„S"* «ar <1 fTlensenlinq.nl Jan de Jong Mina Sonke-Goud Mina Sonke - Goud Paulina Maljaars-Louws Paulina Maljaars-Louws Johanna Catharina Maria de Vree Anneke Hendrica W. J. Schneeweis-Buurke Jocé Koeman Berdina Theodora Leeuwesteijn - Harmsen Didy Ward 46 Ifamilieberichten zaterdag 30 maart 2013 Heden bereikte ons het droeve bericht van het overlijden van ons clublid We zullen Jan blijven herinneren als een betrokken lid van onze club. We wensen zijn vrouw Tilly, de kinderen en kleinkinderen sterkte toe dit verlies te dragen. Bestuur en leden van De Rotaryclub Walcheren Meliskerke, 27 maart 2013 Met grote verslagenheid ontvingen wij het bericht van overlijden van vrouw van onze vriend Huib Sonke. Dat de Heere gedachtig wil zijn en troosten Huib, de kinderen en kleinkinderen in dit grote verdriet. De jagers en drijvers van Waarde en Kruiningen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van In dankbaarheid denken we aan de vele jaren die zij tijdens de pluk bij ons gewerkt heeft. Wij bidden Huib en de kinderen de troost en nabijheid van de Heere God toe. Bas en Rianne van Damme Waarde, maart 2013 Na een periode van afnemende gezondheid is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Bruinisse D. Kempe-Louws Goes J. Lokerse Middelburg C. de Voogd-Louws Neven en nichten Met grote droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn lieve vrouw en onze lieve moeder, oma en oma "zeeland" in de leeftijd van 83 jaar. MiddelburgP. Maljaars Spijkenisse Adianne en Wim Janse-Maljaars Linda en Alex Sven Elyn Carola en Erwin Emy 29 maart 2013 Zorgcentrum Eben-Haëzer kamer 19 Briandlaan 2, 4334 GP Middelburg Op D.V. woensdag 3 april zal om 13.45 uur een rouwdienst gehouden worden in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Noordweg te Sint Laurens om 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Geen bloemen Verdrietig zijn we nu we toch nog onverwachts afscheid hebben moeten nemen van De laatste jaren werden getekend door een afnemende gezondheid. De laatste dagen waren moeizaam. In bijzijn van haar man, kinderen en kleinkinderen is ze heengegaan. Het is goed zo. Modjokerto, 12 juli 1930 Goes, 28 maart 2013 Frans Meijer Maaike Walraven - van der Sloot Rob Walraven Simone Yvette Denise Correspondentieadres; F.C. Meijer Bermweg 107 4388 GA Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 3 april van 13.00 - 13.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2, 4337 XD Middelburg. De afscheidsbijeenkomst zal aansluitend worden gehouden in het uitvaartcentrum, waarna gelegenheid is tot condoleren en elkaar te ontmoeten. We zullen je nooit vergeten Voor altijd zul je in onze harten blijven Zielsveel hebben we van je gehouden Intens verdrietig laten wij u weten dat op jonge leeftijd en veel te vroeg na een langdurige ziekte en ongelijke strijd is overleden onze dochter, vrouw en zus 02-03-1968 23-03-2013 Haar zingen, wilskracht en levensvreugde zullen voor altijd in onze herinnering zijn. Onze schoonzoon Markus heeft onze diepste respect. Berend en Micha -Kamperland Markus - Mainz DE RoelfH.J. -Groningen Heden bereikte ons het droevig bericht dat onze broer Engel Corstanje op bijna 90-jarige leeftijd in Amerika is overleden. Kattendijke: S. Corstanje Enschede: M. van Barneveld-Corstanje Kerkrade: S. vd Meer-Corstanje Goes: J.N, Oudeman-Corstanje Kattendijke, 27 maart 2013 "Onze meest verborgen tranen zoeken nimmer onze ogen. Kahlil Gibran Met droefheid hebben wij vernomen dat veel te vroeg is overleden moeder van onze leerling Joyce Koeman uit H5a. Wij wensen Joyce, haar vader, haar broers en verdere familie en vrienden Gods hulp en steun toe en de kracht om dit verlies samen te kunnen verwerken. Namens bestuur, directie, medewerkers en leerlingen van het Ostrea Lyceum drs. Jos A. Brand rector Voorbij mijn moeite, nood en pijn moet er een tuin van sterren zijn Na een moedige strijd, vol wilskracht is waardig heengegaan mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder, onze oma en mijn zus echtgenote van Jan Leeuwesteijn Den Helder, 15 februari 1933 Goes, 28 maart 2013 Jouw leven moesten wij loslaten, in ons leven houden wij jou altijd vast. Dishoek: Jan Leeuwesteijn Chanta Middelburg: Leo Leeuwesteijn (in herinnering) Jeanet Schrijver Mariska Leeuwesteijn Bas Leeuwesteijn Vlissingen: Gerry Harmsen Blinkertlaan 3 4371 PV Dishoek De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 3 april om 12.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Een groot gemis een groot verdriet. Maar herinneringen vergeten wij niet. Jeroen, Joke en Jasmijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 46