O lil lil BOM ENGINEERING tc ERVAREN HEFTRUCKCHAUFFEURS Wal-kapitein Casemanager dementie WIJ ZOEKEN FULLTIME 6 I banen JobTrack.nl Heb je interesse reageer dan nu... ...en kom werken bij BOM Engineering, een van de ondernemendste bedrijven in Roosendaal. Creatief denken en doen! bomengineering.nl 2HTKLL Fintell Business Services BV zoekt namens haar opdrachtgever in Midden Zeeland naar een: (24 tot 32 uur per week) www.allevo.nl zaterdag 30 maart 2013 BOM ENGINEERING bv in Roosendaal is met een 60-tal medewerkers actief binnen de wereld van de machinebouw en productie- automatisering. De engineeringswerkzaamheden worden op moderne CAD-systemen uitgevoerd in: o.a. Inventor, Solid Works etc. Door een toenemend aantal opdrachtgevers en een groeiend aantal turn-key projecten zijn wij op zoek naar HBO werktuigbouwkundigen mechanica voor de bovengenoemde functies. WAT WIJ BIEDEN is een vast dienstverband voor mensen die zoeken naar een baan binnen een dynamisch team, waarbij de mogelijkheid wordt geboden binnen de eigen onderneming door te groeien. Daar tegenover stellen wij een prima salaris met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. INTERESSE? Stuur dan een e-mail met CV naar mw. C. Lodewijks, c.lodewijks@bomengineering.nl of solliciteer direct via www.bomengineering.nl Voor nadere informatie zie onze website: De functie: Na een gedegen interne opleiding wordt u ingezet op de afdeling Magazijn. In het Magazijn wordt het gereed product opgeslagen. Het werk omvat onder meer het transporteren van conserven naar verschillende magazijnen en het vervoeren naar de expeditie. Er wordt gereden met heftrucks voorzien van een dozenklem. Uw profiel: U dient te beschikken over ruime aantoonbare ervaring, u bezit een gezonde werkmentaliteit en u kunt flexibel en zelfstandig werken. Gedegen kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift en goede beheersing van Microsoft Office is vereist. Tevens bent u bereid om te werken in een wekelijks wisselende ploegendienst en uiteraard heeft u geen bezwaar tegen overwerk. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u binnen 2 weken zenden of mailen naar k.wieringa@coroos.nl, het postadres is: COROOS Conserven B.V., t.a.v. de heer KJ. Wieringa, Postbus 61,4420 AC Kapelle. Met productielocaties in Kapelle en 6eldenjialsen is Corns een van de grootste conserven fabrieken van Nederland. Vers van het land, worden groenten en fruit direct bij ons in glas, blik of kunststof verpakkingen verwerkt. Ons bedrijf, met ruim 150 miljoen euro omzet, staat synoniem voor groei, een energieke aanpak en een moderne organisatie met korte lijnen en duidelijke communicatie. Uiteraard werken onze gemotiveerde medewerkers met een park van hi-tech productiemachines. Op onze twee locaties maken in totaal 300 medewerkers zich elke dag opnieuw weer sterk voor onze kwaliteitsproducten. In verband met onze groei hebben we plaats voor gemotiveerde collega's. Binnen onze platte organisatie heerst een prettige werksfeer. Ontspannen en toch gedreven, waarin voor elke medewerker ruimte is om zijn of haar talenten te ontplooien. www.coroos.nl Emmerblok 16, Oud Gastel Postbus 1667,4700 BR Roosendaal T: 0168 - 46 81 81 De opdrachtgever is actief in de scheepvaart en met name in de binnenvaart. Haar doelstelling is zeer uiteenlopend: ze neemt het management agentuur waar van verscheidene bunkerschepen. Het werkgebied is hoofdzakelijk het ARA traject (Amsterdam - Rotterdam - Antwerpen), Vlissingen, Gent en Duinkerken. De opdrachtgever heeft een vloot van 3 schepen met circa 25 medewerkers. Jouw uitdaging? Als wal-kapitein ben je het operationeel nautisch aanspreekpunt voor de directie en ondersteun je directie en bemanning bij praktische vraagstukken, bestellingen en houd je contact met de schepen. Personeelsbezetting, zorgdragen voor reparaties, technisch onderhoud, veiligheidsvoorschriften en het verkrijgen en updaten van de nodige certificaten vallen onder meer onder jouw hoede. Tevens geef je uitvoering aan interne audits aan boord van de schepen en begeleid je EBlS-inspecties. Verder voer je alle voorkomende werkzaamheden uit zoals dagplanningen schepen, bestellingen t.b.v. de schepen, bevoorrading kleding en het transport naar de schepen. Jouw profiel: Voor deze functie zoeken wij een organisatorisch sterke kandidaat met een MBO werk- en denkniveau die zeker hands-on en accuraat is; Je hebt een maritieme achtergrond en praktijkervaring in de binnenvaart, tanker-ervaring is een pre; Tevens beschik je over ADN en MAIRAD kennis; Je beschikt over een vaarbewijs en een rijbewijs B; Je bent woonachtig in Zuid-West Nederland; Je bent intuïtief, gedreven, flexibel, klantgericht, stressbestendig en je hebt zelfvertrouwen. Uiteraard kun je goed prioriteiten stellen; Je bezit goede contactuele eigenschappen; Je bent flexibel rondom inzetbare uren. Wat bieden wij: Parttime functie. Minimaal 24 en maximaal 32 uur per week verdeeld over 5 dagen, te verdelen over aanwezigheid op kantoor en piket-dienst; Tijdelijk dienstverband met uitzicht op een vast dienstverband; Een goed salaris en arbeidsvoorwaarden. Solliciteren: Jouw schriftelijke sollicitatie kun je voor 15 april 2013 sturen naar: Fintell Business Services B.V., afdeling personeelszaken Goessestraatweg 19, 4421 AD KAPELLE of via email: info@fintell.eu Voor nadere inlichtingen over de inhoud van de functie kun je contact opnemen met Fintell Business Services (telefoonnummer: 020-8201711). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij zoeken een: voor gemiddeld 28 uur per week, op Schouwen-Duiveland en de Bevelanden. Als casemanager dementie begeleid je cliënten met dementie en coördineer je het cliëntsysteem, je geeft ciënten en mantelzorger(s) inzicht in het ziektebeeld en je bent verantwoordelijk voor het realiseren van samenhangende zorg. We zoeken een tactvolle, inspirerende en motiverende HBO-V'er met bij voorkeur kennis van psychogeriatrie en gerontopsychiatrie en de bereidheid tot het volgen van de opleiding Casemanagement dementie. Bekijk verdere informatie over de vacature op onze website.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 54