[Hensenlinq.nl familieberichten I 29 Abraham Gilles Versluis Bram Versluis Bram Versluis Bram Versluis Marie van der Moere-de Smit Harry Boer Nel Wielemaker - de Kraker dinsdag 2 april 2013 'tScheepke onder Jezushoede, met de kruisvlag hoog in top, neemt dis arke der verlossing allen die in nood zijn op. Al slaat de zee ook hoog en hol en zweept de storm ons voort, wij hebben 's Vaders Zoon aan boord, en V veilig strand voor oog. Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, behulpzame vader en trotse opa Sinds 8 oktober 2010 weduwnaar van Esther Versluis - Schot In de leeftijd van 85 jaar. Bram is het zeegat uit... Hij was drager van de eremedaille verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. Bouillac (Fr): Gilles Versluis en Ella Arensman Servaes Jules 30 maart 2013 Sas 2 4301 NL Zierikzee De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 5 april om 13.30 uur in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. (parkeren en ingang Hoge Molenstraat) Waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het kerkcentrum van bovengenoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een mooi en behulpzaam leven is overleden onze lieve broer, zwager en oom, Namens: Familie Versluis Kamperland, 30 maart 2013 Verslagen hebben wij vernomen dat op 29 maart jl. is overleden mijn zwager en onze oom Corrie Schot-de Regt Elly en Cees Lems Co en Isabella Schot Wim en Jeannette Schot Brammetje, Brammetje, Brammetje. We zullen je het nooit meer horen zeggen. Wat zullen we je missen. Co Isabella Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van onze vrijwilliger Meer dan 20 jaar was hij havenmeester van "zijn" Museumhaven. We zullen zijn inzet missen. Wij wensen hem een behouden vaart en zijn familie veel sterkte toe. Bestuur en vrijwilligers van Stichting Museumhaven Zeeland Ze zijn weer samen... Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Maria van der Moere-de Smit sinds 6 oktober 1997 weduwe van fan Pieter van der Moere 6 oktober 1927 Colijnsplaat 31 maart 2013 Kortgene: Kees van der Moere Saskia Rolloos Tim Kortgene: Piet van der Moere Trudy van der Moere-Wolse Brendy, in gedachten Robin en Nina Vince Ferdy Mark Koudekerke: Tanny Kluijfhout- van der Moere Lou Kluijfhout Cindy en Martij n Sven Johnny en Marleen Vlissingen: Els van der Moere 'Onze dank gaat uit naar het personeel en medewerkers van zorgcentrum 'Cleijenborch' voor de liefdevolle verzorging.' De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op vrijdag 5 april om 13.15 uur in 'De Ontmoeting', Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Voorafgaand is er van 12.45 tot 13.10 uur gelegenheid om afscheid van onze moeder en oma te nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in bovengenoemde ontmoetingsruimte. Correspondentieadres: Westdijk 14484 NE Kortgene Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze lieve schoonzuster en tante Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Colijnsplaat: N. de Smit Hoogesteger en kinderen Diep bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vader en opa weduwnaar van Jeanne (Sjan) Boer-Lockefeer 31 januari 1941 29 maart 2013 Middelburg Goes S.E. Boer-Lockefeer t Marianne en Gerhard Opheikens JeanneVincent Correspondentieadres: Tweede Anjeliersdwarsstraat 18-1,1015 NT Amsterdam Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 5 april van 12.15 tot 12.45 uur in "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zullen we Harry met woorden en muziek herdenken, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Pres. Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is het mogelijk de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in "De Voorzorg". Harry hield van witte en rode rotsen. Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij Verdrietig zijn wij om het plotseling en veel te vroege overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en super oma in de leeftijd van 63 jaar. Kees Wielemaker Marcia en Marko Kim Jill Simon De Savomin Lohmanlaan 55 4384 KS Vlissingen, 31 maart 2013 De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 5 april om 13.30 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. U kunt hier van 12.45 tot 13.15 uur persoonlijk afscheid nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van het uitvaartcentrum. Na de afscheidsbijeenkomst vindt de crematie in stilte plaats. Wij verzorgen zelf de bloemen. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Elk afscheid is de geboorte van een herinnering Tot onze grote ontsteltenis en droefheid is, voor ons veel te vroeg, geheel onverwachts overleden mijn schoondochter, onze schoonzus en tante Nel Wielemaker-de Kraker Mevr. P. Wielemaker-Cijvat Louw en Edith Wielemaker Jopie en Kees Koops Jos en Gera Wielemaker Neven en nichten Onze gedachten zijn bij Kees, de kinderen en kleinkinderen. Enige en Algemene Kennisgeving Uit onze familiekring is heengegaan Marius Deurloo Kats, 26 augustus 1929 Heinkenszand, 30 maart 2013 M.M. Eikenhout-Deurloo, in herinnering G. Eikenhout, in herinnering C. A. Deurloo, in herinnering E.L. Deurloo-Kramer A. Deurloo, in herinnering L. Deurloo-Kramer, in herinnering M. Joziasse-Deurloo, in herinnering P.C. Joziasse, in herinnering W.L. Deurloo, in herinnering J. Deurloo-Feijtel A. van Sabben-Deurloo, in herinnering van Sabben, in herinnering W. de Graaf-Deurloo M.P. de Graaf, in herinnering L. van Sabben-Deurloo A. van Sabben, in herinnering C.P. de Reiger-Deurloo W.C. de Reiger P. Hamelink-Deurloo J. Hamelink en neven en nichten 'De familie bedankt het verzorgend personeel van Koriander 17 te Heinkenszand voor de goede en liefdevolle verzorging.' De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op donderdag 4 april om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Correspondentieadres Valckeslotlaan 57,4461 SB Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 29