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Heden is van ons heengegaan onze geliefde zuster en schoonzuster Pieternella Adriana Sturm Weduwe van Jacobus Sandee 7 juni 1918 t 29 maart 2013 Vlissingen: A.P. Sturm t Heteren: G. Tellier-Sturm A.J. Tellier t Maassluis: M.J. Suurmond-Sturm t P. Suurmond Bunnik: G. Sturm T.J. Sturm-de Fluiter West-Souburg: J. Sturm f A.P. Sturm-van der Est Neven en nichten In Memoriam Bernice Van de Voorde Gezien. 6 mei 1947 Gekend. Geliefd. 30 maart 2013 Monique en Jan Cees van der Peijl-Plasschaert Thea en Hans van Eck-Schoone Marian Sponselee en Wally Baaten Karin Warnier Lieve Mahieu en Paul Deblaere Kriss en Johan van Opdorp-Van Vaerenbergh Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze oud- combinatiegenoot Zijn markante persoonlijkheid zal zeer worden gemist. Wij wensen de familie veel sterkte. Jachtcombinatie "De Katse Club"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 30