Pladdet Bij ons TE HUUR 'agenvoorde ga je het maken! Monteur HORECA GELEGENHEID MINIGOLFBAAN Monteur DIRECTEUREN (m/v) Verzorgende of verpleegkundige Lastechniek O JobTrack.nl mm zaterdag 30 maart 2013 banen I 7 Zoek je een nieuwe uitdaging? Medewerker Bedrijfsinformatie MA/ hydraulische graafmachines ...wij zoeken enthousiaste collega-vakmensen intern transport machines Stichting Prisma zoekt per 1 augustus 2013 twee voor R.K. Basisschool Bisschop Ernst te Goes en voor Interconfessionele Basisschool de Leeuwerik te Lewedorp Bekijk de vacature op onze website: Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Wij zoeken een: voor de revalidatie afdeling van verpleeghuis Cornelia te Zierikzee (fulltime]. Voor meer info bezoek je onze website. VERTEGENWOORDIGER LASTECHNIEK Pladdet b.v. is een professioneel en dynamisch bedrijf dat gebruik maakt van de modernste techniek. Pladdet b.v. geniet een prominente positie in de markt van hydraulische graafmachines en intern transport machines en participeert in de meest recente ontwikkelingen. SCHELDEZOOM FARMACIE Scheldezoom Farmacie B.V. zoekt per direct een enthousiaste Het betreft een dienstverband in het kader van een project, van 32 - 36 uur per week, voor de duur minimaal 1 jaar. Wij zoeken een kandidaat met een HBO denk- en werkni veau en kennis heeft van kostprijsberekeningen en manage mentinformatie. Je bent flexibel, vakkundig en hebt kennis van nieuwe ontwikkelingen. Je kunt goed omgaan met collega's en staat garant voor kwaliteit. Interesse? per direct te aanvaarden pannekoekehuisje bistro met terrras direct aan minigolfbaan aan de Uithaven Kamperland direct gelegen naast indoor winkelcentrum 't Spuistraatje, Zeeuws Planetarium, Lasergame-Zeeland en de jachthaven Uithaven-Marina pand ca 70 m2 waarvan ca 40 m2 zitplaats terras ca 70 m2, minigolfbaan ca 600 m2 Paulina weg 6-10 4521 RE Biervliet Tel. 0031(0)115 481351 Fax 0031(0)115 482054 E-mail: peter@pladdet.nl Contactpersoon: dhr. P.C. van Liere je hebt een goed technisch inzicht en bent een gedreven persoon. Je draagt zorg voor gesmeerde samenwerking en bent servicegericht. zie voor meer informatie www.pladdet.nl Prisma De volledige advertentietekst is te lezen op www.scheldezoom.nl aantrekkelijke huurprijs overname inventaris (eventueel huurkoop) zonder enige contanten onnodig te reflecteren www.prisma-scholen.nl Vacaturenummer: 020 02.05 voor meer inlichtingen: tel.: 0113-371051 of mail: intrec@zeelandnet.nl Profiel Een uitdagende en afwisselende baan binnen een op groei gerichte onderneming; Mogelijkheid voor het volgen van bedrijfsgerichte opleidingen; Goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden; Groeimogelijkheden. Vestigingsadres: Arnesteinweg 63 4338 PD Middelburg Telefoon: (0118) 67 90 90 Reageren Spreekt het profiel u aan en herkent u zich in de functie eisen, stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met CV aan: directie@wagenvoorde.com of naar Wagenvoorde Lastechniek B.V., Postbus 8066. 4330 EB Middelburg, onder vermelding van sollicitatie, ter attentie van de directie. Wagenvoorde Lastechniek B.V. in Middelburg is een leverancier van las- en snij-apparatuur en lastoevoegmaterialen. Vanuit dit vakgebied verzorgt het bedrijf ook lastrainingen en opleidingen en geeft lastechnische adviezen en begeleiding. Wagenvoorde Lastechniek B.V. bestaat ruim 75 jaar en heeft een jarenlange specialistische kennis in las- en snijtechniek opgebouwd. Het bedrijf is ISO gecertificeerd. Meer informatie over het bedrijf vindt u op de website: www. wagen voorde, com Voor ons commerciële team zijn wij zijn op zoek naar een enthousiaste Functie-eisen MBO werk- en denkniveau; Technisch gerichte opleiding, bij sterke voorkeur kennis van lastechniek en ervaring met diverse lasprocessen, diverse (las)materialen, normering, LMK, LK, NDO en lastechnische foutenanalyse; Ambitieus, goede communicatieve vaardigheden, klantgericht denkend, commercieel en representatief; Flexibele instelling; Zelfstandig, ondernemend en resultaat gericht kunnen werken. ZORG- EN DIENSTVERLENING Werkzaamheden Het zelfstandig onderhouden van relaties met bestaande klanten en door middel van acquisitie het werven van nieuwe klanten. Het adviseren op het gebied van las- en snijtechniek en het demonstreren van deze processen. Daarnaast kan het geven van trainingen en opleidingen op het gebied van lastechniek tot het takenpakket behoren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 55