Oï/srJada/j Helena Pieternella van Oeveren-Mol -Leny- IDenseniinq.nl Maria Filius-de Looff Rinus de Regt Jan Verhage Jan Verhage zaterdag 30 maart 2013 familieberichten I 45 Op woensdag 27 maart 2013 is thuis rustig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma in de leeftijd van 86 jaar. E.W. van Oeveren Annelies en Willem Kevin, Joyce Sander Zuiderlandweg 3, 4471 RN Wolphaartsdijk De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsgevonden op de algemene begraafplaats te Wolphaartsdijk. Geen bezoek aan huis. Wij zijn dankbaar voor de zeer goede en liefdevolle verzorging die zij heeft ontvangen van het personeel van Thuiszorg Allévo. Na een leven dat gekenmerkt werd door hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma sinds 26 januari 2013 weduwe van Jan Filius Wissenkerke, 14 maart 1930 Goes, 28 maart 2013 Goes: Spakenburg: Heinkenszand: Addie de Bel-Filius Jan de Bel Jacco en Diaan Sharon, Dylan, Danique Arjan en Pauline Ria Bos-Filius Lubbert Bos Patricia en Robert James Ryan Marianca en Pieter Sytse Daniëlle Sabrine Jan Filius Annet Filius-van Stee Brenda Anouk Wij zijn het team van 'Sint Maarten in de Groe' en de vrijwilligers heel erg dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Eisenhowerstraat 2, 4463 KM Goes De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden öp dinsdag 2 april om 11.00 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. Voorafgaand aan deze dienst is er van 10.15 tot 10.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen en de familie te condoleren. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot ontmoeting in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Alexiaplein 3 te Kamperland. Bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere van onze zijde is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Jan de Koster geboren, 1 maart 1935 overleden, 29 maart 2013 Kruiningen: C. de Koster-Riemens Kruiningen: J. van Manen-de Koster J. van Manen Kruiningen: D. Fijan-de Koster (in herinnering) G. Fijan A. Fijan-Blok Kapelle: C. Bijnagte-de Koster A.M. Bijnagte Wolphaartsdijk: P. de Koster P.N. de Koster-de Blaeij (in herinnering) Ooltgensplaat: P. van Gurp-de Koster J. van Gurp Baarland: C. de Koster L.J. de Koster-van Liere Krabbendijke: M. de Koster H. de Koster-Schriek Stavenisse: J. de Koster E. de Koster-Mieras Kruiningen: J. de Koster Kruiningen: C. de Koster (in herinnering) M. de Nooijer-van den Berge J. de Nooijer Kapelle: W. de Koster P.M. de Koster-Paauwe 's-H.H. Kinderen: M. de Koster P. A. de Koster-Bentschap Knook Erichem: J. Dorrestijn-de Koster H. Dorrestijn Krabbendijke: J. de Koster J. de Koster-Jansen 's-H. Abtskerke: M. de Koster M. de Koster-Struyk Mariekerke: C. Wisse-de Koster K. Wisse Sommelsdijk: M. Boer-de Koster T. Boer 's-Gravenpolder: T. de Korne-de Koster M. de Korne Waarde: Q. de Koster H. de Koster-Hommel Hansweert: D. de Koster F. de Koster-van den Berge Klein- en achterkleinkinderen Huygenstraat 2, 4416 DK Kruiningen Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag 2 april van 19.00 tot 20.30 uur. De rouwdienst wordt D.V. woensdag 3 april om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis in familiekring plaats vinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel te Krabbendijke, afd. C, voor de liefdevolle verzorging. Hij jaagde, viste en werkte in de natuur. Toch nog onverwacht is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa in de leeftijd van 86 jaar. Terneuzen: Adriede Regt-Hoekvan Dijke Kats: Pieter t Terneuzen: Ineke en Kees Turnhout: Marcel en Elis 's-Heerenhoek: Anne-Marie en Wilfried Mitchel, Zilver, Parel Kats: Guus en Mariëtte Monster: Annelot en Daan Tilburg: Maud Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van "Ter SchorreA25 en naar Dr. Meihuizen. Terneuzen, 27 maart 2013 Correspondentieadres: Stuvesande 194,4532 MJ Terneuzen U bent van harte welkom voor het bijwonen van de afscheidsbijeenkomst op dinsdag 2 april om 14.00 uur in "De Katse Kerk" aan de Kerkstraat 3 te Kats. Aansluitend vindt omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Kats. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in het "Nieuw-Zeelandhuis". Geen bezoek aan huis Heden overleed mijn geliefde man, onze lieve vader, opa en overopa 9 oktober 1929 t 28 maart 2013 Corrie Verhage - Aarnoutse Willy de Boks - Verhage Karei de Boks Bea en André Julia Jan en Karin Evi, Mitch Rob en Elvira Addie Verhage Piet Verhage Trudy Verhage - Duvekot Stefan, Kevin Tramstraat 23 4371 BV Koudekerke Jan is thuis, waar gelegenheid is tot afscheid nemen iedere dag tot de dag van de begrafenis van 15.00 tot 17.00 uur. De Dankdienst voor zijn leven, welke geleid wordt door ds. R. Poesiat, wordt gehouden woensdag 3 april om 10.30 uur in de Michaëlskerk te Koudekerke. Aansluitend zullen we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in gebouw de Klimop. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom oud 83 jaar J. Aarnoutse t G.D. Aarnoutse-Landeweer t J.P. Jasperse t M. Jasperse-Aarnoutse C. Ruitenbeek A. Ruitenbeek-Aarnoutse D. Aarnoutse M.J. Aarnoutse-Gideonse neven en nichten Wie zal ons scheiden van de liefde van Christus. Dankbaar voor al haar liefde en zorgen, geven wij u kennis dat na een voltooid leven van ons is heengegaan, mijn lieve schoonmoeder, onze oma en overgrootoma Pieternella Adriana Sturm weduwe van Jacobus Cornelis Sandee 7 juni 1918 f29 maart 2013 Jan Marinus Sandee (in herinnering) Mattie Sandee-Kole en Gerard de Looff Hans Schoe (in herinnering) Sjakko en Marga Esther Marit Marleen en Ad Mees Ties Gert-Jan en Karina Karin en Miranda Onze bijzondere dank gaat uit naar de artsen en het personeel van Zorggroep ter Weel unit 2, voor de liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen. De dienst van woord en gebed zal plaatsvinden op woens dag 3 april om 13.30 uur in Kerkgebouw "De Hoogte", Populierenstraat 29 te Goes, voorafgaand aan de dienst is er van 13.15 tot 13.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatshebben, op de Algemene Begraafplaats aan het Geldelozepad te Goes. Na afloop is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemde Kerk. correspondentieadres: Velluweweg 2,4472 AK 's-Heerhendrikskinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 45