C 01 Of 0 familieberichten Kees Osté JilSbimiMji Bobbie artverzorqii mathilda Hugens O IT19nsenlinq.nl zaterdag 30 maart 2013 familieberichten I 47 Lauw Wagenaar Gerard Niemantsverdriet Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Het heeft ons goed gedaan. W. Osté-Jobse kinderen en kleinkinderen Koudekerke, maart 2013 Pieter van Boven Nel Hoogesteger-Polderman Niek Hoffius Alweer bijna 2 jaar Voelt als gisteren Door velen al vergeten Altijd bij me, mijn (t)rots Pa Ui tvaa rtverzorgi ng Lpicfa van Wingen Verzorgt de gehéle uitvaart De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website Uitvaartzorg Hartverwarmend was het dat zovelen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa met ons meeleefden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te hoeven, dragen. Hiervoor onze hartelijke dank. Annie Wagenaar-Koole kinderen kleinkinderen Wilhelminadorp, maart 2013 In plaats van kaarten. Er zijn tranen die niet gedroogd willen worden Er is verdriet dat niet gedeeld kan worden Er is een lege plek die niet gevuld kan worden De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het overlijden van mijn allerliefste, onze vader en opa "Niem" Namens allen wil ik iedereen bedanken voor het medeleven in welke vorm dan ook... Anneke Niemantsverdriet Heinkenszand, maart 2013 DANKBETUIGING Het verdriet en gemis blijft, maar we zijn verwonderd over de grote belangstelling die we hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve en zeer zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Johanna Posthuma-Wisse fannie Wij hebben uw woorden, kaartjes en handdruk ervaren als een steun in de rug en een hart onder de riem. Hartelijk dank hiervoor. Daar het echter voor ons onmogelijk is, om iedereen persoonlijk te bedanken, doen wij dit op deze manier. Oost-Souburg: S.A. Posthuma Gertjan Simon Goes: Wim en Pauline Posthuma-Knoop Thirza Mirthe Sybe Zoals de dag uit de nacht treedt treedt het leven uit de dood er is liefde die niet sterft. Toon Hermans Tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze lieve vader Leo de Ridder hebt u met ons meegeleefd door het sturen van een kaart, bij ons op bezoek te komen, aanwezig te zijn bij de begrafenis of op welke manier dan ook. Dit heeft ons goed gedaan en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Hiervoor onze hartelijke dank. Beppie de Ridder-Bultman Jascha en Elyze Dionne Larissa en Henk Na dj a en Andrew De inzameling voor Dreams of Africa Foundation te Ghana heeft 600,00 opgebracht. West-Souburg, maart 2013 v In plaats van kaarten Wij willen u hartelijk bedanken voor de warme belangstelling en deelneming na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Het heeft ons goed gedaan. Jo van Boven-Arendse Kinderen Klein-en achterkleinkinderen West-Souburg, maart 2013 We willen iedereen hartelijk bedanken voor alle steun en medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze innig geliefde, zorgzama mama en oma Marius Angelina en Jan Willem, Julienne, Céline, Charlotte-Cédric en 9? Peter en Coby Allen die hebben meegeleefd, tijdens het ziek zijn, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde man, onze pa en opa Ary Adriaan van Weele Pzn zeggen wij heel hartelijk dank. Het gemis is groot, maar het meeleven heeft ons goed gedaan. Namens de familie: S. van Weele-Zandijk Krabbendijke, maart 2013 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn man, onze vader en opa Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van betrokkenheid zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Hanny Hoffius-Mulder Jeanine en Paul Geertman-Hoffius Charlotte en Fréderique Terneuzen, maart 2013 Getroffen en vertroost zijn wij door het vele meeleven en de betrokkenheid na het overlijden van onze geliefde moeder, oma en overoma, Willemina Adriana Labruyère-de Ruyter We willen iedereen daarvoor hartelijk bedanken. Het past ons de Heere te danken voor alles wat Hij ons in onze ouders heeft gegeven. Vanwege de grote hoeveelheid reacties die we ontvingen, is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Namens de familie: J. P. Labruyere Goes, maart 2013 Tel: 0113-63 91 08 f 3 4, 4435 RL Baarland/Gratis boekje uitvaartwensen.' 3 Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN De mensen wan Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel- weik uit handen te nemen. Zodat emoties alle uimte krijgen. Nettie ■tfcrilemtoui UITVAART VERZORGSTER ZZl) Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118)413417 www.uzzl.nl steunpunt in een emotionele tijd tel.: 0173 - 217 060 06 - 24650772 www.mathiidahugensuitvaartzorg.net Uitvaartverzorging Janneke den Besten Ditsy den Besten Dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg Tel: 0118 - 62 33 59 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermeiden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 47